Colectia de poze worldofnaruto.3xforum.ro
Total 2913 poze.

InapoiInainte

 
am sa pun si eu o poza cu kiba pozeam sa pun si eu o poza cu kiba
03.06.200827KB
a 19 pozea 19
24.12.200756.7KB
next pozenext
19.05.200821.6KB
next pozenext
23.05.200833.3KB

 
si ultima ..pe azi.. :hi: poze amuzante din narutosi ultima ..pe azi.. :hi:
29.03.200834.5KB
eu nu cred ca se potrivesc pozeeu nu cred ca se potrivesc
07.02.20083.4KB
altaalta
15.06.200821.1KB
da are foarte multe sunt de 100% a muncit foarte mult sa ajunga cum este acum deci nu se poate sa nuDa are foarte multe sanse!sansele sunt de 100% A muncit foarte mult sa ajunga cum este acum deci nu se poate sa nu ajunga hokage ..Asa ca sigur va deveni hokage.. :D :D :D :D :D
24.10.201031.4KB

 
desi...nu ma pot abtine :zzz: sorry :zzz: dar asta promit ca e ultima :nod: pozedesi...nu ma pot abtine :zzz: sorry :zzz: dar asta promit ca e ultima :nod:
03.01.20084.6KB
ur name is sora means sky
bff all is dead

o.o whos ur naruto guy (girls only)(and what u would lookur name is Sora means sky bff gaara family: all is dead o.O
04.02.200812.2KB
imi plake muult! poze cu hinata:xImi plake muult!
01.10.201134.5KB
oricum am facut niste poze anti manele anti maneleoricum am facut niste poze anti manele
18.06.20083.3KB

 
next pozenext
29.04.200812.8KB
next pozenext
02.04.20086.2KB
inca 1 nu strica... pozeinca 1 nu strica...
31.01.20114.3KB
57 :zzz: poze57 :zzz:
23.05.200830KB

 
next poze amuzante din narutonext
06.04.20085.3KB
mie imi place naruto pt ca face lucrurile mai ce va place la naruto?mie imi place naruto pt ca face lucrurile mai interesante
22.03.200816.6KB
raul pozeraul
24.03.200834.3KB
a 41 pozea 41
23.12.200728.3KB

 
:zzz: poze amuzante din naruto:zzz:
16.05.200850.6KB
alta... poze amuzante din narutoalta...
14.04.200818.4KB
la avatar si semnatura 10 voteaza avatarul si semnatura celui de deasupra tala avatar si semnatura 10
16.02.200822.1KB
naru-saku pozenaru-saku
28.05.201143.8KB

 
alta.. poze amuzante din narutoalta..
06.04.200825.2KB
next pozenext
08.06.200831.6KB
pun si eu 4 poze cu gaara :zzz: 
asta-i prima pozepun si eu 4 poze cu gaara :zzz: asta-i prima
03.01.200819.8KB
a 18 pozea 18
22.12.200716.1KB

 
alta tila tequilaalta
05.06.200923.9KB
mai pon una pozemai pon una
03.01.200829.6KB
mai pon una pozemai pon una
28.12.200745.4KB
ma urmareau cand il spionam pe sasuke?ce jenant :rusine: has siggned out chat narutoma urmareau cand il spionam pe sasuke?ce jenant :rusine: rose.of.night has siggned out
06.06.20091.9KB

 
-de data asta nu o sa ma invingi ! zise itachi arucand spre ia 3 stele shuriken 
-doar atat poti-De data asta nu o sa ma invingi ! zise Itachi arucand spre ia 3 stele shuriken -Doar atat poti Itachi ! zise Sakura(Floarea de Ciresi) aparand in spatele lui infigandui un kunai in spate . Dar aceea era o clona , adevaratul Itachi aparu de sub pamant si ii baga sabia in stomac , Sakura(Floarea de Ciresi) cazu la pamant . -Se pare ca de data asta eu sunt invigatorul Floare de Ciresi ! -Nu este adevarat Itachi ! zise Sasuke scotandui sabia din Sakura(Floarea de Ciresi) Aceeasta isi reveni . Trebuie sa ne invingi pe amandoi ! Atunci Sasuke porni spre Itachi sal loveasca cu Chidory dar el se feri ! -Acum Sakura ! Sakura(Floarea de Ciresi) aparu in spatelel lui Itachi zgarindul adinc . Itachi cazu la pamant -Bravo Sakura lai invins ! zise Sasuke putin dejamagit... -Nu Sasuke-kun , noi lam invins ! Dar Naruto nu veni cu tn ?! -Am uitat de Naruto !!! Cand ajunsara la el Naruto dormea. -Nu este grav ranit . zise Sakura scotandui kunaiul din spate Dar cum il trezim ? -Nu iti face griji de asta ! atunci Sasuke ii trasa doi pumni in cap si naruto se trezi imediat . -Ce sa intamplat ! WWWAAAA !!!!! E un demon langa tn Sasuke ! -Idiotule e Sakura ! -Sakura ?!! -Da eu sunt ! -Cat timp am dormit ?! -Mult si bine :D -Sasuke tu ai zambit ?!!! :uimit: -Da , ce este asa de ciudat ? :rolleyes: -Nik , dar nu imi vine sa cred :uimit: -Mam schimbat nu mai sunt ca inainte :cool: -Haideti sa mergem inapoi in Konoha baieti =) -Bine Ingerasi :D -Mi sa parut mie sau tu iai zis Sakurei Ingersi ? :uimit: -Da asa iam zis , nu sti ca suntem impreuna ? -CEEE ?!!! Eu cred ca visez ... -Ba nu visezi , o sa-ti dovedesc ! atunci Sasuke o saruta pe Sakura pasional -WOW :uimit: -Acum crezi ca o iubesc si suntem impreuna ? -Bine ! Hai sa mergem inapoi in Konoha Naruto cand era uimit ;)
31.01.201027KB
a 4 pozea 4
23.12.200713.8KB
naruto uzumaki pozenaruto uzumaki
04.04.200815.7KB
........si ea mereu visa sa fie cu tine! nu-ti pierde speranta!........si ea mereu visa sa fie cu tine!
16.01.200910.2KB

 
cine esti tu sa-mi spui sa te las si spun stop nu crezi ca ai postat destul             a.n.b.u. sicine esti tu sa-mi spui sa te las si spun stop nu crezi ca ai postat destul A.N.B.U. SI ORICUM CRED CA TEMARI E MAI GROZAVA DECAT STUPIDA DE HINATA SI SA NU UITAM CA E URATA SI MAI ARE SI UN CAP DE CIUPERCA ASTA A FOST PAREREA MEA NU TE SUPARA :limba:
15.05.200834.4KB
pun si yo vreo 14 poze atentie ca le numerotez pozepun si yo vreo 14 poze atentie ca le numerotez
22.03.20082.8KB
aici sti ce zice pozeprobabil,dar aici sti ce zice
22.03.200840.9KB
si ultima poza pozesi ultima poza
22.03.20086.5KB
InapoiInainte