Colectia de poze worldofnaruto.3xforum.ro
Total 2913 poze.

InapoiInainte

 
si inca una pozeSi inca una
30.12.200929.1KB
pun si eu, da' mai putine  :limba: pozepun si eu, da' mai putine :limba:
03.01.200832.4KB
pun shi io pozepun shi io
25.12.20074.2KB
ink una pozeink una
29.12.200767.2KB

 
a 56 pozea 56
22.12.200722.1KB
a 36 pozea 36
24.12.200726.4KB
next pozenext
03.06.200827.7KB
o poza naruhina de craciun :rotfl: pozeo poza naruhina de craciun :rotfl:
07.12.200827.4KB

 
:zzz: poze:zzz:
22.03.20085.4KB
frumos dar ce ziceti de al meu? desenele mele si ale voastrefrumos dar ce ziceti de al meu?
19.04.200821.2KB
again :rolleyes: pozeagain :rolleyes:
12.12.20074.8KB
and pozeC:\Documents and Settings\Aurel\My Documents\My Pictures\LWN3JTCA4D56SICAL7LJZ9CAL1CBIWCA1Q1JT0CA7V01T2CAG7DSZHCA2ZE62ZCALQ6UHTCA9U9I0KCAZG23SQCAOUL415CAI6YULRCAVQNLZICA2D4PJBCACNF8XVCA28YNECCANKUIEFCA1YO95MCA63NTHV.jpg
21.05.201112.6KB

 
mie imi place =). doar ca e sec nu prea ai bine..mai imi place ideea..e sa vad bafta!:* sasusakuMie imi place =). Doar ca e sec dialogul...si nu prea ai descrierea..iar naratiunea..ei bine..mai merge...dar imi place ideea..e originala...astept nerabdatoare sa vad continuarea. Bafta!:*
23.02.201213.3KB
-trebuie sa-ti aratam ceva...au zis sasuke si echipa 7-viata de cartier-Trebuie sa-ti aratam ceva...au zis Sasuke si Sakura -Huh?...Ce anume? *SasuSaku kiss* -CEEEE????
17.05.20099.7KB
next poze amuzante din narutonext
01.07.200836.2KB
3-a poze3-a
27.01.200828.9KB

 
ma inscriu :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi: clubul fanilor temarima inscriu :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
12.07.200828.2KB
next pozenext
24.05.200838.6KB
scz am mai puso pe asta imi pare rau pozescz am mai puso pe asta imi pare rau
22.03.200870.2KB
o3 pozeo3
02.02.200846.1KB

 
:wink2: shikamaru cospaly:surprised: :wink2:
14.04.20096.6KB
next... poze amuzante din narutonext...
04.04.200855.2KB
next pozenext
15.05.200829.4KB
a 78 pozea 78
22.12.200729.2KB

 
scz ca s imagini mici  inca una pozescz ca s imagini mici inca una
29.12.20074.1KB
team 10 pozeteam 10
18.10.200835.5KB
scuze nu a mers pozescuze nu a mers
29.04.20094KB
cred ca ati auzit de j-music din moment ce urmatriti anime-uri original acestui gen muzical am sa vaCred ca majoritatea ati auzit de J-Music din moment ce urmatriti anime-uri original japoneze.Pentru necunoscatorii acestui gen muzical am sa va explic pe indelete ce inseamna. J-MUSIC: Stil muzical japonez.La noi in Romania dupa cum multi stiti unele persoane pun inaintea cuvantului "muzica" litera cu care incepe tara din care provine acele melodii ascultate de ei. Uitati cateva exemple: -J-Music(muzica japoneza) -K-Music(muzica koreeana) -C-Music(muzica chinezeasca) -R-Music(muzica ruseasca) s.a.m.d _______________________________ Acest club se bazeaza mai multe pe j-pop si j-rock. In acest club se va discuta mai mult despre trupele/cantaretii urmatori: -TVXQ -Super Junior -Boa -Koda Kumi -An cafe -Miyavi -Melody -Gazette Pentru a intra in acest club va trebui sa completati un mic formular si sa ascultati j-music sau sa fiti dornici sa incercati acest minunat stil de muzica. Formular Nume: Varsta: Motivul inscrierii: Data inscrierii: Aveti cunostinte despre acest gen de muzica?: Ce parere aveti despre acest gen muzical?: Ati pura la semnatura sing-ul clubului?: Sing-ul clubului:
04.07.200943.4KB

 
urmatorea poza  :wink2:urmatorea poza :wink2:
22.06.200822.4KB
pon si eu pozepon si eu
25.12.20073.7KB
a 49 pozea 49
22.12.200732.3KB
ink una pozeink una
29.12.200745KB

 
am eu!! :hi:  :hi: pozeAm eu!! :hi: :hi:
23.12.200719.8KB
ok pozeok
16.02.200849.6KB
multumesc! anti sasukemultumesc!
16.11.200837.9KB
next pozenext
02.06.200829.3KB

 
poza cu ea! pozePoza cu ea!
23.12.200744.1KB
sasuke pozesasuke
31.12.200741.1KB
next pozenext
24.05.200863.9KB
next.. poze amuzante din narutonext..
06.04.200840.5KB
InapoiInainte