Colectia de poze worldofnaruto.3xforum.ro
Total 2913 poze.

InapoiInainte

 
era o dimineata minunata in konoha , o fata de 16 ani cu parul roz si ochi ca smaraldul era inEra o dimineata minunata in Konoha , o fata de 16 ani cu parul roz si ochi ca smaraldul era in taramul viselor pana incepu sa sune ceasul. Rozalia cu greu se scula din pat , se dusa la baie , se aranja si se indrepta spre dulap ca sa se imbrace ptr antrenament. Isi aleasa o rochita roza crapata imparti cu trandafiri albi imprimati pe ea , se incalta in niste sandale albe si porni spre academye . Acolo se intalni cu Sasuke si Naruto. -Neata Sasuke-kun , Naruto ! -Neata... -Neata Sakura-chan , arati minunat ! zise Naruto foarte impresionat :nebun: -Multumesc Naruto ! =D Oare de ce Kakashi-sensei nea chemat in timpul nostru liber ! -Poate este ceva urgent sau vrea sa ne dea o nuoa misiune -Nu fi prost Naruto , de-a bea nam intors dintro misiune nu are cum sa ne trimita asa de repede in alta -Da , Sasuke-kun are dreptate ! Dupa trei ore aparu si kakashi. -Buna copii , zise el cu un zambet pe fata. -ATI INTARZIAT SENSEII !!! striga Naruto si Sakura furiosi -Imi pare rau dar a trebuit sa ajut o bunicuta sai dau jos pisica din copac... -Buna incercare Sensei , deci de ce neati chemat cand avem timp liber ? zise Sasuke plictisit de conversatie -Pai vam chemat ca sa va spun ca maine la prima ora vom merge sa ne intalnim cu un om foarte important si trebuie sa-l aducem inapoi in konoha teafar si nevatamat. Deci maine la prima ora ne intalnim toti in fata academiei . -Okay Sensei ! -Bine acum eu trebuie sa plec , Bye ne vedem maine . zisa Kakashi disparand intrun nor de fum A doua zi dimineata toti se intalnira in fata academiei de unde plecara sa se intalneasca cu omol care trebuia sa-l aduca in konoha , -Sensei unde ne vom intalni cu acel om foarte important ? -Pai Sakura o sa ne intalnim cu el in Satul Valurilor -Okay sensei ! Dupa o zi de mers se intalnira toti cu Mizuki(omul care trebuia sal duca in Konoha) -Inainte sa ne indreptam spre Konoha vom sta 2 zile la acest han. Sunt tri camere , uite cum ne vom imparti Sasuke va sta cu Sakura , Naruto va sta cu mn iar Dnl Mizuki va sta in ultima camera . Ati inteles ? -Da sensei ! Se facuse noapte toti se culcara cu exceptia a lu Sasuke si Sakura acolo avea lok o discutie... -Eu nu dorm in acelasi pat cu tn ! zise Sakura care parea dintr-o data foarte schimbata -De ce , doar nu sunt blonav ? :rolleyes: -Mai bn erai... -De ce te comporti asa Sakura ? -Ptr ca nu mai sunt aceeas fata ca si inainte . -Vad asta teai schimbat mult de cand am plecat...De ce nu itelegi ca si eu mam schimbat te iubesc Sakura ! atunci o lua pe rozalie in brate si o saruta pasional Acum ma crezi ca te iubesc? Sakura ramase fara cuvinte nu poti zice ca nu ia placut sarutul . -Sasuke-kun...si...eu t-te iubesc ! :rusine: Incele din urma Sakura a adormit umpic cam nelinistita , Sasuke vazand asta a luato inbrate . Adoua zi dimineata toti luara micul de jun si se dusera sa se antreneze -Ce facem azi Kakashi-sensei ? intreaba Naruto foarte increzator -Azi o sa exersati mersul pe apa. -Bine Sensei ! Dupa antrenamente Sasuke si Sakura se dusera sa se plimbe iar Naruto se dusa sa traga un pui de somn Continuarea vo spun maine :hi: si sper ca va placut pana aici :)
31.01.201051KB
a 9 pozea 9
23.12.200726.7KB
mie imi place ca e ka mn intrun fel,adik se comporta exact k mn....dar o prefer mai mult pemie imi place ca e ka mn copilaroasa!semanam intrun fel,adik se comporta exact k mn....dar o prefer mai mult pe tsunade...
18.08.200816.3KB
jos cu hinata(scz fanilor) pozeJOS CU HINATA(scz fanilor)
15.05.200834.2KB

 
sper ca va place :razz: desenele mele si ale voastresper ca va place :razz:
11.11.201133.8KB
next the 5th hokagenext
24.05.20089.3KB
inca una pozeinca una
29.12.200727.7KB
a 43 pozea 43
23.12.200730.6KB

 
a10a pozea10a
22.03.20083.4KB
super  :cool: sasuke vs gaarasuper :cool:
25.10.200827.3KB
mai pun o pozamai pun o poza
08.06.20096.1KB
dar urmatoarea pozedar urmatoarea
17.02.20085.8KB

 
si asta tot in paint :zzz:si asta tot in paint :zzz:
26.09.200935.4KB
prea nervos poze narutoprea nervos
16.06.201027KB
:zzz: poze:zzz:
22.03.20084.9KB
a 61 pozea 61
23.12.200718.1KB

 
a 22 pozea 22
24.12.200748.4KB
81 :limba: poze81 :limba:
23.05.200823.7KB
acum eu pozeacum eu
19.05.200812.2KB
altaalta
15.06.200824.8KB

 
si ultima img 5 naruhinasi ultima img 5
07.03.200954.5KB
si ultima :zzz: ca sa nu pun prea multe(ca sunt in stare sa pun 1000000 ) pozesi ultima :zzz: ca sa nu pun prea multe(ca sunt in stare sa pun 1000000 )
03.01.20087.3KB
si asta pozesi asta
05.11.201156.2KB
naruto e cel mai tare! e de de ori mai puternic ca binele altuia inaintea binelui lui si e gata saNaruto e cel mai tare! E de 10000000000000000 de ori mai puternic ca Sasuke.Pune binele altuia inaintea binelui lui si e gata sa moara pentru vreun prieten de-al lui.Are un suflet foooooarte bun si desi majoritatea oamenilor sopun ca sasuke e cel mai dragutz si blah blah blah,mie imi place mai mult Naruto,si mi se pare foarte dragutz si hazliu.Cel mai mult admir la el ca e curajos si nu renunta niciodata,orice ar fi. Sunt multi(nu de pe forumul asta) care zic ca Naruto e fraier si nustiuce. ORICINE ZICE ASTA E DSMANUL MEU DE MOARTE
24.10.201019.1KB

 
imi place mult inteligent si lenes  :rotfl: poate sa termine o lupta doar cu cateva ce credetiImi place mult Shikamaru! Este inteligent si lenes :rotfl: Poate sa termine o lupta doar cu cateva zgarieturi!
01.10.201146.4KB
next pozenext
02.04.20083.6KB
next pozenext
29.04.200828.2KB
anti rbd anti rbdanti rbd
18.06.20083.3KB

 
7 martie 2006 ora 1:50
o zi moarta in care astept zicand 
7 martie 2006 ora 1:50 O zi moarta in care astept zicand "Hai fa treci" Zeci de tigari stinse in scrumiera Tu'ntregesti un perete ars Sunt 3 lucruri care te fac doar sa te gandesti Ma gandesc la faptul ca n'am bani si mor Pe faptul de ca**t ca eu sunt printre fanii banilor. Ma gandesc ca firea mea de muncitor inca mai spera La o viata lejera aici nu dupa frontiera. Ma gandesc ca nu credeam ca poti sa ai noroc cu caru' Cum nu credeam ca o sa fim condusi de Popeye Marinaru'. Ma gandesc la muzica si'ncep s'apara premonitii O sa faci ca**tu' praf... Ma gandesc la fosta iubita Si cand zic iubita inseamna c'am iubit'o Stii ca niciodata n'o sa scapi de ce ti'e frica. Ma gandesc ca maine'i doar o zi tampita O zi cand clar cu***le legal profita. Ma gandesc ca's odihnit c'am tot timpu ca dorm pe mine Ma gandesc ca un joint la timpu lui te intretine. Ma gandesc ca nu'nteleg senzatia acestui trip Deci asculta aceasta piesa cand esti foarte plictisit. Versuri Guess Who - 07.03.2006 (piciu_m11 corect) de pe REFREN X2: E plictiseala E doar o stare generala... E plictiseala nu conteaza ca e zi sau seara Sigur se transforma'n boala si'asta ma'nfioara. Ma gandesc ca nu credeam ca pot s'ajungI l'asa nivel. C'am trecut pana'n prezent prin viata ca'ntrun carusel. Am trecut de la incendiat licee adica hoituri La incendiat in incita scolii jointuri. Am trecut de la tigara la pipa, de la pipa la sticla repede Exact cand ma opresc din ras si mor de frica, cica Eu credeam ca femeia'i timida Cand ea se uita'ntai in buzunar dupa vreo caramida Piz***e de unde mor*ii lor si'au luat atat elan vere Cu ochii dupa bani vin cu rucsacu' dupa ele. Viseaza nopti rebele in hoteluri de 5 stele Cand la noi e numai caterinca'n portofele. E numai muzica'n visele mele pierdut prin ele Pun ajutoru' in tigari pe creier sa ma spele Deci cele mai grele cuvinte ramase'n cap Altii fac bani...tu facï ce? hip hop hïp hoop :uimit: :nod: =)
18.12.201057.8KB
52 :limba: poze52 :limba:
23.05.200835.3KB
apropo as vrea sa ma ajuti cu ceva:
te rog sa intri pe numele meu si sa imi pui poza asta la la mnapropo naruto&hinata as vrea sa ma ajuti cu ceva: te rog muuuuuuuuuuuuuuuult sa intri pe numele meu si sa imi pui poza asta la avatar ca la mn nu merge, te rog mult{T_T}
18.06.200838.2KB
mai pon pozemai pon
29.12.200720KB

 
ea te urmarea pe asuns deoarece te iubea sincer! nu-ti pierde speranta!hokage:mereu ea te urmarea pe asuns deoarece te iubea sincer!
16.01.20096.9KB
:zzz: poze:zzz:
24.12.200719.4KB
vreu sa fac si eu parte din club poze amuzante din narutovreu sa fac si eu parte din club
27.02.20086.6KB
a44 pozea44
23.12.200726.3KB

 
:cool: sasuke and naruto:cool:
25.10.200839.6KB
si asta e ultima pozesi asta e ultima
01.07.200829.8KB
pun si eu o poza pozepun si eu o poza
18.05.200817.8KB
a 69 pozea 69
23.12.200727.3KB
InapoiInainte