Colectia de poze worldofnaruto.3xforum.ro
Total 2913 poze.

InapoiInainte

 
inca una poze mikoto uchihainca una
22.05.20082.8KB
sall:))ai dreptate pt manelari aia spurcati :finger:  :finger:  :finger:  :finger:  :finger:sall:))ai dreptate pt manelari aia spurcati :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: sall:))uneori imi ies din minti:P
16.02.200912.2KB
a 29 pozea 29
23.12.200724.8KB
o4 pozeo4
02.02.200864.3KB

 
:rusine: poze:rusine:
28.01.20083.1KB
scuze am uitat poza :wink2: o iubire intre sasuke si ayamescuze am uitat poza :wink2:
16.04.200915.1KB
aici vom pune poze cu hinata dar nu anime... ci reale facute de fan.... va pun yo cateva astept siaici vom pune poze cu hinata dar nu anime... ci reale facute de fan.... va pun yo cateva astept si pe altii...
31.12.200841.5KB
pun o poza pozepun o poza
07.12.200817.3KB

 
si inca una pozesi inca una
03.01.200830.2KB
kakashi pozeKakashi
24.12.200723.2KB
eu cred ca da.... :rotfl: oare va ajunge hokage naruto ??eu cred ca da.... :rotfl:
27.03.200834KB
next poze amuzante din narutonext
27.04.200818.4KB

 
mie nu mia iesit magie :uimit:  :uimit: reaaaa is :dinti:  :dinti: care este stilul tau de lupta?mie nu mia iesit magie :uimit: :uimit: dattebayo ce reaaaa is :dinti: :dinti:
08.01.200824.8KB
sasusaku pozesasusaku
27.10.200915.9KB
si poza asta e faina bunasi poza asta e faina
31.03.201123.1KB
altaalta
15.06.200823KB

 
mie personal nu-mi prea place de sasuke... nu am nimic impotriva lui,nu dar nu-mi place ca e inchisMie personal nu-mi prea place de Sasuke... Nu am nimic impotriva lui,nu dar nu-mi place ca e inchis si pentru ca si-a parasit prietenii pentru putere,si ca il considera pe Naruto un fraier.Nu voi intra in grupul ani-Sasuke pentru ca nu-l urasc,dar nici nu-mi place. Imi placea de el cand era mic era asa de scumpel.... :D :D :D :wink2:
24.10.201010KB
a 4 a  :rotfl: pozea 4 a :rotfl:
03.01.20084.2KB
si a 2 poza ...... facuta de mn pozesi a 2 poza ...... facuta de mn
04.02.200847.5KB
foarte imploor sal the - one-shot)Foarte fhaiin:X:Te imploor sal continuii:**
01.12.20109.1KB

 
a fost numai vina lui shikamaru ca la impins pe naruto  :rotfl: 


si din nou scz pt dublupost darA fost numai vina lui Shikamaru ca la impins pe naruto :rotfl: Si din nou scz pt dublupost dar nu pot decat o imag perpost! :rusine:
01.10.201112.8KB
next pozenext
29.04.200832.3KB
alta... poze amuzante din narutoalta...
30.03.200826.5KB
sakura pozesakura
12.10.200837.2KB

 
mai am ;)  :nod: poze mikoto uchihamai am ;) :nod:
22.05.20082.4KB
a 10 pozea 10
23.12.200723.4KB
24 :zzz: poze24 :zzz:
23.05.200828KB
next poze amuzante din narutonext
18.06.200825.8KB

 
ai dreptate dar spunemi un lucru iti place foarte mult temari daca da atunci inseamnaca suntem celeai dreptate dar spunemi un lucru iti place foarte mult temari daca da atunci inseamnaca suntem cele mai bune prietene
15.05.200837.3KB
puneti si voi!!!! poze cu hinata la cascadapuneti si voi!!!!
30.01.20093.5KB
buna ma numesc laura am 13 ani diriginta de meu e in niciun caz ``scoala`` im newbuna ma numesc laura am 13 ani a-7-a.urasc diriginta de romana.favoritul meu e ``CALCULATORUL`` in niciun caz ``SCOALA``
26.02.20083.7KB
narusakunarusaku
17.05.201149.8KB

 
urmatoarea pozeurmatoarea
17.02.20083.3KB
a8a pozea8a
22.03.200834.1KB
si am sa mai postez inca 8 sau 9 poze pozesi am sa mai postez inca 8 sau 9 poze
22.03.20086.5KB
sakura sakura cosplaysakura
05.01.200819KB

 
sweet pozesweet
27.01.200816.4KB
next pozenext
02.06.200844.8KB
aici este legata clubul fanilor temariaici este legata
14.07.200833.5KB
a 61 pozea 61
22.12.200722.7KB
InapoiInainte