Colectia de poze worldofnaruto.3xforum.ro
Total 2913 poze.

InapoiInainte

 
sasuke and mikoto :zzz: pozesasuke and mikoto :zzz:
27.01.200824.5KB
dar hai sa nu exageram bn pozedar hai sa nu exageram bn
03.06.20086.9KB
itachi. pozeItachi.
11.10.200928.2KB
a 64 pozea 64
22.12.200721.4KB

 
next pozenext
23.05.200813.9KB
ma bucur ca va place pun nextul.dar inainte de asta o sa fac o mica prezentare a fetelor care aparma bucur ca va place pun nextul.Dar inainte de asta o sa fac o mica prezentare a fetelor care apar in acest capitol. Kin-o fata bruneta si cu ochii de aceeasi cuoare Ayame-cred ca o stiti din povestea mea,o fata roscata cu ochi roz spre mov Karin-o fata cu parul brunet si ochi negri Tayuya-o fata cu parul roscat si ochi de un verde inchis Shion-o fata cu parul saten si ochi de un albastru inchis Koyuki -o fata cu parul blond si ochi albastri. Cred ca pun mai incolo nextul pana atunci uitati pozele cu fete. Kin:
13.04.200925.5KB
a 13 a pozea 13 a
24.12.20074.8KB
next pozenext
02.04.200841.7KB

 
next pozenext
29.04.200816.5KB
poze cu hinata:xHinata-chan
01.10.201129.5KB
inca una pozeinca una
29.12.200727.6KB
sasuke pozesasuke
23.12.200753.9KB

 
59 :zzz: poze59 :zzz:
23.05.200820.4KB
am gasit o poza,dar nu e prea clara. pozeam gasit o poza,dar nu e prea clara.
29.04.20094.7KB
ce rai sunteti cum sa fie cu kiba?sau cu in suta e cu naruto! hinata va fi cu naruto sau cu sasukeCe rai sunteti cum sa fie cu KIba?Sau cu Sasuke?suta in suta e cu Naruto!
13.07.200946KB
prima sasuke and narutoprima
01.02.20112.3KB

 
sall cred ca e prea tz:) :hi: sunt nousall ...:))..dar cred ca e prea tz:) :hi:
16.02.200912.2KB
pofta buna naruto naruto cosplaypofta buna naruto
14.03.201011.9KB
mie imi mult cu exact ca ea :) adiksunt dar iubesc pe toata lumea :d ce va place la sakura?mie imi plak -parul -ochi -hainele -atitudinea seamana mult cu mine......sunt exact ca ea :) adiksunt copilaroasa dar iubesc pe toata lumea :D
16.01.200929.4KB
rock lee pozeRock Lee
19.12.200724.7KB

 
a39 pozea39
23.12.200727.7KB
temari o iubire intre sasuke si ayameTemari
16.03.200920.5KB
Inventeaza-ti propria kunoichi!Nume:Hachimi Prenume:Miruko Varsta:10 (defatp as vrea 12 dar vreau sa o fac exact ca mine) Satul:ascuns de Luna (aproape ca mine) Data nasterii:15 noiembrie 1998 Zodia: scorpion Familia:TOP SECRET Culoarea parului:saten Culoarea ochiilor:caprui-roscat Sensei: nimeni-se antreneaza prin spionaj si invata tehnici din toate satele (este caracteristic satului ei)-apoi este Kakashi Coechipieri (maxim6)-nimeni dar dupa vreo 2-3 sau 4 ani devine membra a echipei 7 Prieteni:nimeni-apoi cei din Konoha Puteri: controleaza cele 4 elemente + intuneric si lumina (in special intunericul si apa) Jutsu-ri: jutsul umbrelor pt a fi nevazuta,transformarea si in rest puterile Rangul:nu avea un rang dar apoi a absolvit academia in primele 2 sap-genin-sateni spun ca merita sa fie junin sau A.N.B.U. Culoarea preferata: negru Iubirea secreta: Sasuke Uchiha Admiratori:Naruto,Kiba,Shikamaru,Sasori,Tobi (in secret Sasuke dar nici Sasuke nici Miruko nu stiu ca se plac reciproc) Ii place:sa ajute oamenii,fiindca e medic de la 7 ani(pe bune ca sunt) dar daca stelele sunt pozitionate in alt fel este chiar sadica si se transforma in vampir (am patit-o,eram mai alba ca branza,ca branza de alba eram la umbra) Nu ii place: sa i se ordone ce sa faca Visul: sa se razbune pe familia ei chiar si in mormant fiindca ea nu a stiut niciodata ce inseamna sa fi copil Descriere:O fata frumoasa,puternica,foarte isteata si talentata in tehnologie.Este cel mai bun medic al satui.Tot satul o cunoaste de la patania de la 11 ani cand au prins un ninja mascat pe care il numeau "Mascata" si care fura secredetele satului;i-au dat masca jos si atunci a fost descoperita pentru prima data.Are ADN-ul combinat cu al unei pisici salbatice de munte.La Luna plina se schimba complet:primeste mai multe puteri dar care dupa cateva luni dispar,nu ii mai pasa de nimeni decat de ea si cei dragi care sunt foarrte putini.Satul o porecleste Ingerul Negru deoarece e cea mai groaznica fata din sat fiindca este pe jumatate vampir si isi atrage victimele prin frumusete,fiindca ea se foloseste de intuneric aproape mereu si in noptile cu Luna plina ramane vulnerabila atacurilor surprinza,incremenind pana cand Luna se ascunde dupa ceva.Luna Plina o hibnotizeaza si devine o "creeatura" infricosatoare.A doua zi isi revine si-si primeste puterile.Are un simt al vederii si al auzul foarte dezvoltat,putand vedea noaptea ca ziua si invers dar numai daca vrea.Atunci ochii ei devin galbeni.Ea totdeauna poate sa prevada viitorul(eu da) si asta o ajuta foarte mult.Are insa o slabiciune pentru sangele in cantitati excesive. Poza:am 2
09.05.20092.1KB
e tare pozee tare
23.07.200922KB

 
nici sa ma putin pt mi se pare ca hinata este NIci sa ma spanzuri!Cel putin pt mn....................Nu mi se pare ca Hinata este "lumina" lui sasuke...poate ca friends da ,dar nu love!
01.01.20085.7KB
gdyrsdr pozegdyrsdr
03.02.200825.4KB
asta e pentru tine,a zis sasuke zambind si privind-o pe fata drept in ochi
         ochii sakurei-Sakura,floarea asta e pentru tine,a zis Sasuke zambind si privind-o pe fata drept in ochi Ochii Sakurei parca zambeau.Lua floarea si il saruta scurt pe Sasuke multumindu-i.
21.05.20092.5KB
poze cu itachi pozePoZe Cu ItAcHi
24.12.200729.9KB

 
al meu e :rotfl:  :)  =)  :hi: id-urial meu e iris_ghotic_girl :rotfl: :) =) :hi:
12.12.200721KB
next poze amuzante din narutonext
27.04.200831.2KB
:rotfl:  :limba:  :zzz: poze:rotfl: :limba: :zzz:
27.03.200862.7KB
a 20 pozea 20
22.12.20074.7KB

 
inca una pozeinca una
28.12.200727.3KB
altaalta
15.06.200816.4KB
corecct!nu pre vreau sa vad asa ceva :x pozecorecct!nu pre vreau sa vad asa ceva :x \shikaino=never
12.03.200844.5KB
nu stiu ce aveti cu totii da da isi invinge fratele in naruto manga urmariti si a sa vedeti :x  :xnu stiu ce aveti cu totii da da isi invinge fratele in naruto manga urmariti si a sa vedeti :x :x :x :x :rolleyes: :rolleyes:
24.10.201019.2KB

 
si eu tot pe sakura o aleg! sakura vs inoSi eu tot pe Sakura o aleg!
01.10.201125.1KB
daca vrei te scap eu de alea 2 da ele cine se cred? eu cand patesc deastea  il/o injur de nu sedaca vrei te scap eu de alea 2 tampite!dik da ele cine se cred? eu cand patesc deastea il/o injur de nu se veede si imi da pace pe veci!sunt experta in cuvinte (la tine nu injur ca scrie in regulament sau poate una mica...oricum e pe privat) si apoi incep:ignore(la mass) banat(la forum) nu raspund la telefon (la telefon),etc daca vrei sa te scapi pe veci de ele zi-mi pe privat c-apoi ma cert eu cu ele!!! o sa plece de pe forum si o sa-ti ceara si scuze!! uite o imagine sa te inveselesti :) acum hai:fruntea sus! si tweety zice asta si te sustine!
03.04.200915.2KB
alta.. poze amuzante din narutoalta..
30.03.200846.4KB
next pozenext
29.04.200815.2KB
InapoiInainte