WorldOfNaruto-Lumea lui Naruto
Bine ai venit in Lumea Lui Naruto!!! Haideţi sa ne simtit bine cu toti!!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
WorldOfNaruto-Lumea lui Naruto | Inregistrare | Login

POZE WORLDOFNARUTO-LUMEA LUI NARUTO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Lorena13 din Bucuresti
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 40 ani
WorldOfNaruto-Lumea lui Naruto / Fan Fiction / jinchuriki's life (viata unui jinchuriki) (naruto & hinata) Moderat de love_yuki_eiri
Autor
Mesaj Pagini:  1 2 3
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
deci am decis sa fac un al treilea fic tot cu naruto & hinata... este un fic cu actiune si desigur dragoste... sper ca o sa va placa... primul capitol va fi un pic scurt in rest vor fi toate lungi... am sa va pun primul cap peste cateva minute zbyeeeeeeeeeeeeeee

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
deci sper ca o sa va placa... desi nu prea cred eu...

Jinchuriki's life
cap.1 pretul pentru putere

Sasuke Uchiha observa in liniste acea scena... pana la urma sa intamplat. Sa luptat contra Naruto, a facut acel lucru de care ar fi trebuit sa ii fie rusine. Sasuke privea cu sharinganul care incepea sa se transforme in fata cadavrului lui Naruto. Incepu sa ploua...
-''Naruto.. iarta-ma... iarta-ma... prietene...'' gandea tanarul...
Pana la urma a obtinut puterea suprema a clanului sau... Sharinganul hipnotic. Dar acum simtea un gol in inima sa... era acel gol al prieteniei. Acel gol care va fi blestemul sau. Pana cand nu incepu sa il doara umarul... Era acel semn blestemat. Era timul de plecare, a distrus toate legaturile sale, nu mai era posibil sa se intoarca inapoi. Obiectivul sau era Itachi.
-''Adio Naruto Uzumaki...'' Gandea tanarul brunet in timp ce se indeparta de la locul faptei.
Kakashi si Pakkun(cainele sau) erau prada nelinisti.
- Cat mai avem de mers?... intreaba ingrijorat Kakashi.
- Am ajuns... raspunde cainele.
Cum trecusera de padure, vazusera o cascada cu doua statui mari. Incercara sa se apropie in liniste pana cand il vazuse... Naruto. Cum se apropiase Kakashi a inteles imediat, dar incerca sa creada ca nu e adevarat.
- N...Naruto... Naruto!!! Trezeste-te!!!... Urla Kakashi cu lacrimi in ochi.
- Termino Kakashi, nu mai poti face nimic pentru el. Sasuke la omorat...
- De ce a trebuit sa se intample? De ce nu am ajuns la timp? Kakashi plangea ca niciodata...
- Haide, ia baiatul si sa ne intoarcem in sat, are dreptul la o inmormatare decenta.
Kakashi il ia pe Naruto pe spate si se indreptau spre sat.
-''Maestre iarta-ma... Nu am putut sa iti salvez fiul cum mi-ai zis...''

stiu ca e cam trista povestea dar nah nu ai cei face.... comentati si dativa parerea... zbyeee


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
    nu v-a muri....las ca stiu eu     nu v-a muri.
Hm... de data asta, nu te supara PLS dar am o obiectie la tine, trebuia sa descrii mai mult ce simte Kakashi, deci nush, ceva de genu "Lui kakashi nu-i venea sa creada, de ce a facut Sasuke asta?Oare chiar avea inima de piatra? el(kakashi) privi la trupul firav al lui Naruto, la ochii lui inchisi, si inima il durea...ochii lui au inceput sa lacrimeze "Kakashi, fii tare" isi zise Kakashi si.........." ai inteles tu, sperca nu te-ai suparat pe mine      


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
nah... nam de ce sa fiu suparat numai ca mam grabit sa il scriu ca am avut un pik de treaba sh nam mai avut timp... am sa il modific... si voi pune cat de curan urmatorul... apropo de naruto... chiar daca asta ar fi trebuit sa o aflati singuri iti voi zice.... Naruto nu va trai... imi pare rau... urmatorul cap se intituleaza ''inormantarea lui Uzumaki Naruto'' cred ca vam cam dezamagit....

Modificat de naruxhina (acum 17 ani)


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
ba nu mai dezamagit     eu stiu TOTUL!Ai vb cu mine pe chat, nu-ti amintesti?   

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
da stiu ca am vb cu tine pe chat dar am schimbat ideea ficului... daca nu ma crezi vei citi cu ochii tai  .... ca naruto e mort... vei vedea tu...

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
mda...si apoi va invia dupa 3 ani       sa fim seriosi, Naruto e personaj principal, si ele nu mor! Si chiar daca mor, atunci mor la sfarsit, ca niste eroi.   Oricum, hai pune nextsa mai plang un pic  

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
čoate in alte povesti, dar in povestea mea nu... ... vei vedea

Modificat de naruxhina (acum 17 ani)


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
in fine...dak zici tu
te cred


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
ce sa zic trista rau dar stiu ca vav fi mai bine succes

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
eh ma dau de gol singur... poate va trai sau poate nu...cine stie... doar eu stiu...

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
Hai pune next mai repede  

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
da ca daca nu fac greva!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
scz... am sa il pun mai tarziu... amputina treaba aum.... dar am sa il pun nu va faceti griji ca nu scapati de ficurile mele... care sunt de c***t  

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
ba nu sunt!  sunt frumoase, romantice

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
ehhh... in ficul asta romanticismul va fi mai tarziu....  

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
ok

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
va voi pune si cap 2 in seara asta dar tarziu... deci il veti citi maine ... si sar putea sa va dau si o stire buna... inca nu sunt decis ... deci inseamna ca nu va zic acum... dar daca e sa decid va voi zice.... zbyeee  

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
Grabeste-te!  

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
ma scz de intarziere... dar aseara mia fost rau.... si azi nu pot sa il scriu... adik am sa il scriu mai incolo... scz inca odata... dar il voi pune nu va faceti griji...

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
ok....o sa astept....

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
offfff............bine..........

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
scuzatima... e ca azi am avut numai musafiri si nu am avut cum sa il continui... si acum am musafiri... lasati ca am sa ma revansez...   

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
mda...Trebuie sa faci 3 nexuri data viitoare  

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
ok... in seara asta am sa stau pana la 3 sau 4 diminetata sa va fac 2 sau 3 cap... ca sa ma revansez... pentru ca vam facut sa asteptati atat....

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
hei calmeaza-te am glumit  

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
stiu ca ai glumit... dar si asa yo stau seara la pc pana tarziu    

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
Deci imi mai cer inca odata scuze pt intarziere... dar cap asta e de 3 ori mai mare decat primul... deci lectura placuta...

cap.2
inmormantarea lui Uzumaki Naruto

In acea dimineata Sakura observa ganditoare cerul albastru. Trecusera cateva zile de cand Sasuke a fugit si nu se mai auzea nici o stire din partea lui Naruto si ceilalti, cand deodata auzi o voce care trezi la realitate.
- Buna frunte spatioasa... zise Ino razand
- Ino... ce vrei? raspunde ingamfata Sakura
- Ai auzit noutatea... Sau intors toti din misiune... Chiar acum ma indrept spre spital sa vad in ce conditii sunt, vrei sa vii?
- Desigur! Vreau sa vad in ce conditii sunt Sasuke si Naruto.
Cele doua fete se indreptau spre spital. Si Kakashi ajunse in sat si a comunicat lui Shizune stirea care ii va lasa pe toti impietriti. Aceasta fugise imediat sa o anunte pe Tsunade. In acelasi timp chiar ea avea o discutie cu seful echipei care participase in misiune cu Naruto.
- Daca nu ar fi fost tehnica secreta a clanului Nara, Chouji ar fi fost mort. zise Tsunade linistita.
- Ma bucur ca am putut fi de ajutor. zise Shikamaru bucuros ca Chouji era bine.
- Acum esti bucuros plangaciosule. zise Temari amuzata.
- Tsk... ce bataie de cap. zise Shikamaru plictisit ca intotdeauna
- Domnisoara Tsunade! striga Shizune in gura mare
- Ce sa intampla?
- Conditiile lui Neji Hyuuga sunt stabile... Dar...
- Dar ce?... Sasuke nu sa intors? imi pare rau baieti dar misiunea a falit.
- Asteptati... Nu e tot... iata... vedeti...
- Haide vorbeste... e vorba de Naruto? Intreaba ingrijorata Tsunade.
- El.. el...e ...e mort.
Toti impietrisera.. Tsunade fugea spre camera unde era corpul lui Naruto crezand ca e doar o gluma fiind urmata de Shizune, shikamaru si Temari. Cum vazusera corpul fara de viata, Tsunade incepu sa planga, cazuse in genunchi plangand ca niciodata, ultima oara cand a mai plans a fost atunci cand iubitul ei murise, nu putea sa creada...
- E imposibil... zise Tsunade incercand sa nu creada la ceea ce vede.
- N...Na... Naruto. zise Shikamaru in timp ce lacrimile ii coborau usor pe chipul un pic muradar de la misiune.
- De la anlizele facute am descoperit ca a murit imediat dupa ce a fost lovit cu o tehnica de tip electric.
-La... la ucis Sasuke? zise Tsunade cu lacrimile in ochi, dar incercand sa le ascunda.
Din pacate, chiar pe acolo trecuse Sakura si Ino care auzisera totul.
- Sa... Sakura esti bine? o intreaba Ino.
Dar ea nu raspunse, intrase imediat in camera... inima ii batea din ce in ce mai repede, ochi incepeau sa se umezeasca si picioarele ii tremurau...
- Sa... Sakura, Ino? Toti se indreptara spre Sakura, cu un gest rapid se repezi spre cadavrul lui Naruto  plangand...
- NARUTOOO...! De ce esti mort, nu era nevoie sa ajungi in halul asta... e numai vina mea''
Sakura planse mult se simtea vinovata de ceea ce se intamplase si nu ii venea sa creada ca Sasuke facuse toate acestea.
Cateva zile dupa a fost si inmormantarea lui Naruto. Tsunade tinea un dicurs, in timp ce persoanele prezente erau tacute cu privirea la pamant. Sakura si Hinata plangeau in liniste, nu vroiau sa fie vazute de ceilalti, mai ales Hinata care ii venea sa urle de durere. Cand auzise ca Naruto murise, Hinata incepuse deodata sa planga cazand la pamant si tremurand toata. Din acel moment Hinata nu mai era ca odata, nici macar un mic zambet nu se mai afisa pe chipul sau. Si ceilalti priveau pierduti in intuneric ceea ce se intampla. Printre ei era si Kakashi, care dupa inmormantare incepu sa planga si sa dea pumni in pamant.
-Kakashi... termino... Nu mai ai ce face. Ii zise Gay incercand sa il calmeze.
-Lasati-ma in pace... Voi nu stiti cum se simte dupa ce iti pierzi un elev care mia fost ca un fiu... zicea Kakashi in timp lacrimile i se prelingeau pe obraji.
-Ce rezolvi daca plangi... De ce nu vrei sa intelegi. Pe langa Gay mai era si Kurenai care si ea incerca sa il ajute pe Kakashi sa iasa din starea in care se afla.
-Are dreptate Kurenai, crezi ca daca plangi il vei aduce la viata pe Naruto. Intrase si Asuma in ajutor.
-Sunt un profesor bun de nimic. Uitati-va la mine, in echipa mea, mam ocupat intotdeauna de Sasuke si acum uitati-va in ce hal a ajuns. In timp ce Naruto era la nadejde... Ar fi trebuit sa ma ocup de Naruto cu toate puterile. Din cauza prostiilor mele nu am putut sa il salvez.
-Acum termino Kakashi... Nu e vina ta. Stiu cum te simti, daca as fi pierdut unu din elevii mei, as fi facut si mai rau decat tine. Acum ridicate, daca nu, dupa aceea nu voi mai avea cu cine sa concurez si iti vei pierde si stilul tau de atotputernic. Zise Gay incercand sa ii ridice un pic de moral.
-Va multumesc prieteni. Zise Kakashi incepand sa se simta mai bine.
In cealalta parte a Konohai:
-Hei, ce ziceti daca mergem sa mancam o portie de ramen? zise Chouji un pic flamand.
-Buna idee. aproba Neji.
-Eu unu nu vin. Zise Shikamaru. Dar toti ii facura o privire de il facuse sa isi schimbe.
-Daca ma gandesc mai bine si mie imi e un pic foame. Zise un pic speriat. Ajunsera la Ichiraku... si patronul ii simtea lipsa, chiar daca mai tipa la el cateodata.
-Asta e din parte casei. Zise Ichiraku.
-La naiba! Dar cum facea sa manance doar asta in fiecare zi? zise Ten Ten.
-Asa era el, era mancare lui preferata. zise Sakura cu ochii inlacrimati.
-Nu as fi crezut niciodata ca Sasuke ar fi fost atat de obsedat dupa putere incat sa isi omare cel mai bun prieten. zise Shino.
-Taci din gura... Nu mai zi acel nume. Interveni Kiba furios.
-E numai vina mea... Daca nu las fi rugat sa se duca dupa Sasuke acum ar fi fost aici cu noi facand pe idiotul in loc sa... Sunt o egoista. Mam gandit numai la binele meu, si nu mam gandit nici un pic la binele lui.
-De un lucru sunt sigur... Sasuke o va plati scump pentru ceea ce a facut. Toti il priveau aproband spusele lui Lee, dar imediat dupa Hinata incepu sa planga.
-Saraca Hinata... a fost o lovitura dura pentru ea. zise Ino incercand sa o consoleze.
-Dar de ce??? zise Lee un pic confuz
-Dar esti orb sau ce ai... Tu nu ai vazut ca Hinata era indragostita de Naruto. Urla Ten Ten.
-Ceeeee!? E adevarat!?... Urlase Lee si Neji...
-Da mia placut de el... dar nu reusisem niciodata sa ii zic ca... ca il iubeam... Sunt o proasta si nu am sa mi-o iert niciodata pentru asta... Zise Hinata cu lacrimi in ochi...
-Acum nu mai ai ce face... e prea tarziu... trebuie sa continuam sa traim... zise Neji incercand sa ii mai ridice moralul Hinatei.
-Neji are dreptate... Naruto sigur nu ar vrea sa stam aici si sa plangem pentru el, daca stau mai bine si ma gandes cred ca ar fi vrut sa facem invers, cred ca ar trebui sa ne aducem aminte de momentele frumoase petrecute impreuna cu el. zise Chouji zambind.
-Chouji... sa stii ca ai dreptate... Naruto sigur nu ar fi vrut sa plangem aici. Zise Ino razand...
Si asa petrecura intreaga zi vorbind de toate momentele petrecute cu Naruto, si desigur ca au avut o portie buna de ras, in afara de Hinata. Ea nu ar mai fi zambit niciodata... Inima ei sa stinse odata cu cea a persoanei iubite...

sper ca va placut.... nu uitati sa bagati un coment.... ca sa stiu daca il mai continui ... bye bye


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
Chiar mai facut sa plang,  esti rau!!!!!!
Si eu il iubesc pe Naruto nu doar Hinata.    Nu-mi plac emoticoanele, nu este niciunul care plange.  
Deci a fost soooper cum ai descris ce simt toti, si descrierea. Deci partea asta a fost fffffooarte tare!!!!!!!!!!Ai folosit de toate!Cel mai tare mai impresionat cand ziceai cum plange Shikamaru( e favoritul meu dupa Naruto) si Tsunade. Atunci mi-au dat si mie lacrimile.
De Sakura nu mi-e jale deloc (O URASC) si m-am mirat cand am vazut ca a inceput a plange cand a avazut ca Naruto a murit!
Sarmana Hinata, o inteleg, si eu sunt indragostita de Naruto. Oare ce v-a face? Cum va trece peste asta?
Am citit partea asta de 3 ori, ce domane imi place!!!!!
Deci gata! Am terminat, ai scapat de mine si de comentariul meu, nish nustiu daca lai citit.
Stii ce o sa te rog   deci pune nextul!


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
sorry daca te-am facut sa plangi, in urmatorul capitol ai sa zambesti sau poate vei sari in sus de bucurie... am sa til pun imediat... vezi cap asta lam facut triplu decat primul. am stat pana la 2 noaptea ca sa il termin... ficul asta lam pus si pe alt forum dar vad ca nu au pus nici un coment .... bye bye....

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
e frumos si urat,frumos la descriere etc si urat ca a murit naruto!esti rau! continua!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
uffi.... dar vi sa pus pata pe mine ca lam omorat pe naruto.... ,.... atunci va pun urmatorul cap ca sa va treaca supararea

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
Deci iata si tot asteptatul capitol... am decis sa va ridic un pic moralul ... deci lectura placut...


cap.3
Cadoul vulpii

Ce era ceea ce vedea?... Ce era ceea ce auzea?... A da... Intunericul. De cand luptase contra Sasuke, Naruto Uzumaki nu vedea altceva decat Intunericul... Pana cand apare lumina.
-''Urgh... Dar unde sunt?'' In fata sa se zarea cusca unde era sigilata vulpea cu noua cozi, dar era ceva straniu... Cusca era deschisa. Imediat dupa auzi o voce.
-In sfarsit te-ai trezit?? O voce se auzi in spatele lui.
-Cine esti? intreaba Naruto.
-Cine ai vrea sa fie, aici suntem doar tu si eu. Deodata multe bulle rosii incepura sa creeze ceva care la sfarsit sa demonstrat a fi vulpea cu noua cozi.
-Buna dimineata idiotule. Ii zise vulpea
-Nu inteleg... Ce sa intamplat? Intreaba Naruto confuz.
-Nu iti amintesti? Tu esti mort.
-CE...??? Zise Naruto socat.
-Sasuke uchiha te-a ucis... Nu iti amintesti nici asta?...
Deodata Naruto isi aminti totul.
-Dar daca sunt mort... De ce sunt aici?
-Ce idiot de copil. Oare chiar a trebuit sa fiu sigilat in corpul unui prostanac ca tine. Ai fost mort cateva minute in urma... Dar multumita mie acum esti viu.
-C... cum??? zise Naruto uimit de cuvintele vulpii.
-Cand acel baiat te-a ucis eu am intervenit in timp ca sa te salvez... ai avut niste rani grave. Asa ca am decis ca am sa am grija de ranile tale cu calm. A trebuit sa te omor si oamenii di satul tau te-au ingropat. Asa ca eu mam putut ocupa cu calm de tine... Mi-a trebuit aproape un an, ca sa te readuc la normal.
-Dar de ce? De ce mai ajutat? zise tanarul confuz de ceea ce se intampla.
-Copil idiot... ceea ce sa intamplat era inevitabil... Si asta doar pentru ca nu esti destul de puternic. Avand grija de tine, am consumat esenta mea ca sa o schimb cu a ta. Ca si un schimb echivalent.
-Dar de ce? Tu mai urat tot timpul
-Daca nu as fi facuto as fi murit si eu... Asa ca am decis ca inainte sa mor, iti voi darui imensa mea putere.
-Ceeeee ai zis?... Poate ca nu am inteles eu bine? Zise Naruto socat.
-Ai auzit bine. De azi incolo puterea mea va fi toata a ta. Tu acum nu mai esti normalul Uzumaki Naruto... baiatul care conserva puternica vulpe cu noua cozi. De azi incolo vei fi tu demonul cu noua cozi. E clar ca la inceput nu vei sti sa folosesti puterile mele, dar asta e problema ta... Vulpea usor usor incepea sa dispara.
-Vulpe... Eu... Multumesc!. Naruto imbratisa vulpea (sau ce a mai ramas din ea).
-Termino... Nu vreau lacrimi si nu vreau sa ma imbratisezi. Naruto a inteles ca vulpe nu mai era in gradul de al ura.
-De azi incolo viata ta va fi dura. Daca as fi in locul tau as profita de faptul ca esti mort... Mult noroc baiete. Dupa cele spuse dispare si Naruto a fost din nou in intuneric.  Dupa cateva secunde, incepu sa deschida ochii... era in un loc stramt (pai si normal... e in un sicriu...XD) fara nici o ezitare distruge capacul si in sfarsit iesi la iveala.
-''Atunci e adevarat...'' Naruto observa in liniste sicriul cu numele sau scris, si incepu sa planga.
-''Multumesc vulpe... Iti promit ca am sa devin mai puternic, asa amintirea ta va ramane pentru totdeuna in sufletul meu. Multumesc pentru cadoul facut...''


nu uitati sa bagati coment.... zbyee


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
no coment!mai lasat cu gura cascata!te rog continua repede ca sunt curioas ce se va intampla si cine il va considera pe naruto zombi!glumesc!

Modificat de crishina (acum 17 ani)


_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
poi mai ai de asteptat... oricum ai sa citesti tu cand voi pune cap....  

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
haha     am stiut ca asa se va intampla, acum astept reactia celor din jur dupa ce il vor vedea pe Naruto, si oare boul ala de Sasuke ce va face???? App: am venit acasa, in sfarsit!!!!!!  

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
bine ca teai dus acasa... poi mai aveti de asteptat ca sa vedeti reactia pietenilor lui naruto... .... zbyeee....
io te urasc Naruto4ever... te urasc pentru ca stii tot despre fic... cine mo fi pus sa iti zic ... dar  de fapt tu nu stii nici jumate din fic... pt ca pe chat tiam zis doar ca va trai.... ce prost am fost ... am sa va pun si nextul.... zbyeee....  

Modificat de naruxhina (acum 17 ani)


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
ma urasti???? Ei chiar daca stiam tot mia fost interesant.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
am glumit cand am zis ca te urasc...  de ce ar trebui sa te urasc .... am zis si yo asa ca sa imi pierd timpul...   bye bye 

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
cand pui capitolul?

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
in seara asta am sa il scriu si am sa il pun pe net... deci cred ca maine il veti citi... bye

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
la ce ora?

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
eeee... aseara nu lam terminat.... that school is kill me ... azi va promit ca il pun....

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
ok

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
  am inteles eu ca nu ma urasti tu   pune next ca daca nu-l pui te urasc eu pe tine.    

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
ooooooo... dar de ce sa ma urasti ..... nu prea am imaginatie.... vad ca pe forumu asta toti ma urati... ce vam facut... cred ca ar trebui sa plec de pe forum...

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
e rooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooog naruxhina continua!            !_!

Modificat de crishina (acum 17 ani)


_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
iata si cap 4
scz daca vam facut sa asteptati.... (si asa nu il citeste nimeni )

cap.4
Vizita in casa Uchiha

Era seara si Naruto era nesigur... Abia revenise la viata si nu stia ce sa faca.
-''Uff mie foame... Poate ma duc la Ichiraku.'' Dar dupa isi aduse aminte ca toti il credeau mort, doar nu putea sa se plimbe prin sat ca o fantoma. Nu putea sa le zica nici macar la ceilalti, ii venisera in minte cuvintele vulpii ''Daca as fi in locul tau as profita de faptul ca esti mort''.
-''Vulpea avea dreptate.'' Pana cand va fi mort Akatsuki nu il va cauta... Putea actiona fara probleme. Dar trebuia sa se antreneze si trebuia sa invete sa controleze noile sale puteri.
-''Dar... ar fi bine daca as face o baie. Prima trebuie sa gasesc o ascunzatoare, a doua trebuie sa mananc ceva, a treia trebuie sa imi schimb hainele si a patra trebuie sa il gasesc pe mestrul Jiraiya.
La inceput Naruto se gandi sa se intoarca in garsoniera, dar se gandi ca nu e o idee buna. trebuia sa gaseasca un post care sa nu fie locuit si nici prea in centrul satului: Imediat ii veni o idee, vechea casa a clanului Uchiha.
-''E perfecta, nu locuieste nimeni si mai e si aproape.'' Cu viteza normala a unui ninja, Naruto ajunse in fata casei in doar cateva minute. Era trist vazand acea casa aproape darapanata care aprtinea unuia dintre cele mai puternice clanuri din Konoha. intrand in casa ii veni in minte Sasuke.
-''Cine stie pe unde mai esti Sasuke?... Sigur esti la Orocimaru. Oricum am sa te aduc acasa, pentru ca trebuie sa ma tin de promisiunea facut lui Sakura''. Naruto petrecu o buna parte de timp invartinduse prin casa... Unica mancare care o gasise erau castraveti la otet si alte mancaruri in acelasi stadiu (erau expirate dar daca esti un demon vulpe nu ai de ce sa iti fai probleme...XD). Dupa ce a mancat a decis sa caute niste haine curate, care la sfarsit le gasi in o camera... Erau diverse de hainele lui, dar nu avea ce sa faca. A decis sa se imbrace cu hainele cele mai colorate pe care le gasise: o pereche de pantaloni albastri si o bluza neagra cu stema clanului Uchiha la spate. Ii era cam rusine cu hainele alea, dar alta aleger nu avea.
-''Maine am sa incerc sa il caut pe Jiraiya, trebuie sa fiu atent. Nu trebuie sa fiu vazut de nimeni. Poate ca ar trebui sa vorbesc cu cineva sa il caute.'' Dupa ii vine o idee.
-tehnica de invocare! (sau cum se zice).
Din fum apare o broasca de dimensiuni aproape normale.
-Heila Gamakichi!
-Ah...Erai tu... Buna Naruto... Ceeeeeeee NARUTO? Gamakichi era uimit, inchise ochi si ii deschide din nou... Credea ca e doar un vis, isi daduse doau palme peste ochi si vazu ca nu e un vis.
-FANTOME, FANTOMA LUI NARUTO... AJUTOR...!!! urla broasca
-Nu e nici o fantoma... Sunt eu Naruto...
-Dar... Dar tu nu erai mort?
-Acum am revenit la viata cu ajutorul vulpii...
-Ma bucur pentru tine... Dar de ce mai chemat?
-Trebuie sa il cauti pe Jirayia... Zii ca sunt viu si ca vreau sa ma intalnesc cu el in privat cat mai repede posibil...
-Běne... Am sa il caut peste tot... Ne mai vedem. Cum terminase de vorbit, disparu imediat...
-''Sper ca il vei gasi... Am nevoie de ajutorul lui. Cine stie ce mai fac ceilalti... Sakura, iti promit ca am sa il aduc inapoi pe Sasuke.'' Naruto se gandi la toti prieteni sai si adormi...


deci bagati coment....







_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
ce sa zic...mai lasat cu gura cascata!continua!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
Gata nu te urasc ca ai pus nextu

"Sakura, iti promit ca-l voi aduce inapoi pe boul cela de Sasuke, tu oaie, el bou, va potriviti"

Iertati-ma!!!! Doamne ce m-a apucat!!! Am o ciuda pe Sakura ca imi vine sa....


Deci acest next mi-a placut, a fost si dialog si descriere.

BRAVO!


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
thanks... ... ... dar de ce ai ciuda pe sakura....????

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
Offf! Ma uitam la episoadele vechi, primele 10 episoade din Naruto, "Sasuke, Sasuke" OFFF!      Urasc fetele care alearga dupa baieti!!!Si in plus a inceput sa ma enerveze parul ei roz (BEAH) si ochii ei sunt prea verzi!Deci NU-MI PLACE!Poate doar in Shipuuden

Si, hai! Mai putina vorbaraie si mai multe nexturi


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
reao.... dar hai ca iti pun nextul.....  

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
iata ca vam pus si cap 5 pe care nu il citeste nimeni

cap.5
Intalnirea

In acea dimineata Hinata Hyuuga, sakura Haruno si Ino Yamanaka se indreptau spre cimitir.
-fetelor ati ales niste flori foarte frumoase.Sunt perfecte, lui Naruto sigur ii vor placea. zise Ino.
-Ai dreptate... Dar Hinata, nu crezi ca ai exagerat un pic?
-De ce???... zise Hinata cu privirea la pamant.
Hinata se ducea in fiecare zi la mormantul lui Naruto, statea cateva ore in fata pietrei funerare. Shino zicea ca era mai simplu sa o gasesti acolo decat in alte parti. Dar ea nu putea sa faca nimic... Nu  mai reusea sa zambeasca, si numele lui Naruto era tabu pentru ea, de fiecare data cand auzea acel nume incepea sa planga. Trecuse aproape un an si ea nu mai scoase nici un zambet.
Dar cum ajunsera:
-Dar ce sa intamplat aici? zise Ino speriata
-Uitati-va ala e sicriul lui Naruto. Cele trei fete se apropiara si vazura ca sicriul a fost deschis si corpul lui Naruto nu mai era acolo
-Oh... nu... Dar... dar cine a putut face asa ceva? zise Hinata plangand si fiind speriata de ceea ce vazuse...
-Trebuie sa il anuntam pe Hokage imediat! zise Sakura... Si asa se indreptau cu viteza si nervi spre Tsunade. Intre timp Naruto se trezi, era straniu sa se trezeasca asa de dimineata, dar nu mai avea somn.
-Am o foame de lupi, dar nu mai vreau sa mananc porcariile alea de ieri. Azi vreau ramen!
Din fericire gasise cativa bani, care vroia sa ii cheltuiasca doar pentru o portie buna de ramen. Dar trebuia sa isi ascunda chipul, sa nu fie recunoscu de nimeni. Reusise sa gaseasca o masa asemanatoare a lui Kakashi si o pelerina neagra lunga. Si isi colorase parul de o culoare inchisa, aproape ca parul lui sasuke. Dupa toate aceste modificari era de necunoscut.
-''Dina pacate va trebui sa raman asa pana cand nu voi pleca din sat.'' Dar o voce il trezi la realitate, era Gamakichi.
-Deci ce a zis...
- pai ce sa zica, pentru cateva minute Jirayia amutise, si a zis ca va fi fericit sa te revada in fata statui a lui Yondayme(4 Hokage), la pranz(12:00 fix). Dar de ce arati in halul asta?
-Las-o balta, si multumesc Gamakichi. Dar broasca era deja disparuta de ceva timp.
-''Bine, ramen pazea ca vin!'' Isi puse bentita si se acoperi bine ca sa nu fie cunoscut de cineva. Ziua era foarte frumoasa, cerul era albastru exact ca ochii sai, si soarele stralucea pe cer. Dar lui Naruto nu prea ii pasa, se indrepta cu viteza spre Ichiraku ramen, si cu o viteza comanda patru portii de ramen. Intre timp, pentru ninja satului, in particular pentru cei zece genin (si doi chuunin), ziua nu era una din cele mai frumoase.
-''Imi pare rau baieti, dar nu pot sa le dau aceasta misiune la Jounin. Shikamaru, tu vei fi capitanul echipei. Incercati sa descoperiti totul despre furtul cadavrului lui Na...'' Si Tsunade stia ca pentru Hinata acel nume era tabu... ''Ati inteles voi despre ce e vorba''. Tinerii genin (si cei doi chuunin, pe langa Shikamaru, a fost si Neji ales ca Chuunin).
-Uff! In mai putin de o luna o sa fie examenele chuunin si noi ne pierdem timpul aici. zise Kiba.
-Cum poti sa spui asemena lucruri! Nu crezi ca persoanele care au fuat cadavrul lui Na... stii tu cine, ar trebui sa o plateasca? tipa Ten Ten
-Desigur ca vor trebui sa o plateasca pentru ceea ce au facut, am facut si eu un pic de teatru.
-Eu ma intreb... De ce au furat cadavrul?  Este evident ca Naruto avea vreun secret. zise Shikamaru ganditor.
-Deci Shikamaru! Stii foarte bine ca nu trebuie sa zici acel nume! tipa enervata Ino.
-Scuzati-ma. Oricum, pentru moment o sa ne despartim si o sa autam informatii. Grupul de ninja se desprti.

-''Aaaaaa... ce plictiseala! Cred ca e inca devreme ca sa ma intalnesc cu maestrul Jirayia, am sa fac o plimbare.'' In timpul plimbarii Naruto nu intalnii pe nimeni care cunoaste, isi dadu seama ca se schimbasera multe lucruri prin Konoha. Pe la sfarsit le vazu pe Sakura si Hinata.
-''La naiba... Alea sunt Sakura si Hinata, si sunt foarte dragute , mai ales Hinata. ce ma apuca! Nebuneala...''

-Cred ca ar trebui sa cauatma in alta parte... zise Sakura.
-Hai ragione. Raspunse Hinata. Naruto trecu pe langa ele si se indrepta spre campul de antrenament numarul trei
-''Chiar sunt curios sa vad cat de puternic sunt acum cu noile mele puteri''.

La sfarsit cei zece genin a Konohai se intalnira:
-Deci ceva informatii? intreaba Neji.
-Nimic, nici o informatie. zise Lee
-Nici eu nu am gasit nimic. raspunde Shino.
-la fel si la mine si Hinata, nici o urma.
-Asteptati! Urla Kiba deodata. Toti se intorc spre el.
-Asta e mirosul lui... E in apropiere... Hotul ala de cadavre il duce la plimbare.
-Unde e Kiba? Intreaba Shikamaru?
-La campul de antrenamente numarul trei.
-Sa mergem! Ce mai astepati!... zise Shikamaru

Intre timp Naruto se uita la cer intins pe iarba verde si rece:
-''Ce plictiseala!''. Dar imedi simti prezenta cuiva, se ridica si nu putea sa creada la ceea ce vedea. Toti prieteni lui veneau direct spre el, si erau foarte suparati. Parea ca era el obiectivul lor.
-Sa il prindem! Zise Lee
-''Nu, ei nu! Trebuie sa scap de ei!'' naruto incepu sa fuga spre padure, si ceilalti il urmareau. Pana acum Naruto nu isi daduse seama cat de rapid era.
-''Hmm... Nu credeam ca am devenit asa de rapid''
-La naiba, e rapid. zise Shikamaru ingrijorat de situatie.
-''Baieti, eu Lee si Neji mergem inainte, suntem cei mai rapizi''. zise Kiba.
-''Mult noroc''. Cei trei ninja accelera si se mai apropiau cativa metri de Naruto (chiar daca distanta era enorma).
-''Sunt rapizi, dar daca pierd timpul fugind, nu am sa fac nimic. Mai dureaza inca doua ore la intalnire, am sa folosesc timpul care imi mai ramane ca sa incerc noua mea putere cu ei.'' Deodata Naruto cobora la sol si astepta urmaritorii, care nu a durat prea mult pana la venirea lor.
-Vad ca ai decis sa te opresti?... zise Shikamaru obosit de la cursa facuta.
-Sunteti buni, ninja a frunzei (avea schimbata vocea).
-Avem cateva intrebari sa iti facem, de ce ai fugit? intrase si Neji in discutie.
-Daca voi ma urmareati. Ce ar fi trebuit sa fac?
-Nemernicule! Mirosi ca si cadavrul prietenlui nostru.
-''Oh nu! Trebuie sa fiu atent. Nu trebuie sa fiu descoperit.'' Se gandi Naruto in timp ce isi privea prietenii. Naruto se asezase in pozitia de lupta.
-Vrei sa lupti?... zise Shikamaru in timp ce studia adversarul.
-Hai sa va vad de ce sunteti in stare, asa am sa vad si cat sunt de puternic.


Deci va placut.... bagati comment.... ca sa stiu daca il mai fac      


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
super tare abia astept lupta!continua!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
am sa pun si nextu dar asteapta putin...   

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
ok

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
am sa il pun in seara asta dar mai tarziu... deci maine ile vei citi

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
pai azi cand?

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
        esti bun, de fapt nu esti bun deloc, esti FOARTE BUN!! Felicitari. Si mersi pentru acest next mare sooooooooooooooooooper sunt curioasa ce va urma si crishina nu te supara dar fa comentarii mai lungi.

Oare il vor descoperi ca el este Naruto??? Pune nextu PLSSSSS


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
aha... crishina cam faci spam (adik scrii foarte putin).. oricum nu are treaba pentru ca si asa nu avem admin, deci putem face ce vrem ... cap 6am sa vil pun mai tarziu... gomene ... bye

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
ok ok...................dar sunt nerabdatoare si de aia!dea bia astept!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
ce astepti...????

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
continuarea

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
mwahahahaha .... nu stiam ca te intereseaza asa de mult ficul meu... azi am avut un concurs destul de frumos (ma refer la postari), chiar mam distrat .... si vad ca tot tu ai castigat .... lasa ca imi iau eu revansa.... ....acum scriu la fic... si cum lam terminat lam si pus... va promit...

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
ok^^

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
uite cum voi face.... voi pune o parte din cap 6.. ca sa aveti ce citi... nu va faceti griji ca e destul de mare... si cand voi termina si cealalta parte o voi pune si e aceea.... ok... acu va pun o parte din cap 6

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
ok astept astept astept astept astept astept nu mai am rabdare dar astept

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
vam pus si o parte din cap 6... mul asteptata lupta intre prieteni....

cap.6 (prima parte)
Lupta intre prieteni

Naruto observa adversari sai in liniste. Ei inercau sa puna la capat un plan.
-Daca vrea sa lupte, cine se va duce primul? zise Shikamaru.
-Ma duc eu! zise Lee entuziast.
-Ha ha... poti sa te duci la culcare ca ma duc eu la lupta! zise Kiba si el entuziast ca va lupta.
-Ba nu eu. Iar Lee la contra atac.
-Ti-am mai zis ca ma duc eu. zice nervos Kiba. Si asa au stat cateva minute bune ca sa se decida cine va lupta. Si deodata:
-Ehm... as vrea sa ma duc eu la lupta! Toti se intorc uimiti spre Hinata.
-Glumesti.. nu!? zise Kiba si ceilalti ingrijorati.
-Va rog... Vreau sa fiu eu cea care ii va da o lectie acestui nemernic hot de cadavre, si va plati pentru ce ia facut lui Naruto-kun.
-Dar Hinata, ai innebunit. zise Ino incercand sa i schimbe ideea Hinatei.
-Nici nu stim daca e puternic sau nu. se alatura si Sakura langa Ino.
-Va rog... E unicul lucru ce mai pot face pentru Naruto-kun... Te rog Shikamaru.
-Bine, dar daca ai probleme o sa sarim si noi la lupta.
-Va multumesc. Intre timp Naruto isi pierdea rabdarea.
-Haideti odata! Miscativa mai repede. Nu am timp de pierdut! Cu o surpriza Hinata se duse in fata lui Naruto.
-''Ceee???Hi...Hinata???'' Gandi Naruto
-Am sa fiu eu adversara ta. zise Hinata mai decisa ca oricand.
-''Asta e o problema... Nu stiu cum sa o atac. nu pot sa folosesc tehnicile mele personale contra lor, ma vor recunoaste imediat. Va trebui sa improvizez''
-Pregateste-te... Byakugan!
-Faimosul Byakugan... Am mai luptat contra un ninja care avea aceiasi ochi, am sa ma distrez cu tine. ''Tehnica de multiplicare a corpului''. Imediat dupa apare cateva zeci de clone.
-Atacati. Dar spre uimirea tuturor, Hinata elimina copiile fara nici un efort.
-''A devenit mult mai puternica''
-Ai sa o platesti scump. zise Hinata
-Nu inteleg... De ce lupti cu atata determinare?
-Pentru ca trebuie sa te pedepsesc pentru gestul care lai facut.
-Si care ar fi???
-Nu mai face pe prostul. Stim ca ai fost tu cel care a luat cadavrul prietenului nostru. raspunde Kiba nervos.
-''Nu am idee despre ce vorbesc ei aici''
-Ai deranjat linistea celei mai importante persoane din viata mea.
-...''Dar despre ce naibi vorbesc astia aici?''. Era prietenul tau???... ''Da ce intrebari fac si eu?''.
-Pai... Nu... Na am avut niciodata posibilitatea sa ii zic ca eram indragostita de el... Nu am sa iti permit sa furi corpul lui. tipa Hinata cu lacrimile ce ii coborau usor pe obrajii fini.
-''Asta vrea sa insemne ca... Hinata este indragostita de mine... Nu... Nu as fi crezut niciodata ca vreo fata ma iubeste, si chiar ea Hinata Hyuuga.'' Imediat Hinata se arunca impotriva lui si incepu sa atace. Naruto se ferea de atacuri cu dificultate, dar pentru un straniu motiv nu reusea sa o loveasca pe Hinata. Parea ca ceva in interiorul sau nu vroia sa o atace. Intr-un final Hinata il lovi.
-Bravo Hinata! Urla toti prietenii.
Naruto se ridica si masca ii era aproape sa cada.
-''Am subestimato... Nu as fi crezut ca ar fi devenit asa de puternica.''
-Pentru tine sa terminat. zise Hinata in timp ce se apropia de Naruto pregatita sa il atace.
Dar de data asta Naruto ii blocheaza amandoua bratele, si fara sa vrea a declansat al sau chakra arunacando pe Hinata la cativa metri departare.
-La naiba... Sakura dute la Hinata! striga Shikamaru.
-Imediat. zise Sakura in timp ce se indrepta spre amica.
-Imposibil zise Neji uimit.
-Ce sa intamplat?
-Tipul ala are o cantitate de chakra infinita.
-CE...? Tu vorbesti serios? zise Sikamaru uimit de ceea ce auzise.
-Cum te simti Hinata? intreaba Sakura ingrijorata de conditiile fetei.
-Sunt bine... Iarta-ma Naruto-kun... Am esuat in intentia mea de a te razbuna. Si incepu sa planga, plangea pentru acea persoana care era in fata ei.
-''Sper ca nu am ranito... Nu am sa mio iert niciodata'' isi zise Naruto in gand, nu ar fi vrut sa o raneasca dar noau sa putere nu putea sa o controleze foarte bine.
-Bine.. Acum e randul meu!!! zise Lee nervos pentru ce ii facuse Hinatei.
-Fii atent Lee. Zise Ten Ten ingrijorata.
-Tipul asta e mult mai puternic de cat as fi crezut. zise Neji in timp ce il studia pe Naruto cu Byakuganul.
-''Cu sprancene mari (adica Lee) va fi mai divers.''
-Forta tineretii sa fie cu mine. zise Lee.
Rock Lee era mai puternic decat Hinata, dar lui Naruto nu ii era frica. cei doi adversari se studiau. Lee pornise la atac, incerca sa il loveasca, dar Naruto evita toate loviturile.
-Am crezut ca esti mai rapid. zise Naruto
-La naiba. Marele vant al frunzei(sau cum se numea)!!! Lee era sigur ca de data asta il lovise, dar cum se apropiase adversarul disparu si apru in spatele lui dandui o lovitura puternica cu piciorul.
Puterea loviturii fusese asa de puternica incat il daduse cativa metri inapoi.
-''Incredibil... Inca nu sunt in grad sa folosesc puterile vulpii, dar am devenit mult mai bun.
-Lee, esti bine? intreaba Chouji.
-Ar fi mai bine daca vin sa iti dau o mana de ajutor. zise Neji.
-NU!!! Vreau sa ma lupt singur. Lee isi dadu greutatile de la picioare jos si disparu. Imediat dupa a fost Naruto cel care a primit un picior in fata.
-Dar ce vrea sa faca? intreaba Shikamaru nedumerit.
-Vrea sa foloseasca Lotul frontal. raspunse Nej.
-''E aceiasi tehnica care a folosito contra Gaara''. zise Naruto.
Pentru tine sa sfarsit aici. Lotul Frontal!

deci am sa pun si partea a doua a cap... peste vreo jumatate de ora sau mai mult... dar si asa nu il citeste nimeni(cred)....   nu uitati sa bagati un coment daca vreti desigur... bye 


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
super tare si verau sa zic ca mai lasat cu gura cascata!     dar ma inteb oare hinata cand isi va da seama ca ttipul ala era naruto?succes in continuare!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
pentru asta vei mai avea de asteptat.... pentru ca nu o sa afle acum ca naruto e viu... vei mai avea de asteptat....

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
ok..................succes!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
thanks....

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
  Nu ma mir ca Naruto a reactionat in felul asta.
   Ciudat,,,,de cand Lee e asa de....nici nush cum sa zic.
Deci Shikamaru e "capitanul" Ma impresioneaza, defapt ma impresiona mai demult dar in nextul asta e chiar soooper.
Deci te perfectionezi atat de mult! Ai folosit foarte multa descriere, iar dialogurile au fost urmate de "Zise Lee entuziasmat" sau ceva de genu, ai inteles tu.
Totusi ar fi fost mai bine daca Akamaru ii dadea masca lui Naruto de pe fata si si toti "NARUTO!!!!"     
Deci hai cu partea viitoare.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
da ca asteptam cu nerabdare!                        

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
mwahahaha.... lasaa ca va pun eu si nextul... dar mai intai tre sa va pun partea a 2 de la cap 6....

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
Hai pune mai repede! Ca mor de narabdare! Ce doamne cat se poate de asteptat un next???

GREVA DE CAPITOLE!
VREM CAPITOLE!
VREM CAPITOLE!
GREVA!
GREVA!


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
tin cu tine!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
scuzatima ...  ... da chiar va place asa de mult ficul meu sau e doar abureala (la misto)??? eu nu stiu ce vedeti in ficurile mele asa de frumos....  si nu uiatati ca eu fac un cap mare, de asta dureaza atat...

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
naruxhina mie una imi plac ficurile  tale!in rest no coment!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
Asta este continuarea de la cap 6... cap 7 il voi pune ori azi ori maine... hai cititi... lectura placuta...

cap.6
Lupta intre prieteni(partea a 2-a)

Pentru tine sa sfarsit aici. Lotul Frontal! Fusese o enorma explozie.
-Oare a reusit. intreaba Ino.
-Ai fost tare Lee. zise Sakura bucuroasa.
-Sakura-chan mi-a facut un compliment? URAAAAAA.
-CE? Nu se poate. Imediat cum disparu fumul se vedea doar pelerina neagra care o avea Naruto.
-A reusit sa se fereasca de tehnica mea. zise Lee uimit.
-Unde e acum Neji??? intreaba ingrijorat Shikamaru.
-Lasama sa controlez... Byakugan! Lee fii atent e sub tine. Dar Rock Lee nu a putut sa faca nici un pas ca imediat Naruto iesi de sub pamant si ii dauduse o serie de pumni.
-Lee!!! striga Ten Ten ingrijorata.
-Dar cum ai facut? Intreaba uimit Sikamaru.
-Anf(respira obosit)... Trebuie sa zic ca folosesti o tehnica foarte eficace. ''Era cat pe aproape... daca nu mas fi inlocuit cu o copie in acest moment as fi fost la pamant.''
-E imposibil... Baieti uitati-va la stema de pe bluza lui. urla Sakura uimita.
-Dar aia e.... Stema clanului Uchiha.
-Esti unul din clanul Uchiha? intreaba Sakura.
-Poate da... poate nu cine stie... zise Naruto.
-Uff e deja ora 12:00... baieti haideti sa ne grabim. Mie foame. zise Chouji cu stomacul ce ii urla.
-Ai zis ora 12.00?... Bine cred ca lupta se va termina aici. Scuzati-ma dar acum trebuie sa plec.
-Sa nu crezi ca noi o sa te lasam sa pleci... Multiplicare salbatica. Kiba il ataca pe Naruto, dar el il respinse doar cu cu sut puternic.
-Nu am timp de pierdut... Poate intr-o zi o sa ne revedem. Dar pana atuni incerati sa deveniti mai puternici. Tehinca superioara de multiplicare a corpului. De data asta au fost invadati de clone, Naruto reusise sa seascunda printre clone si fugise indreptanduse la intalnirea cu Jirayia.  Apoi clonele disparusera.
-La naiba a fugit. Tsunade nu va fi fercita. Neji poti sa il vezi? intreaba Sikamaru.
-Imi pare rau... e prea departe si nu il mai pot vedea.
-La naiba... Nu ar fi trebuit sa se termine asa. zise Kiba dand cu pumnii in pamant de nervi.
-Acum nu mai avem ce face. Tinerii ninja se indreptau tristi spre casa, care era trist pentru propria slabiciune (Kiba si Lee), care sa se antreneze. si care sa planga pentru ca nu reusise sa isi razbune persoana iubita. Era ea Hinata care plangea... Plangea si ea pentru ca nu este destul de puternica incat sa il razbune pe Naruto, pentru ca in toti acesti ani nu a putut face nimic pentru el. Cine stie cum ar fi reactionat toti prieteni daca stiau cine era adersarul lor.


deci va placut???... vedeti cat de are fac eu un cap... si dua aia mai si tipati la mine   ...


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
nu conteaza marimea capitolului, conteaza ca-l scrii! Deci mi-a placut cum descrii personajele si descrierea ta in general. Deci n-am ce comenta, astept next. dar mai bine daca-l descopereau ca e Naruto  

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
eeeehhh... il vor descoperi dar mai incolo. in partea asta de la cap 6 ... am avut cateva greseli... si mi se pare ca a fost cam mult ialog... tu ce zici catalina... zimi tot ceea ce nu e bun in cap....

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
ei bine a fost super!dar unele miscari mi se par cunoscute....oricum continua!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
naruxhina tebuie sa treci pe la mine ca ti-am zis ceva!dar tu ai inteles gresit am zis ca O SA TIN CONT DE CE AI ZIS TU!asa ca te rog sa intri la mine ca ti-am scris ceva acolo!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
pai da ai foloisit dialog dar nici nu prea aveai sa descrii ce, doar ceva de genu "acest inamic era puternic, toata lumea era curioasa sa vada cine este, si ce era cu semnul ala din clanul uciha?
-Ahhhh! Ceva nu e bine! Tipa Shikamaru aratand cu degetul la Naruto."

Deci exegerez, nu ma lua in seama!    Sper c' nu te-ai suparat


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
nu am de ce sa ma supar... vam mai zis sa imi ziceti toate greselile... ... de ce sa ma supar ca doar asa invata omul din greseli,,,

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
apropo cand pui cap.?

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
da,sau vrei sa fac greva?

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
nu nu mai vreau sa faceti greva ... uite vam pus si cap 7... deci lectura placut...

cap.7
Intelegerea intre maestru si elev

Era deja ora 12:00, un om cu parul lung si alb astepta nerabdator pe cineva.
-La naiba... aste e tot timpul in intarziere. Dupa circa 4 minute ajunse si persoana mult asteptata.
-Dar ce e cu tine de arati in asa hal??? Zise Jirayia uimit.
-De ce? Nu iti plac hainele mele? Era unicul mod ca sa pot trece neobservat.
-Dupa mine, cu hainele alea ai atras mai mult atentia. Tanarul isi daduse jos masca si ii zambi. Jirayia era uimit... nu ar fi crezut ca il va mi vedea vreodata.
-Ai ramas acelasi ero-sanin afemeiat. zise Naruto razand.
-Ti-am mai zis sa nu ma mai chemi asa. Oricum sunt bucuros ca esti in viata, dar nu inteleg cum de e posibil asa ceva. intreaba Jirayia.
-Sa ne asezam... acum am sa iti explic cum stau lucrurile. Si asa petrecusera aproape o ora vorbind. Jirayia era mai si mai uimit de ceea ce auzise.
- Deci recapituland, acum esti tu insuti demonul vulpe cu noua cozi?
-Da si am incercat noile mele puteri. Am devenit foarte puternic sensei. Daca o tin tot asa am sa devin Hokage cat ai clipi.
-Asteapta, mai intai trebuie sa inveti sa iti controlezi noile tale puteri. Stii foarte bine ca Akatsuki e pe urmele tale... Pentru moment e mai bine daca ne antrenam.
-Putem sa profitam de faptul ca sunt mort. zise Naruto
-Buna idee si stiu exact unde am putea sa ne antrenam. zise Jirayia.
-Iata cine erau persoanele care vorbeau in liniste aici.
Cei doi se intorc.
-Ma... Maestrul Kakashi. Naruto uimit.
-Kakashi cum ai??? intreaba Jirayia.
-Team vazut si am zis sa te salut JIrayia. Si fara sa vreau te-am vazut si pe tine si am auzit si povestea spusa. Apoi ii dadu un pumn usor in cap lui Naruto(chiar daca era elevul lui, si toti il credeau mort).
-Sunt foarte bucuros ca esti in viata.  zise Kakashi aproape sa ii dea lacrimile(chiar daca era unu dintre cei mai puternici ninja a Konohai).
-Hei... Sanin afemeita... Nici macar nu tiai dat seama ca cineva ne urmarea... zise Naruto in timp ce radea.
-RESPECT PENTRU CEI BATRANI. urla Jirayia in timp ce se pregatea sa ii deaun pum in cap lui Naruto.
-Hai... Calmati-va... deci Naruto, care sunt intentiile tale acum? il intreaba Kakashi.
-Pentru moment am sa ma antrenez cu maestrul Jirayia, apoi am sa ma duc sa il caut pe Sasuke.
-Deci ai sa devii din nou un ninja al satului frunza?
-Pentru moment nu.... Mai intai trebuie sa distrug Akatsuki... Dupa am sa ma intorc in sat.
-Stii ca nu o sa fie asa de usor. zise Jirayia
-Stiu foarte bine... pentru asta apelez la tine.
-Bine am sa te ajut, chiar daca antrenamentul care il ceri tu va dura patru ani.
-Vam mai zis ca  nu ma intereseaza cat timp va dura. zise Naruto.
-Pot sa va zic ceva... Daca vrei voi putea sa iti dau o mana de ajutor... paote am sa te invat cum sa te feresti de iluziile sharinganului lui Sasuke si Itachi. zise Kakashi in timp ce citea aceiasi carte.
-Da, si mai bine... Trebuie sa fiu pregatit pentru orice. Multumesc maestru Kakashi.
-Unica problema e ca peste doi ani Orochimaru va incerca sa ia corpul lui Sasuke. zise Jirayia informat ca intotdeauna.
-Nu cred ca il va lasa. Si oricum e treaba lui.
-Cred ca fara sa mai pierdem timpul, putem sa si plecam. Dar mai intai spalate pe cap, ca iti sta urat. zise Jirayia.
-Bine am sa ma spal acum. kakashi-sensei veti veni cu noi?
-Nu pot am multe misiuni... Dar am sa vin in timpul meu liber. raspunse Kakashi.
-Nu credeti ca ar trebui sa ii zicem macar lui Tsunade ca esti in viata? intreaba Jirayia.
-Poate ca Maestrul Jirayia are dreptate.
-Nu va faceti griji. ma ocup eu de asta. raspunse Kakashi.
-Bine, Naruto e timpul sa plecam.
-Inainte ca tu sa pleci... Vreau sa stii ca pietenii tai au suferit foarte mult. Ii zise Kakashi
-Stiu... Iam intalnit acum cateva ore in urma.
-Sa stii ca Kakashi are dreptate... Niciodata nu ii vazusem asa de tristi. Daca nu gresesc, nici nu se poate pronunta numele tau sau al lui Sasuke.
-De ce??? intreaba Naruto.
-Cand se pronunta numele lui Sasuke toti devin furiosi s vor doar razbunare, Cand se pronunta numele tau Hinata incepe sa planga cu lacrimi amare, de cand ai murit tu, nimeni nu a mai vazuto vreodata pe Hinata zambind. Ii zise Kakashi.
-Apropo de Hi...Hinata. Voi stiati ca Hinata era indragostita de mine? intreaba Naruto timid...
-Dar idiot mai esti... Pana si Orochimaru stia ca Hinata e indragostita de tine. urla Jirayia la el.
-Ce ai de gand sa faci?... Tie ti-a placut intotdeauna Sakura,nu??? Il intreaba Kakashi curios si asteptand un raspuns.
-Nu imi mai place, dragostea mea pentru ea era de fapt o joaca, am renuntat la ea de ceva timp... Dar sa stiind ca e cineva care te iubeste e frumos. zise Naruto...
-Nu cumva iti place si tie fata aia??? intreaba Jirayia. Naruto inrosi...
-Pai.... Pai vezi... Naruto nu mai putea sa scoata nici un cuvant de rusine...
-Am obtinut raspunsul si singuri... zise Kakashi.
-Dar e mai bine daca ma uita. Zise Naruto trist.
-Nu o va face.... Ea te iubeste cu adevarat nu cum ai facut tu cu Sakura. Ea ti iubeste cu sinceritate... Cred ca nu va reusi sa iubeasca pe altcineva in afara de tine. Ii zise Kakashi punandui mana in cap lui Naruto.
-Dar... Nu terminase bine de zis ca fusese intrerupt de Jirayia:
-Asa e cand esti indragostit.
-Cand totul se va termina, am sa ma intorc la ea si am sa ii zic tot ceea ce simt pentru ea. Am sa o fac pentru ea, pentru prietenii mei si pentru viitorul Konohai. Kakashi si Jirayia il priveau mandri. ''Seamana exact cu Maestrul(yondaime)'' se gandi Kakashi in timp ce isi privea elevul mandru.
''Ce noroc... Stiu ca femeile din clanul Hyuuga au un corp foarte frumos'' Gandea Jirayia in timp ce saliva.
-E timpul sa plecam, dar mai intai. Isi daduse jos lantisorul cu cristal primit de la Tsunade si il daduse lui Kakashi.
-Va rog sa il dati lui Hinata.
''E indragostit rau de tot'' gandi Kakashi.
-Am sa il dau nu iti face griji... La revedere!
-La revedere Kakashi-sensei.
-Ne mai vedem Kakashi, vezi sa ii zici lui Tsunade. Apoi ce doi ninja disparura, lasandul pe Kakashi singur.

bagati coment...  si ce ziceti va placut???


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
haha mia placut partea cu "Pana si Orochimaru stia ca Hinata e indragostita de tine" Doamne ce-am mai ras

Deci soooper capitol! Si vreau next


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
da si cu jiraia care saliva chiar e un ,,Sanin afemeiat"sau cum s-o zice baga next!    

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
bag si nextul... dar maine... acum il scriu asa ca asteptati....  

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
ooofff! Hai mai repede

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
Ufff... gata... hai ca vam pus si cap.8... si asta e un pic mai scurt fata de celelalte pe care leam pus... dar va zic lectur placuta(daca e sa l citeasca cineva???)

cap.8
muntele Myoboku

Trecusera diverse ore de cand Naruto si Jirayia calatoreau. Tanarul ninja se eliberase de hainele grele care le purta, erau inafara satului si Naruto era mai linistit.
-Cat mai dureaza? intreaba Naruto plictisit.
-Ai si tu un pic de rabdare, aproape ca am ajuns.
-Dar unde ne indreptam?
-Intr-un post unde am facut antrenamentele mele speciale... Muntele Myoboku. Intr-un moment ajunsera la destinatie.
-Ar fi asta postul unde te-ai antrenat?
-Exact. Daca vrei tu sa stii, aici locuiesc toate broastele pe care le invocam noi.
-Aici e si Gamakichi?
-Da. O sa ne antrenam cu ei, dar mai intai trebuie sa mergem la batranul intelept.
-Si cine mai e si asta?
-AI sa il cunosti imediat. Naruto il urmarea pe Jirayia prin mijlocul vegetatiei dense chiar la poalele muntelui, pana cand ajunsera in fata unui imens templu.
-Vino dupa mine. Templul era impodobit cu tot felul de statui, apoi in fata unei porti mari erau doua broaste, amandou cu armaturi, care cum vazuse Jirayia se inchinasera si deschise poarta. Cum intrasera, cei doi se gasira in fata unei broaste gigant.
-Salutele mele batrane intelept. Zise Jirayia in timp ce se inchina in fata broastei.
-Iata cine se vede, Jirayia si vad ca are si companie. zise unul dintre consilieri.
-Jirayia ai zis? Ai mai crescut baiete, dar nu aveai parul alb? zintreaba batranul intelept, el nu vedea si nici nu auzea prea bine, era din cauza batranetii.
-Dar batrane intelept... Acesta nu e Jirayia. Ii zise acelasi consilier.
-A da ... Dar atunci cine e baiatul acela? intreaba din nou batranul.
-El e Uzumaki Naruto. ii raspunse Jirayia.
-E fiul lui Minato Namikaze si Kushina Uzumaki, batrane. continuase consilierul.
-Oh... Si ce mai fac parinti lui? intrebase batranul.
-Dar batrane intelept... Ei sunt morti. Ii explica consilierul.
-Asteptati... Cine ar fi parinti mei??? intreaba Naruto uimit.
-Odata si odata tot trebuia sa afli... Naruto, tu esti fiul lui Yondaime, al patrulea Hokage. Ii zise Jirayia un pic trist.
-G...Glumesti?
-Nu, asculta, am sa iti povestesc totul mai tarziu.
-NU... Vreau sa stiu acum. De nervi, ochii lui Naruto se inrosisera exact ca ochii vulpii cu noua cozi.
-Jirayia... Zii baiatului sa se calmeze. Ii zise din nou cosilierul un pic speriat de ochii lui Naruto.
-Iti promit ca vei afla totul . Ii zise Jirayia in timp ce incerca sa il calmeze pe Naruto.
-Sper ca asa va fi ca de nu o sa o patesti. Inca mai avea ochii vulpii, si chiar daca il amenintase pe Jirayia, el nu si-ar fi permis niciodata sa il lovesca pe maestrul sau care era aproape ca un tata, chiar daca se comporta mai urat cu el.
-Si ce vrei Jirayia. Il intreaba batranul intelept.
-Daca e posibil, as vrea sa il antrenez pe Naruto aici si sa faca aceleasi antrenamente care le facusem si eu.
-Dar e imposibil. Acest baiat e un demon vulpe... Nu se poate sa il lasam sa faca antrenamentul ca sa devina un demon broasca. Zise consilierul.
-Stiu foarte bine... Dar obiectivul meu e sa il fac sa devina mai puternic decat mine si Tsunade la un loc si sa il ajut sa isi conroleze puterile sale de demon. Ii explica Jirayia.
-fa cum vrei... Ai permisul meu. Ii zise batranul.
-Multumesc... Naruto, multumestei batranului! Ii zise Jirayai in timp ce se inchina.
-Mul...Multumesc... Ii zise tanarul.
Va trebui sa fim atenti la caracterul ala care il ai tu. Ii zise consilierul in timp ce il privea aproape cu ura.
-Ehi sensei, incepem imediat. Zise Naruto bucuros.
-Bine bine, vom incepe imediat. Dar mai intai hai la sauna din sat, nu e departe, ca sa ne mai linistim un pic oasele. zise Jirayia. Dar de fapt se stia unicul motiv pentru care vroia la sauna, sa se mai holbeze si el un pic la fete.
-Mult noroc in antrenamente, o sa ai nevoie. Ii zise consilierul.

Bun... deci va placut... lasati un coment... si urmatorul capitol se va numi:
cap.9 ''Un cadou pentru Hinata''... bine va salut...





 


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
  ce m-a amuzat capitolul asta   nuah de ce dar de fiecare data cand citesc cap. tale rad, chiar daca nu e ceva amuzant.

Mi-a placut cum ai descris templul, totusi mai trebuia un pic de descriere nu te supara.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
SI de ce te fac sa rada cap mele...??? nu sunt frumoase ... da stiu ca mai trebuia sa mai adaug un pic de descriere dar.... mam cam grabit ca imi era somn... oricum...nextul il voi baga maine... bye bye

Modificat de naruxhina (acum 17 ani)


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
N-am zis ca sunt urate, dar unele replici sunte amuzante, ca de exemplu:

-Jirayia ai zis? Ai mai crescut baiete, dar nu aveai parul alb? zintreaba batranul intelept, el nu vedea si nici nu auzea prea bine, era din cauza batranetii.
-Dar batrane intelept... Acesta nu e Jirayia. Ii zise acelasi consilier.
-A da ... Dar atunci cine e baiatul acela? intreaba din nou batranul.
-El e Uzumaki Naruto. ii raspunse Jirayia.
-E fiul lui Minato Namikaze si Kushina Uzumaki, batrane. continuase consilierul.
-Oh... Si ce mai fac parinti lui? intrebase batranul.
-Dar batrane intelept... Ei sunt morti. Ii explica consilierul.

    doamne ce-am mai ras la partea asta acum baga next!


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
oau ce sper dea bia astept cap. urmator!!! scz daca scriu putin dar mie somn ca de la atatea teme nu mai pot acum sa  revin la subiect!foarte frumos si haios!       astept urmatorul cap.!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
HAI BAGA NEXT SAU TE BAT! Fac karate

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Pagini:  1 2 3  

Mergi la