Colectia de poze worldofnaruto.3xforum.ro
Total 2913 poze.

InapoiInainte

 
inca una pozeinca una
24.10.201032.4KB
img 3 naruhinaimg 3
07.03.200931KB
a 12 a pozea 12 a
24.12.200728.9KB
altaalta
15.06.200819.9KB

 
next anti rbdnext
18.06.20083.2KB
ink una pozeink una
29.12.200730.2KB
ooooooo e super tare hinata! eu sunt! va place hinata?OOOOOOO E SUPER TARE HINATA! eu sunt!
13.07.200946KB
:nono: nu da :nod: ...adik nuj :rotfl:  :rotfl: credeti ca intrun final naruto si sasuke vor fi din:nono: nu cred....adik da :nod: ...adik nuj :rotfl: :rotfl:
16.08.201114.2KB

 
pun cateva poze. pozepun cateva poze.
29.04.20094.5KB
am sa pun si yo o poza pozeam sa pun si yo o poza
23.03.200816KB
am eu poze cu el! pozeAm eu poze cu el!
23.12.20077.4KB
faina pozefaina
23.06.201132.7KB

 
next pozenext
08.06.200836.9KB
te rog continua e super-tare chiar am life (viata unui (naruto & hinata)te rog continua e super-tare chiar am plans,plzzzzz
14.04.200930.8KB
frumoasa lupta o fost mi-a placut la nebunie ...:x descrierefrumoasa lupta o fost mi-a placut la nebunie ...:X
02.03.201048.5KB
narusaku cuplu potrivit :finger: pozeNARUSAKU CUPLU POTRIVIT :finger:
27.03.201135.7KB

 
is online
cum de nu-i pt intri p chat maine la 10 (nu pe bune,in a plecat chat narutorose.of.night is online Cum de nu-i nimeni? Pacat...=( PM pt Hinata: Hin,sa intri p chat maine la 10 (nu pe bune,in chat-joc) Sakura_Pink.Angel#1 a plecat
07.06.20093.4KB
17 :d poze17 :d
23.05.200830.5KB
hinata suparata =( nu-ti pierde speranta!hinata suparata =(
18.01.20095.9KB
moama ce mi-a iesit .... :uimit:  :nebun: care este stilul tau de lupta?moama ce mi-a iesit .... :uimit: :nebun:
04.02.200825.3KB

 
am pus unul si fa am pus special aici mesajul ca sai enervez pe fraierii carel plac pe am pus unul si acolo...nuti fa griji........aaaa....si am pus special aici mesajul ca sai enervez pe fraierii carel plac pe "domnul atitudine".... Se pare că nu i-ai enervat doar pe fraierii care īl plac pe Sasuke ci m-ai enervat şi pe mine - Ban pānă Duminică ady_x edit
14.03.20084.8KB
next pozenext
08.06.200826.4KB
pun doar una pozepun doar una
03.01.200820KB
din  nou cum adica nu primeste ai facut deja te vei schimba! mi se pare shi o regula la subiectudin nou exagerezi....shi cum adica nu primeste avertizare? ai facut deja avertizarea!off.....nu te vei schimba! mi se pare shi o regula aiurea... revenind la subiectu initial, eu as vrea scary movie 3! dar daca nu puteti (ca vad ca nici in cazul lui naruto&hinata nu iati dat un raspuns) nu e nici o problema! :zzz: love_yuki_eiri asta e pt tine
19.03.20083.4KB

 
:rotfl:  :rotfl: poze:rotfl: :rotfl:
27.03.200843.7KB
in poza asta sasuke a fost alungat din satul frunzelor din cauza prostiei asa ca i-am pus altain poza asta sasuke a fost alungat din satul frunzelor din cauza prostiei asa ca i-am pus alta bandana
27.04.200848KB
:razz:  :)  =)  :d  :rotfl: id-uri:razz: :) =) :D :rotfl:
08.02.20085.4KB
my fav :dmy fav :D
12.01.200926.4KB

 
sakura pozeSakura
30.06.201121.4KB
la mn era shi mai rau pana m-am enervat shi am sters fildarul:d dar acum am altulla mn era shi mai rau pana m-am enervat shi am sters fildarul:D dar acum am altul
29.06.200827.2KB
am sa pun si yo poze  :nod: pozeam sa pun si yo poze :nod:
22.03.20088.9KB
:rotfl:  ce imi place asta :rotfl: poze:rotfl: ce imi place asta :rotfl:
22.09.200936.3KB

 
soarele rasarea si imbraca orasul in lumina aurie, intr-un bloc din centrul orasului la o fereastraSoarele rasarea si imbraca orasul in lumina aurie, intr-un bloc din centrul orasului la o fereastra se zarea o fata ce privea rasaritul, o fata cu un chip angelic. Ochi ei de un gri sters ii dadea o aura de inger, parul ei negru si lung prins intr-o coada lejera era asezat pe umarul stang. O data ce soarele a ajuns pe cerul palid a plecat de la geam si s-a intins pe patul din camera ei uitanduse la noptiera de langa pe care se afla telefonul ei mobil. Dupa cateva secunde telefonul a inceput sa sune. Fata a intins mana incet si l-a luat, s-a uitat la ecran pe care scria: Sakura va apeleaza, apoi a raspuns. -Alo. -Salut, ce faci Hinata? -Nimic, de ce ai sunat? -Vruiam sa vad daca teai trezit. spuse Sakura -Mai aveam putin si adormeam la loc. -Ok, pai atunci ne vedem la scoala. -Bine. -Pa Hinata se ridica din pat si mearsa spre dulapul impunator din coltul camerei, il deschisa si isi lua un tricou verde la care adauga o vesta neagra si o pereche de blugi. Dupa ce se imbraca , se aranja si apoi isi lua ghiozdanul de langa usa. iesind din camera ei se intalni cu sora ei mai mica pe care o saluta si apoi pleca spre scoala. Dupa ce mearsa 3 strazi se opri in fata unei cladiri impunatoare cu ferestre mari, acel era liceul la care ea era eleva. In fata scolii Hinata astepta cateva minute apoi Sakura ajunsase si ea. Sakura era o fata frumoasa si zambitoare cu ochii verzi, patrunzatori si avea parul roz de lungime medie. Desi parea rebela datorita culori parului, era o fata forte amabila si vesela. Momentan cam atat, sper sa va placa si daca am facut greseli de ortografie scz. Am sa continui ficul daca vreti asa ca lasati comentari. :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
26.02.201234.3KB
kakashi fara masca
                             and pozeKakashi fara masca C:\Documents and Settings\Aurel\My Documents\My Pictures\images4647065150.00000000000.jpg
21.05.201110.2KB
:wink2: poze:wink2:
22.03.20083.6KB
a 59 pozea 59
23.12.200751.2KB

 
next pozenext
15.05.200818.6KB
poze amuzante din narutonext.....................
04.04.200832.3KB
ink una pozeink una
29.12.20072.2KB
a 83 pozea 83
22.12.200724.9KB
InapoiInainte