WorldOfNaruto-Lumea lui Naruto
Bine ai venit in Lumea Lui Naruto!!! Haideţi sa ne simtit bine cu toti!!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
WorldOfNaruto-Lumea lui Naruto | Inregistrare | Login

POZE WORLDOFNARUTO-LUMEA LUI NARUTO

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Kalifa
Femeie
24 ani
Ialomita
cauta Barbat
24 - 65 ani
WorldOfNaruto-Lumea lui Naruto / Fan Fiction / jinchuriki's life (viata unui jinchuriki) (naruto & hinata) Moderat de love_yuki_eiri
Autor
Mesaj Pagini:  1 2 3
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
scuzati daca va fac sa asteptati atat...dar acum incerc sa deschid un nou forum daca vreti sa va uitati la el... ... inca nu lam terminat mai am de lucru la el... dar cand il voi termina sper ca o sa veniti sa imi faceti o vizita... cap cred ca am sa vil pun nin seara asta... ca sigur nu am sa dorm... uitativa un pic la forum si zicetimi daca va place??? va roooog....

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
dar cand mai scrii aici?

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
te roooooooog!ma car 5 prop!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
da, scrie next PLS

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
uff am sa va pun o parte din cap ca inca nu lam terminat...


cap.9 (prima parte)
Un cadou pentru Hinata

-Deci ne antrenam? intreaba Naruto in timp ce se intorceau de la sauna.
-Calmeazate... Pentru moment vom vedea care sunt capacitatile tale demoniace.
-Si cum vom face?
-Simplu... O lupta. Asa am sa inteleg cat de puternic ai devenit. Daca vei reusi sa ma bati am sa iti dau informatiile care le vrei despre parintii tai. Ii zise Jirayia.
-Dar... Dar asta e santaj! Urla Naruto.
-Nu mai urla atat... ''E unicul mod ca sa il conving'' Hai atacama... Era si consilierul si alte broaste care priveau lupta. Imediat Naruto se indreapta spre Jirayia aruncandui niste shuriken si incepu sa se deplaseze cu viteza ca sa il loveasca. Dar Jirayia nu era un ninja oarecare, era mult mai puternic (in afara de mare afemeiat) blocase toate shurikenurile.
-Tehnica de multiplicare a corpului.
-''Cu cantitatea de chakra care o are acum, poate sa invoce un numar mai mare de clone, si va trebui sa il invat toate tehnicile care le stiu si sa lucram mult cu controlul de chakra.'' Acele copii nu vor ajunge, incearca sa le folosesti cu intelepciune. jirayia nu avusese timpul sa isi dea seama, ca o clona cu un rasengan se pregatea sa il loveasca, dar il evitase imediat.
''Viteza si stamina au mai crescut, cam de cinci ori daca nu ma insel. cine stie forza daca a mai crescut.''
-Hei sensei, tie cam greu sa te feresti de mine? il intrebase Naruto.
-Nu subestima niciodata adversarul, mai ales aia care fac pe prostii. Ii zise Jirayia cu intelepciune.
-Aia asa ca tine. i zise Naruto in timp ce radea.
-RESPECT PENTRU BATRANI!!! Jirayia se catapultase in spatele lui Naruto.
''Jirayia-sensei e mai rapid decat mine si Kakashi''. Dar de data aceasta Naruto ii facuse o surpriza si ii daduse un pumn.
-faci pe desteptul..hmm... Ei bine, as spune ca ar putea fi de ajuns.
-Deci cat am devenit de puternic sensei?
-Mai bine decat as fi crezut.
-DA!!! Urla Naruto bucuros.
-Am zis de viteza si putere, dar pentru tehnici esti foarte slab. O sa inveti sa evaluezi situatia si sa iti ascunzi sentimentele.
-Hai sensei, ma inveti o noua tehnica utila?
-Pentru moment o sa ne ocupam de imbunatatirea musculara.
-Ce??? Intreaba Naruto.
-Cred ca ti-ai dat seama ca ai mai multa viteza si esti mai puternic?
-Da si???
-Ei bine, sa spunem ca trebuie sa maresti viteza si puterea de mai mult de o suta de ori. Dar fara chakra demoniac. Ii zise Jirayia.
-Am...Am inteles.
-Deci, asa ca aproape jumatate din antrenament va fi pentru controlul de chakra. Vom avea mult de lucru.
-Bine atunci, mai repede incepem, mai devreme terminam. zise Naruto bucuros ca insfarsit va invata tehnici noi.
-Corect! La munca. Intre timp in satul frunza:
-Tsunade-sama, trebuie sa va vorbesc. Ii zise Kakashi entuziast
-Ce sa intamplat Kakashi... Zimi totul. Ii raspunse Tsunade uimita.

in partea urmatoare va fi acel cadou pentru Hinata... baga coment.... bye bye









 

Modificat de naruxhina (acum 17 ani)


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
of! puteai sa faci in partea cadoul pentru Hinata, oricum, Ya, partea asta mi-a placut, iar am ras, nush de ce.

mai ales la partea cu  imputernicirea musculara  

mi-a placut ai folosit descriere, se mai putea de adaugat ceva (Gata tac, nu ma lua in seama)


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
foarte bun cap.dar puteai sa pui cadoul hinatei!oricum abia astet cap.urmator

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
ac lam gasit numa       o prima impresie: e WOOOOOW       e sooper fain si prima parte cu plansul lui kakashi...Nu am cuvinte
continuaaa


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
fac GREVA DACA NU CONTINUI!eu una m continuat!!!!plz continua si tu

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
nu te ruga a abandonat forumul

sau poate i sa stricat computerul, cine stie?

Chiar daca avea teme si nush ce mai intra cel putin 15 min. pe zi, deci


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
da si nici nu e online!in plus putea sa vorbeasca pe alt calc sau pe laptop pacat!!!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
imi place moolt fic-ul tau sivreau nextuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!! nu fi neserios si baga-l!    toti asteptam

Modificat de fannaruto4ever (acum 17 ani)


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
scz fetelor acum nu vb de la pc-ul meu... am cateva probleme cu netul si de asta nu am mai putut intra... peste cateva zile imi voi face netul... de asta am lipsit atat   .... dar poate ca va place fara mine si comentariile mele...     .... sorry... voi mai intra cand imi voi face netul (peste cateva zile... sper ca nu veti parasi forumul) sio cu cap la fel am sa vi le pun cand imi voi face netul... sorry... naruto4ever esti rea cu mine ... sorry inca odata... am sa ma uit acum repede pe la fiecare fic si am sa va las cate un coment... sper ca vom mai putea vorbi pe forumul asta... bye bye            

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
ok acum se explica totul

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
off si acum urmeaza suspansul


Modificat de crishina (acum 17 ani)


_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
mmda....am inteles.... si asa sunt eu, REA

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
aha....

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
in fine...bag nextu cat de repede poti...ok?    
(nu vreau sa par rautacioasa da imi place moolt fic-ul tau )


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
nu cred ca-l mai baga

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
tree sa-l bage....daca nu.....   si-apai pazea cand sunt   in fine...o zis k isi face netu deci....presupun k o sa  bage cap....deci sa asteptam

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
da tocmai la partea asta s-o oprit...partea de suspans...si mie ciuda

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
da

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
buna... va fost dor de mine... mai da rele mai sunteti... am bagat pe un stick continuarea la fic si am trecut pe la un prieten... hai ca am sa va pun continuarea... si ce ziceti vreti sa il mai continui, pt ca pe aici sunteti toate fete si in ficul meu va fi u pic mai multa actiune, va fi si dragoste dar cum am zis mai pe la sfarsit, sau nu stiu vad eu cum am sa fac... daca vreti voi face un fic de dragoste pentru voi... ca poate ficurile cu actiune nu va intereseaza... astepta parerea voastra. nu am mai citit inca odata ficul asa ca sar putea sa vedeti cateva greseli de tastare... sper ca o sa va placa... bye bye

cap.9
(a doua parte)
-O stire imprtanta, ceva doar intre noi doi.
-Kakahsi, nu mai face pe misteriosul si zimi ce ai de zis. Ii zise Tsunade nervoasa.
-Iata, nu stiu cum sa va explic... naruto e viu. Tsunade impitrise si un zambet i se afisase pe langa lacrimile care ii cadeau de bucurie.
-Ce... CE ai zis!!! Tu...Tu vorbesti serios?
-Da, am vorbit cu el azi dimineata.  A plecat cu Jirayia.
-Si ce sa faca cu Jirayia? Intreaba Tsunade care inca nu credea la cele auzite.
-Sa se antreneze.
-Inca nu inteleg cum de e viu.
-Am sa va explic... Kakashi povesti totul lui Tsunade.
-Am inteles... Deci prefera ca toti sa il creada mort.
-Exact. A da.... Si inca ceva, mia zis sa ii dau acest lantisor lui Hinata.
-Dar... Lantisorul asta e de la mine... Sa nu zici ca sa indragostit de Hinata???
-Da e indragostit rau de ea. zise Kakashi mandru.
-Ma bucur pentru ei... Saraca Hinata a suferit mult dupa moartea lui.
-Peste cateva luni am sa ma duc la el si am sa il ajut la antrenamente.
-Bine... Cand il vei vedea sa ii zici ca sunt fericita ca e viu si ca va fi intotdeauna binevenit aici in Konoha.
-Am sa ii zic... Acum daca imi permiteti...
''cioc cioc'' Se auzea la usa:
-Maestra, pot sa intru? intreaba Sakura.
-Intra. Raspunse Tsunade.
-Buna ziua Kakashi-sensei. Saluta Sakura aplecand capul.
-Buna Sakura... Bine cred ca e totul, am sa va mai anunt.  Apoi Kakashi disparuse.
-Pregatita pentru lectiile de astazi? Intreaba Tsunade sorbind din ceasca cu sake(Bautura ei preferata...)
-Mai si intrebati. Raspunse Sakura entuziasta.
Intre timp Kakashi cauta Echipa 8(echipa lui Hinata). Dupa cateva minute de cautare in sfarsit ii gasise antrenanduse cu Kurenai(maestra lor).
-Nu crezi ca ii fortezi un pic cam mult. zise Kakashi.
-Esti tu Kakashi, ce surpriza! zise Kurenai un pic uimita de vizita facuta.
-Buna copii. Ii saluta Kakashi pe cei trei elevi.
-Buna ziua Kakashi-sensei. Saluta Hinata, Shino si Kiba in cor.
-Ce te aduce pe aici? Intreaba Kurenai.
-Stii cum e, nu aveam nimic de facut, asa ca am decis sa va fac o vizita.
-Daaa... cum sa nu. Tu nu ai face niciodata o vizita numai pentru ca nu aveai nimic de facut. Ce ai de ascuns???
-Toh(tusise)... Vine Asuma. Zise Kakashi.
-Unde? Unde? Intreaba Kurenai curioasa.
-Ha ha... Glumeam. Kurenai se facuse rosie de rusine.
-Oricum... Am venit sa ii dau ceva lui Hinata.
-Pentru mine? Intreaba Hinata. Kakashi ii zise sa vorbeasca un pic in privat.
-Tine, e pentru tine. Ii daduse o pungulita alba pe care ea o deschise. In pungulita era lantisorul primului Hokage.
-dar ce e cu acest lantisor? Intreaba Hinata uimita.
-Am trecut pe la garsoniera lui Naruto si am vazut acest lantisor cu numele tau scris pe el. Am crezut ca iti va face placere sa il ai. Ii raspunse Kakashi.
-E-era... a lui... Naruto-kun? Intrebase din nou Hinata in timp ce ochii i se umezeau, Chiar daca incerca din rasputeri sa se abtina din plans.
-Da a fost a lui Naruto... Nu stiu de ce, dar vroia ca sa fie al tau acest lantisor. Hinata nu sa mai putut abtine si usor, usor cate o lacrima ca perla se afisa usor pe chipul sau fin si nevinovat.
-Multumesc Kakashi-sensei. Zise Hinata printre lacrimile care ii coborau pe obraji. Chiar daca stia ca nu face nimic daca plange, Mai bine zis isi facea mai mult rau plangand, dar ea era obisnuita. Din acea zi Hinata nu sia mai dat jos acel lantisor. Chiar daca era intotdeauna trista... Acel lantisor o mai calma. Si ceva o oprea sa uite de Naruto, simtea ca nu trebuia sa o faca pentru nici un motiv, chiar si daca ar vrea nu lar putea uita. Simtea ca este tot timpul langa ea si ca are grija de ea. Il iubea chiar daca multi din sat il credeau un monstru si poate ca nici o fata in afara de ea nu sa-r fi indragostit de el.
''Te iubesc Naruto-kun'' Aceasta fraza ia ramasa tiparita in cap si o repeta tot timpul in gandul ei, aceasta fraza care ar fi dorit de cand era la scoala sa io spuna dar nu a putut din cauza timiidita-ti, acele cuvinte care acum nu mai au nici un sens si care nu le va mai spune la nici un alt baiat niciodata, pentru ca nu va mai putea iubi pe nimeni. Dar poate ca a fost destinul, sa nu ii spuna niciodata ceea ce simte pentru el. O enigma pentru Hinata...

bagati coment... si nu uitati sa imi ziceti daca vreti sa il mai continui......



_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779

Naruto4ever a scris:

mmda....am inteles.... si asa sunt eu, REA


pai si de ce esti rea.... oricum am glumit si yo... nu stiti ca eu glumesc tot timpul


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779

crishina a scris:

nu cred ca-l mai baga


parca am explicat destul de bine sus ca am sa il bag cand am timp sau caum voi avea vreo posibilitate... si iata ca vi lam pus.... oricum sper sa nu parasiti forumul...


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779

fannaruto4ever a scris:

tree sa-l bage....daca nu.....   si-apai pazea cand sunt   in fine...o zis k isi face netu deci....presupun k o sa  bage cap....deci sa asteptam


ai bagat frica in mine... (glumesc) iata ca am pus continuarea la cap.... numai sa nu ma bati...  


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
e nu nu la-s parasi

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
evident ca vreau!asa deci:dialog mare dar bun!descriiere:bifat!tristete:bifat!
sentimente:foarte bine le-ai descris!ce sa zic esti maestru continua!


_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779

crishina a scris:

e nu nu la-s parasi


ma bucur... dar stii ceva de naruto4ever...?? ca nu mai are cine sa imi faca un coment la fic(in afara de tine desigur.... )... sa nu ma intrebi de ce sunt acum la net... ca am o explicatie si pentru asta... eeee... acum am ora de informatica... si mai intru asa pe ascuns sa nu8 ma vada proful... cap am sa il bag cred ca azi sau maine sau nu stiu cand... deinde cand ma mai duc pe la prietenii care au netul sau la un internet cafe... CE NASOLA E VIATA FARA NET     .... bye bye


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
da...oricum ce faza cu ascunsul esti curajos daca te-ar prinde ai fi mort nu?

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
fain cap si sunt de acord VIATA FARA NET  ii soooper NASOALA

    mie mie stricat calc si imi tot pica netu 


oricum f fain cap si imi place cum ai descris ce simte hinata bye bye


nu am zis k te batam zis k atunci cnd sunt nervoasa pazea nu mam referit la tn

astept nextu

Modificat de fannaruto4ever (acum 17 ani)


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
sicer si mie imi plac moolt ficurile de actiune ....eu lucrez ac la un fic...defapt la 2 si e mai mult actiune dacat dragoste ...nush dak o sa-l postez sa vad ce iasa

Modificat de fannaruto4ever (acum 17 ani)


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
gata!!!dac greva!!! daca nu-l pui!!!!  

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
ma bucur ca va placut... deci bvrea sa zica ca vreti sa mai pun continuarea???? la cap asta nu lam mai citit inca odata sa vad greselile de tastare asa ca daca veti vedea vreo greseala sa nu ma injurati... Naruto4ever nu mai vrea sa treaca pe la ficul meu???

cap.10
Despartirea dintre elev si maestru si calatoria spre suna

Au trecut deja patru ani, un baiat de 17 ani cu parul blond era intins pe iarba moale si dormea linistit, dar fusese trezit imediat de venirea unui om mault mai batran decat Naruto.
-Dar pe unde ai disparut? Il intreaba Jirayia.
-Sensei, de ce ma-ti trezit? Chiar acum cand aveam un vis frumos. Zise Naruto suparat.
-Cred ca visai din nou fata aia Hyuuga. Ii zise Jirayia cu un raset malefic. Naruto inrosi:
-Termino!!!... SI de unde stii ca o visam pe Hinata??? Il intreaba NAruto.
-Baiete iti aduc aminte ca eu sunt scriitorul cartii (am uitat cum se cheama). Sunt un expert in situatii de dragoste.
-Daaa... Cum sa nu. Tu esti doar un super afemeiat. Ii zise Naruto in timp ce radea.
-RESPECT PENTRU CEI BATRANI!!! Asa ii vorbeti tu celui care te-a facut sa devii asa de puternic.  Urla Jirayia. 
-Tot timpul trebuie sa iti gasesti o scuza.
-TACI!!!... Oricum, acum sa vorbim de lucruri serioase. Acum ca ai completat antrenamentul, ce vei face?
-Simplu, mai intai am sa il caut pe Sasuke si apoi ma ocup de Akatsuki.
-Asta stiu. Dar unde ai sa te duci?
-Pentru moment ma voi indrepta spre satul nisip.
-SI ce ai sa faci acolo?
-Kazekagele e un prieten foarte bun, am nevoie de aleati.
-Vrei sa iti creezi un grup de ninja??? Il intreaba Jirayia.
-Nu... Prefer sa ma ocup singur. Nu sunt foarte bun sa fac pe liderul de echipa, mai bine actionez singur.
-Inteleg... Si cand vei pleca??? Il intreaba un pic ingrijorat.
-Pai, cred ca am sa plec imediat. Raspunse Naruto.
-Atunci cred ca a venit momentul sa ne salutam. ii zise Jirayia.
-Da, iti multumec din suflet pentru tot ajutorul acordat.
-Nu trebuie sa imi multumesti, era obligatia mea, sunt sau nu sunt cel care a trebuit sa aiba grija de tine(ca si cum ar fi un bunic, sa zicem asa)? Ii zise Jirayia glumind.
''Nu puteau sa gaseasca pe altcineva'' se gandi Naruto.
-Si tu unde ai sa te duci??? Intreaba Naruto.
-In Konoha, Am cateva informatii pentru Tsunade.
-Saluto din partea mea. i zise Naruto.
-Naruto... Ne vom mai vedea???  Chiar daca pe dinafara parea vesel, inauntru era trist si foarte ingrijorat.
-Nu stiu, depinde... Dar daca o sa ne revedem am sa fiu bucuros. Ii zise cu acelasi zambet sincer.
-Mult noroc Naruto. daca ai nevoie de ajutor vino pe la mine.
-Mult noroc si tie sensei. Am inteles, astept urmatorul roman.
-Acesta o sa fie cel mai bun roman. Adio Naruto.
-La revedere Sensei, ai grija de tine. Dupa salutari Naruto isi incepu calatoria spre suna (satul nisip)...

bagati coment.... si fannaruto4ever baga ficurile nu conteza cum au iesit... o sa te ajutam noi sa devii mai buna...       bye bye  


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
WooW...merci chiar miai dat incredere oricum f fain cap

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
da e suuper dar o intrebare,,Hinata cand va vedea ca naruto va fi viu si ce se va intampla?"aceasta e intrebarea care ma macina!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
o doamne iertati-ma
si nup, gresesti, voi trece pe la fikul tau cand am posibilitatea
Super!Mi-a placut cum ai descris ce simte Hinata
Insa cand Naruto sa despartit de Jiraya, hm.....imi pare rau    
Azi n-am putut intra ca am fost toata ziua cu tata acasa acum el se uita la televizor, shhh, sa nu-i spuneti ca stau pe net.
Astept next.


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
ok!buzele mele sunt petceluite

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779

crishina a scris:

da e suuper dar o intrebare,,Hinata cand va vedea ca naruto va fi viu si ce se va intampla?"aceasta e intrebarea care ma macina!


am mai zis ca hinata si ceilalti se vor intalni cu naruto mai incolo... povestea e bazata pe viata lui naruto (ca e un ''Jinchuriki'' adik o persoana care are un monstru in el, cum este vulpea cu noua cozi sau ''Kyuuby'') mai intai naruto va distruge cativa inamici si apoi se va intoarcea in sat... dar vam zis cam prea multe din poveste... acum ati inteles... cum am mai zis ficul asta e mai multa actiune(dragostea pe la sfarsit) asa ca daca nu va place sa imi ziceti si am sa va fac altul de dragoste (daca vreti va fac unul cu... stiti voi ce, dar sunteti toate minore si nu prea stiu ce sa fac ) oricum sa imi ziceti daca vreti sa va fac altul de dragoste...  


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
mai intai terminal pe asta!!!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
ficul asta vreau sa il fac foooooarte lung... as vrea sa il fac ca pana la 50 de cap daca as reusi...oricum am ceva de scris la cati inamii are naruto ... poate am sa scriu doua ficuri in acelasi timp... am sa va mai fac unu de dragoste si cu asta continuarea.... Ce inseamna sa ai o imaginatie bogata  ... la cate am eu in cap cred ca as face vreo 15 cap  .... bye bye  si am sa incerc sa va pun nextul....

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
ok

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
asa sa faci!ca ne tii mooot in suspans   (glumesc) ma tot gandesc ce reactie vor avea prietenii lui Naruto cand il vor vedea viu ....sunt f.f.f.f. curioasa



                      P.S imi poti spune pls cum pot posta un fic??


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
desigu ca te ajut fannaruto4ever.... intri la topicul fan-fiction. dupa dai in jos si cauti topic nou.... apesi pe buton si dupa te va trimite in alta pagina acolo va trebui sa scrii sus pe primul rand numele topicului (cum vrei sa se numeasca topicul) si jos vei pune ficul.... nu cred ca tiam fost de ajutor dar am incercat  

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
Pune next PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
OK am sa-l pun   cred k o sa-l numesc....nu prea stiu cum  cred k viata unui ninja  nush sigur
Ms mooolt de tot


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
cred c naruxhina nu mai pne next

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
o sa puna el     ca daca nu ii dau bataie eu  

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
naruxhina de ce nu pi next?

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
netul

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
nextul nu cred ca va mai veni... nu mi-am facut netul si am o mie de draci(scz de injuratura) de fapt poate am sa il pun dar nu acum... deci va trebui sa mai asteptati (si asa nu e interesat nimeni de fic) oricum nu am pus coment pe la toate ficurile am sa vi le pun alta data... bye bye   nu va faceti griji ca am sa mai trec pe aici... nu va parasesc (chiar daca voi vreti sa dispar de pe forum ) bye bye bye     si spor la ficuri...

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
      sa nu te lasi de fac ficuri k esti f talentat        si  grsesti k totzi suntem interesati de ficul tau     deci sa continui cand poti     si nimeni nu vrea sa dispari de pe forum...cel putin yo nu vreau...si am ast totzi nextu..

Modificat de fannaruto4ever (acum 17 ani)


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
e acum.....in nici un caz!!!!si succes cu netul ala! -_-|||| la partea nteresanta s-a gasit sa se strice!

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONNNNTIIINUAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! Pls Pls Pls teai oprit chiar cand incepe aventura lui naruto         

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
da

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
CEEE? nimeni nu vrea sa pleci de pe forum eu nu am pus next la fik pentru ca asteptam comentul tau.
Te rooog nu ne parasi si pune nextul     , unde era cel mai interesant tu nu mai pui next


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
da

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
lasa nu va suparati atat ca am sa il pun cand voi putea si cand il voi continua... bye bye     si nu va mai suparati

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
ok

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
hai ca am sa va pun un fic de ziua indragostitilor si am zis ca sa nu mai deschid un topic nou... nu e mare e doar un cap.... DECI CAP ASTA NU FACE PARTE DN ACEST FIC.... asa ca cititi (daca vreti) si cat despre capitolele ficului asta am sa va pun unul azi sau voi vedea cand am timp.... si mai repet odata CAP ASTA NU FACE PARTE DIN FICUL ASTA

Deci ficul asta e facut un cadou de Sfantul Valentin(hahahahaha un cadou), aici personajele au 12, 13 ani, inainte sa plece Naruto la antrenament cu Jiraiya... Apropo sa cititi ce e scris in paranteze ca explica anumite lucruri...

                                 NARUTO & HINATA (Valentine's day)

Lumina se infiltra usor prin geam, cand un Naruto inca somnoros ridica capul de pe perna. Se sterge la ochi si se ridica din pat, cu o mare viteza si vioi ca intotdeauna. Termina imediat micul dejun (si se stie care e mancarea RAMEN RAMEN si iar RAMEN...XD) si apoi se uita la calendar.
-Azi... Sambata... 14 februarie... Uhm, Sfantul Valentin, eh??? (sau ziua indragostitilor)
Naruto, ca si cum ar fi citit ziua inmormantarii lui, se imbraca si iese din casa cu o fata trista ca si cum Ichiraku Ramen ar fi fost inchis. Pe strada intalneste o persoana cu o tunsoare care o vedea in fiecare zi si cu cercei in ureche, acel plictisit Shikamaru.
-Ehi, Naruto buna dimineata.
-Neata... Raspunse el trist.
-Dar ce ai??? De fel cand e Sfantul Valentin te vad tot timpul bucuros, pregatit cu acelasi cadou pentru Sakura, chiar daca ar trebui sa il dai la White Day
(((((CITESTE SAU TE SPARG: IN JAPONIA DE SFANTUL VALENTIN FETELE DA CADOU LA BAIETI CIOCOLATA, SI EXACT LA O SAPTAMANA DUPA, IN ZIUA WHITE DAY, BAIETII FAC CADOU LA FETE CIOCOLATA.)))))
-Exact de asta. De azi incolo am sa uit de Sakura-chan.
-Cum de ai aceptat reali... Ehm, cum de te-ai dat batut???
-Sakura-chan se gandeste doar la Sasuke, si nu isi va schimba idea. Am intele chiar in ziua in care ne pregateam sa ne ducem in cautarea lui.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<FLASHBACK>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
-Naruto... Te rog... Te implor... Adul inapoi pe Sasuke!!! Eu nu am reusit!!! Nu am putut sa il opresc! Poate, Naruto, tu esti unicul... care poate sa il opreasca... si sa salveze Sasuke!
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<SFARSIT FLASHBACK>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
-Nu cred ca e cazul sa mai insist atat, mai ales ca el acum e departe.
-Nu te mai gandi. Nici macar eu nu am primit ceva de Sfantul Valentin.
-Doar ca tie nu iti pasa de nimic, si de asemenea de Sfantul Valentin.
-Femeile sunt plictisitoare. sunt arogante si capricioase, se enerveaza pentru ori si ce nu ii place, si daca esti frumos si popular te tin doar ca un trofeu care lau castigat la vreun concurs si sa se laude.
Intre timp, din spatele unui copac, Hinata asculta intreaga conversatie, curioasa de ceea ce vorbeau.
Cred ca tu ai descris acum majoritatea fetelor inclus Sakura-chan. Dar spre binele nostru nu sunt toate fetele asa.
-Pentru tine ar trebui o fata... Ce stiu eu, o fata care sa te iubeasca asa cum o iubesti si tu... o fata pe care ai ajutato si aparato... Macar si un pic timida. Ii zise Sikamaru referinduse la o anumita persoana (stiti voi care...XD)
-... Poate...
Hinata era cat pe aci sa aiba un infarct auzind acel ''poate'', si apoi reflecta ganditor. Si infarctul era sa devina si mai rau cand Naruto deschide din nou gura.
-Macar de ar vrea cerul sa existe o fata asa.
SDEEEEENG!!!
Infarctul se transforma in o depresie suicida. Hinata vroia sa se spanzure de un cires, dar intervine Shikamaru sa salveze situatia.
-Desigur ca tu ori te faci ori esti un mare IDIOT. Si Hinata ai uitat de ea???
-Hinata? DA , ea corespunde descrierii...
Hinata taie funia la timp (chestia asta cu spanzuratul este o imaginatia a Hinatei, NU E CEVA REAL repet NU E CEVA REAL am scriso doar ca sa mai fac un pic lumea sa zambeasca ...XD)
-Dar ar trebui sa fie si ea indragostita de mine. Nu mai vreau sa incep din nou in cuceriri imposibile. Pentru ca...
-CE??? Intreaba shikamaru in asteptarea unui raspuns...
-Mie imi place de ea. Fie ca persoana si ca iubita. Nu vreau sa fac o figur de idiot si cu ea...
Hinata in acel moment ar fi vrut sa iasa din spatele copacului si sa strige ''DAR EU TE IUBESC'' dar era Shikamaru, si ar fi facut ea o figura de idioata. Intre timp o alta persoana se apropia, sau mai bine zis Neji.
-Buna Dimineata. Despre ce vorbeati???
-Oh... Vorbeam de fete. La tine cum merge treaba, Neji???
-Aceiasi cutie de ciocolata si scrisori anonime.
-Bravo tie...
-Dar de data asta este una semnata.
-Vorbesti serios??? Si de la cine e??? Intreaba Naruto si SHikamaru...
-Ehm... Ten-Ten
-TEN-TEN? Si ce zice???Intreaba din nou cei doi uimiti.
-Ma invita sa ma intalnesc cu ea in dimineata asta cu ea in parc. Cred ca cu ea va fi ceva serios.
-Ce vrei sa zici??? Intreaba Naruto nestiind ce vrea sa zica...
-Toate celelalte fete e ca si cum ar fi facuto ca asa e moda. De asta nu semneaza niciodata scrisorile. ''Ala e baiatul cel mai dragut din scoala. Trebuie sa fiu cu el asa ma pot lauda.'' Multe fete o fac doar pentru asta. Si aceiasi treaba e si la baieti.
-Cum a fost Naruto, care se uita tot timpul la Sakura. Continua Shikamaru.
-Apropo, Shikamaru. Tatal tau ma rugat sa iti dau asta. Nu erai acasa cand a venit.
-Dar e... un cadou de Sfantul Valentin. Zise Shikamaru uimit.
-CE!? Pentru Shikamaru!?
-Si este... si semnata, dar e in un cod cifrat. Dar nu e asa de complicat. Trimis din: satul nisip ''sa fie oare'' Eu plec, am sa va povestesc mai tarziu de la cine e. Ne vedem mai tarziu. zise Shikamaru in timp ce se indrepta spre casa.
-Si tu ai o intalnire, Neji. Dute. Lasama singur cu durerea mea...
-Intalnirea e peste jumatate de ora. Pot sa iti fac companie pentru...
Neji activa Byakugan si vazu pe Hinata drept copac si ceea e avea in buzunar.
-Hmm... Daca ma gandesc mai bine cred ca e mai bine daca ma duc un pic in anticip. Am intalnirea in partea cealalta a parcului deci voi avea un pic de mers. Ne vedem mai incolo. Il saluta Neji.
-Pa si noroc cu intalnirea... Ii raspunse Naruto trist.
Naruto se ghemui pe banca, intre timp Neji, mergand, trece pe langa Hinata si ii sopti...
-Dute, curaj.
Hinata se misca lent ca Neil Armstrong care cobora pe scari din Apollo 11 (Daca nu stiti cine e acest ''Neil  Armstrong'' cautati pe Google si veti afla... cred ca ficul asta l-am facut destul de amuzant... XD), aflanduse cam la vreo zece metri de Naruto. Inainteaza in liniste, cu pasi marunti si indecisa la inceput, dar la fiecare pas pe care il face indecizia dispare lasand loc determinarii. Sase metri, inima incepe sa bata mai rapid. Patru metri. Hinata lungeste pasul. Trei. Doi. Unu... Naruto se ridica intorcanduse deodata, si o sperie pe Hinata, care se arunca in spatele unui tufis.
-Hi... Hinata. Ce faci??? Intreaba Naruto uimit.
-Ehm...
-Scuzama te-am speriat. Nu a trebuit sa ma ridic asa deodata.
-N.. Naruto-kun...
-Da?
-Am... ceva sa iti zic
-Ce???
-Ehm... Nu pot sa iti zic aici. Putem sa mergem la lacul din parc?
-Bine. Sa mergem
Naruto ii intinde o mana de ajutor Hinatei, care intre timp era inca in spatele tufisului. Hinata, un pic rusinata, acepta ajutorul oferit. Apoi, mergeau pe straduta din parc care era plina de flori de cires, pana cand au ajuns la malul lacului din parc. Cei doi se aseaza la umbra unui copac, pe o bancuta, si amandoi inrosesc un pic.
-Deci, ce vroiai sa imi zici?
-Ehm, mai intai ma ceva sa iti dau.
-EH!?
Hinata scoase din buzunar o cutie, acoperita cu hartie portocalie, si inchis cu o fundita rosie.
-E... pentru tine..
-pentru... mine?
-Daca nu il vrei, nu e nimic. Raspunse Hinata ingrijorata si timida.
-Nu, nu e din cauza asta...
Naruto ia pachetul din mana Hinatei cu viteza dar si cu mare atentie, ca si cum ar fi fost o parte din corpul sau.
-E ca... sunt neicrezator... confuz mai bine zis...
-De... deschidel.
-I.. Imediat
Naruto dezgheata cu delicatete nodul, usor deschidea pachetul, ca si cum i-ar fi fost frica sa rupa continutul. In cutia, facuta din plastic, era o tableta de ciocolata alba, desenata deasupra o inimioara rosie. Naruto se balbaie fara sa reuseasca sa scoata un sunet, si Hinata devine rosie ca un ardei.
-De... De ce mi lai dat chiar mie??? Intreaba Naruto bucuros si confuz in acelasi timp.
-Pentru ca face parte din ceea ce am... de... zis... Hinata determinata ca niciodata decide sa ii spuna ceea ce simte pentru el...
-A...Adica???
-E de ceva timp de cand vroiam sa iti zic... Cred ca de la examenul chuunin... Nu... cred ca e de cand eram la scoala.
-Naruto...
Hinata se apropie de chipul lui Naruto
-.....''Oh, Doamne''...
Naruto o privea in ochi albi si fermecatori ai Hinatei, chiar daca erau aproape inchisi.
-...EU...
Ca si un fulger in cer senin, ceva cade in lac, ridicand o cantitate mare de apa.
Din lac rasar Shikamaru, Neji si TenTen.
-Oh, Nu!
-Trebuia sa se rupa ramura chiar in momentul cel mai frumos? zise Ten-Ten.
-Eu am zis de le inceput ca Nu ar fi trebuit... dar ce e aceasta enorma cantitate de chakra? Intreaba Neji
Hinata era cu fata ascunsa printre maini, rusinata, intre timp un Kyuubi Naruto furios se repezi la malul lacului.
-POT SA STIU CE NAIBA FACETI VOI AICI, RASA DE...
-A fost idea lui Shikamaru! Urla Ten-Ten speriata...
-CEEE!? Dar daca tu erai ce-a curioasa sa vada cum se va termina!?
-Eu vreau doar sa zic ca am fost obligat sa vin... Zise Neji.
-DISPARETI, SAU POATE CA VRETI SA IL AJUNGETI PE AL TREILEA HOKAGE''Iarta-ma, al treilea Hokage!''(adica in mormant)
Ca si cum ar fi fost urmariti de un rechin, cei trei enervanti dispar inotand in partea cealalta a lacului. Naruto se calmase si reveni la normal, se indreapta imeiat spre Hinata.
-Hinata, imi pare rau. Eu...
-Nu iti face griji. Stiam ca se va intampla ceva de genul, asa ca...
Hinata, inca rosie, scoase din buzunar o scrisoare, sigilat cu o inimioara de ceara rosie.
-Vroiam sa iti zic in fata dar, alta sansa nu vad. Acum sunt prea timida... Iarta-ma...
-Hinata! Asteapta!
Hinata fuge fara sa se intoarca cu ochii in lacrimi. Naruto intinde mana ca si cum ar fi vrut sa o prinda, ca sa o intoarca inapoi si ramane asa cateva secunde, chair si dupa ce ea disparuse. Naruto stranse pumnul cu furie pe ceilalti si pe el insusi...
-Si acum?
Se face dupa amiaza in Konoha, si Naruto e inca asezat pe banca la malul lacului, cu privirea pierduta in gol. Un sunet de pasi il trezeste la viata. E Sakura, care se apropia de banca.
-Mi-au povestit ceea ce ti sa intamplat.
-.........
-Ai ramas in coma toata ziua? Nici macar nu ai fost la magazinul de ramen.
-.........
-Inteleg ca ceea ce tiau facut a fost teribil, vazand ca a fost prima oara cand cineva tia daruit un cadou de Sfantul Valentin.
-.........
-Nici macar nu ai deschis scrisoarea? Ii zise Sakura in asteptarea unui raspuns.
-.........
Sakura incepu sa se enerveze, incepea sa devina foarte feroce. Il ia pe Naruto de gulerul bluzei si incepe sa urle.
-Acum stai si asculta-ma, rasa de idiot! Fata aia ti-a facut un cadou si era cat pe aci sa te sarute! Chiar daca cretini aia au distrus totul, nu e un motiv bun ca sa te dai batut! Acum tu ai sa te duci sa mananci o portie de ramen, ai sa revii la normal si apoi ai sa citesti aceasta scrisoare!
-.........
-DECI!?
-...Ai dreptate. Sunt un idiot in tot ceea ce fac, daca nu as fi fost idiot si in asta mi-as strica reputatia.
-Acum te recunosc. Stii, esti norocos. Dar si Hinata e norocoasa.
-EH?
-Chiar daca iti gasesti curajul sa ii te declari persoanei iubite, nu e zis ca si el simte acelasi lucru pentru tine. (se refera la ea si la Sasuke, ca sa nu credeti altceva...XD)
-...Sakura...
-Ahhh! Nu iti face griji pentru mine...
Naruto este lovit violent si zboara in aer pana cand aterizeaza direct in fata la Ichiraku Ramen.(Sa stiti ca a zburat doar vreo 20-30 de metri daca nu ma insel asta e record mondial...XD)
Naruto se ridica si se aseaza la masa, asezand scrisoarea
-Sakura aia... se crede tot timpul seful...
Naruto plimaba scrisoarea in mana, si se decide sa o deschida cu mainile tremurand si transpirate  doar dupa ce a mancat. Naruto citeste scrisoarea cu inima la gat.
''Naruto, nu stiu daca voi avea vreodata curajul sa iti dau aceasta scrisoare. dar totusi am decis sa iti zic. Te iubesc. Te iubesc la nebunie. te iubesc de mult timp. De cand eram la academie si de la examenele chuunin si de cand sau intamplat toate acele lucruri. Tu miai dat curaj sa continui lupta contra Neji si mai protejat, luptand, si stiu ca a fost greu pentru tine. Esti persoana cea mai importanta pentru mine si nu vreau sa petrec restul vietii fara tine. Nici nu ai idee cat de nefericita sunt. trebuie sa gasesc un mod ca sa iti zic ceea ce simt pentru tine. Am nevoie de tine ca sa reusesc, dar mi-e atat de frica, pentru ca sentimentele mele pentru tine sunt asa de puternice si...''
Naruto nu terminase de citit scrisoarea. Fuge imediat, spre casa Hyuuga, lovinduse pe strada de toata lumea. Se face noapte. Ajuns in fata vilei Hyuuga se catara pe zidurile case si apoi pe peretii externi a casei, pana cand a ajuns in fata unici ferestrea iluminata din toata casa. Hinata e in picioare, in Kimono. Si il priveste pe Naruto cu tristete. Naruto deschide fereastra si intra in camera sa.
-E totul adevarat?
-Imi pare rau ca ti-am zis doar acum... Peste cateva zile tu vei pleca... ii zise Hinata cu lacrimi in ochi.
-Nu... Nu stiu ce sa zic ca sa nu te vad trista...
-Ma... Ma iubesti si tu? Intreaba Hinata in asteptarea raspunsului.
-Da.
-Serios?
-Am... Am zis ca da, da. Esti unica persoana pe care o iubesc cu adevarat si pe care o voi iubi intotdeauna, Te iubesc, Te iubesc mai mult ca pe viata mea si vreau sa nu ne mai desparta nimeni si nimic in lume.
Hinata incepuse sa planga de fericire, dar Naruto se apropie de ea si o ia in brate, o imbratiseaza puternic ca si cum nu ar fi lasato niciodata sa plece.
-Imi promiti ca ai sa imi scrii? Intreaba Hinata fericita.
-Desigur ca am sa iti scriu. Si tu promiti ca de acum incolo ai sa imi zici totul si ca nu va trebui sa iti citesc in gand.
-...Am sa fac cum zici tu.
-Esti suparat pe mine?
-Suparat? si de ce?
-Pentru ca am fost asa de proasta.
-Dar nu am de ce sa fiu suparat, si tu nu esti prostuta tu esti viata mea. ii sopti Naruto la ureche.
Cei doi se apropiau din ce in ce mai mult
-Deci acum... Suntem... Impreuna? Intreaba Hinata timida.
-Da micuta mea si vom fi impreuna pentru tot restul vietii.
Cele doua priviri se intalnira, buzele se ating. Continua sa se sarute si sa se imbartiseze pentru toata noaptea, un sarut pasional si plin de iubire un sarut care a dat startul unei noi iubiri. Naruto fusese prins de Neji in camera Hinatei, dar promise sa nu zica la nimeni. Apoi Naruto va pleca in antrenament dupa cum toti stim, si la intoarcerea lui... Dar sa lasam ca asta sa fie o alta poveste... HAPPY VALENTINE'S DAY

Daca va placut baga un comnet dac nu tia placut te salut... sa stiti ca in iculasta nu prea am tinut cont de descriere. lam facut aseara pe la vreo 3 dimineata.... bye bye
   

Modificat de naruxhina (acum 17 ani)


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
poate cu cap asta vam mai facut sa treaca un pic supararea... oate asa nu mai sunteti suparate pe mine....

Modificat de naruxhina (acum 17 ani)


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
!oau!este romantic !si haios !^^este super!am o intrebare,,Tu dormi?"Dar e super si romantic si haios !

pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
bravo tie

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
dar de ca ma intrebi daca dorm... desigur ca dorm doar nu oi fi extraterestru....    

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
pai daca l-ai scris la 3 dimineata

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
pfiiiiuuuuuuuuuu! tareee de tot        si f amuzant

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
pai e tare!      

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
Yay! Doamne e asa de...asa de....romantic si frumos, sunt impresionata, mai ales ca zi am iesit si eu prima oara cu un baiat si cand am citit fikul tau parca sunt si mai fericita. Au fost si parti haioase si totul a fost atat de romantic.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
ai iesit cu un baiat?  

pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
olala!

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
deci naruto4ever am crezut ca nu ai sa mia intri pe forumul asta.... ma bucur ca va placut...

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
pune pls nextu de la fic 

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
hai ca am sa va pun o parte din cap 11... enjoy it... lectura placuta... sper ca va place ficul meu...
cap.11 (prima parte)
Naruto si Kazekage...

Ca in fiecare zi Kazekage-le satului nisip observa in liniste satul de pe terasa casei. Cand unu din ANBU il trezi la realitate:
-Domnule... Este o persoana care vrea sa va vada. Ii zice ninja ANBU.
-Si unde e? Intreaba Gaara.
-In biroul dumneavoastra, a zis ca e un prieten. raspunde ninja ANBU.
Imediat Gaara se indreapta spre birou, dar cum intrase nu vazuse pe nimeni.
-Daca acel ANBU mi-a facut vreo gluma un funeral al desertului ii voi face cadou. Apoi isi daduse seama de prezenta unei persoane.
-A trecut ceva timp de cand nu ne-am vazut.
-Cine sunteti? Nu va cunosc. Persoana care era in fata lui avea chipul acoperit, si pe el il enerva.
-Imi cer scuze, sunt un prost crescut. Isi daduse pelerina jos si Gaara pentru aproape sa cada jos din picioare si sa urle de bucurie.
-Imposibil... N-NARUTO! Naruto ii zambise:
-Ce mai faci Gaara? Gaara ii strange mana(drept salut, doar nu vroia sa io rupa) si era bucuros ca niciodata.
-D-Dar cum e posibil? Intreaba Gaara uimit.
-Acum am sa iti explic totul... Dar fusese intrerupt de Gaara.
-Asteapta mai intai sa na asezam.
-Deci... Trebuie sa stii ca vulpea a avut grija de corpul meu, care toti il credeau fara viata. Dupa un  an mam intors in perfecta forma, dar vulpea a consumat esenta sa vitala si mia lasat mostenirea sa.
-Mostenire? intereaba Gaara nestiind ce vrea sa zica.
-Acum demonul vulpe cu noua cozi sunt eu. Apropo, felicitari pentru nominarea ta de Kazekage. Cum merg treburile cu demonul Shukaku?
-Eu nu mai am demonul Shukaku in corpul meu...
-CEEE??? intreaba Naruto uimit
-Anul trecut Akatsuki ma capturat si au extras demonul din mine. Trebuie sa stii ca odata ce iti extrag demonul persoana care la tinut va muri, dar unul dintre consilierii satului, cu o tehnica speciala, ma readus la viata.
-Wow, inseamna ca am avut aproape acelasi destin...
-Un lucru eu nu inteleg. Daca ai revenit la viata patru ani in urma, de ce stiu doar acum ca esti viu.
-Pentru ca doar cateva persoane stiu asta si te rog sa nu zici nimanui.
-Pacat, Kankuro si temari ar fi fost bucurosi sa te vada.
-Stiu, nici macar prietenii mei nu stiu ca sunt viu.
-Crezi ca e bine ceea ce faci??? Intreaba Gaara.
-Da, macar pana cand am sa distrug Akatsuki e singurul lucru care il pot face ca sa ii protejez.
-Uimitor... Faci toate aste pentru prietenii tai si binele satului. Un lucru demn de un Hokage.
-Tu zici? Oricum cred ca si tu ai fi facut acelasi lucru.
-As vrea ca intr-o zi sa devii si tu Hokage.


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
super!no coment!uimitor! ma bucur ca ai pus nextul!succes!stiu ca am scris mic dar nu am ce comenta!eti expert

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
esti EXPERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no comment sooper fain!!!!!!!!!!!    

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
foarte frumos (sunt invidioasa sincer pe tine, te descurci mai bine ca mine )

deci e interesant, amuzant si replicile au fost patrunzatoare.

Si da, Cris_hina, sambata, 14 februarie-cea mai romantica zi din viata mea, chiar si la 40 de ani imi voi aminti de prima intalnire. sunt nebuna        

Scuze de off topic


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
asa sa faci !intotdeauna prima intalnire e si deneuitat 

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
aha........

pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
ooooo imi imaginez

Modificat de cris_hina (acum 17 ani)


pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
ce iti imaginezi?
oricum nu facem off ca se supara naruxhina


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
cris_hina
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 712
da....

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
c'mon girl... stiti ca nu ma supara... yo sa va zic sincer prima intalnire am cam uitato ... glumesc.... prima intalnire la mine a fost un dezastru...     dar sa nu vorbesc epre asta       ma bucur ca va place ficul meu... am sa va puna a doua aarte mai tarziu... bye bye    

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
la mine nu a fost un dezazstru         a fost super si romantic si....Ya     plin de aventura mai ales cand fugeam de gashka de la noi din clasa ca sa nu ne vada, apoi ii duceam in eroare (pacat ca nu aveam umbrele clonate jutsu ) el e fan Naruto ne imaginam ce-am face daca am fi urmariti de Akatsuki     Suntem perfecti, el timid, eu indrazneata, si amandoi plini de umor si creativi.

Oopsi gata ajunge mor de fericire trebuie sa imart asta cu cineva, v-am spus eu voua ca sunt nebuna.       sunt foarte nebuna

Ok, next pui?    


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
parca ati fi naruto si hinata doar ca e putin diferit gata facem off topic(iar) deci baga nextul

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
PlSSSSSSSSSSS pune NEXT, sa-l citeasca si nebuna de mine    
       
       
         
         
       
       
       


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
da esti asa de nebuna????? GLUMEAM ... nextul...hmmmm sa vedem... nu am avut timp sa il continui.. dar nu va faceti griji ca am sa il pun yo... cred ca il voi pune sambata....beye bye

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
    mai repede    

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
faci greva?

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
Naruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 658
da.

Greva

Greva

Greva

Greva de capitole

Greva de capitole

Greva de capitole


Pama ce nu pune neruxhina next nu pun nici eu.

AM ZIS!


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
tin cu tine!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
si eu la fel           nici eu nu mai pun sa nu aiva nici el ce citi 

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
........pana pune NEXTUL

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
ok uite cum fac.... pana nu voi pune continuarea nu voi mai trece pe la ficurile voastre... ca sa nu va mai luati de mine... si cand voi pune continuarea la fic atunci voi trece si pe la ficurile voastre...  va promit ca data viitoare cand voi intra va voi pune si continuarea... ok... bye bye si nu va mai suparati atat pentru kkt meu de fic

_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
ok 

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
mdeah... am mai venit si yo cu continuarea... cred ca nu mai e nimeni interesat...   ...oricum daca e careva pe aici sa il citeasca bagati si un coment    

cap.11
Naruto si Kazekage...
(partea a doua)
-Cui ii zici. Dar acum trebuie sa iti cer doua favoruri...
-Zimi... Am sa te ajut cu tot ce pot.
-Prima rugaminte: ai cateva informatii despre Akatsuki?
-Nu... stiu doar ca acum sunt in cautarea persoanelor ca si noi...
-Adica, ca si mine...
-Vad ca iti place sa fii un demon. ii zise Gaara razand.
-Nici nu stii cat de mult.
-Cat despre Akatsuki... Cred ca stiu unde vor da urmatorul atac.
-Vorbesti serios? Intreaba Naruto curios.
-In tara orezului (sau ceva de genu...XD)... Stiu ca cauta pe cineva pe acolo.
-Desigur nu e Orochimaru...
-De ce? Intreaba Gaara mirat.
-E mort...
-Ce??? Foarte bine... Un inamic in minus. Si cine la omorat?
-Sasuke Uchiha. Raspunde Naruto strangand din pumni nervos.
-La folosit si apoi la omorat.
-Cam asa ceva.
-Oricum in afara de asta, alte informatii nu mai am despre Akatsuki.
-Inteleg. Si a doua favoare este daca stii care e situatia Tarilor in aceste momente?
-Da stiu, doar sunt Kazekage. zise Gaara razand. In Konoha situatia e stabila. In Tara Ploii este un razboi civil si in Tara cetii poporul sa rasculat contra Mizukage si a trebuit sa apeleze la ajutorul Spadacinilor Cetii.
-Deci mai sunt si alti spadacini in afara de Zabuza si Kisame? Perfect. Cred ca am sa fac o mica vizita in satul cetii. Poate voi gasi cateva informatii despre Kisame. Zise Naruto strangand din pumn nerabdator.
-Dar, vrei sa te duci singur? intreaba Gaara.
-Prietene... Chiar daca nu pare, sunt foarte puternic si nu o zic doar ca sa ma laud.
-Nu stiu ce sa iti zic in afara de mult noroc.
-Multumesc... Bine cu permisul tau e ma retrag.
-Dar pleci imediat.. Nu stai sa te odihnesti un pic? intreaba din nou Gaara.
-Exact... Vreau ca sa termin cat mai repede. zise Naruto entuziast.
-Atunci asculta: de orice tu vei avea nevoie, vino la mine in sat si o sa te ajut cu ce pot.
-Multumesc prietene... iti propun un pact. Am sa iti dau toate informatiile care le vrei si in schimb tu imi vei zice care e situatia in fiecare tara.
-Foarte bine... Accept acest pact. zise Gaara strangandui mana lui Naruto. (drept salut...XD)
-Cand voi descoperi ceva iti voi trimite o broasca cu informatiile.
-Bine... La revedere si mult noroc.
-Ne mai vedem Kazekge. zise Naruto glumind.
Imediat dupa ce Naruto disparuse din biroul lui Gaara intrase Kankuro:
-Cu cine vorbeai? intreaba Kankuro.
-Cu nimeni. zise Gaara.
Oh... Oricum grabestete, nu aveai o intalnire cu Matsuri?
Gaara inrosi un pic:
-Nu e treaba ta... Oricum ma duceam sa ma pregatesc. Inainte sa iasa din birou privi pe fereastra si in gand isi zise: '' Vor veni zile grele'' (mwahahahaha....XD)

bagati coment.... si cred ca am cateva greseli pe aici...


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
oooooooooooooo de-a bia astept  !!!! in ultima vrema is cam loka 

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
fannaruto4ever
Sannin

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 506
wowo tare cap        ce sa zic  nu prea am ce  sooper ca de obicei

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
crishina
Kage

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1205
oau!

_______________________________________
o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...







o dragoste adevarata e numai atunci cand persoana iubita isi risca viata pentru tine sau invers...

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
hai ca am o veste pentru fanii naruhina... in manga Hinata ia zis lui naruto ca il iubeste... am sa incerc sa va pun imaginile din pacate sunt in engleza ca in romana inca nu lau tradus astia de la sannins.com ... sper ca nu te superi fannaruto4ever.... eu sunt ultra happy....  ma bucur ca in sfarsit ia zis... asa poate nu mai lesina...  .... manga-ul e moolt mai inainte decat animeul... vam zis ca poate nu stiati... am sa va fac o mica descriere despre ce se intampla... in cap 437 naruto se lupta cu pain... dar are cateva probleme si este prins... si chiar cand pain vroia sa extraga vulpea din corpul lui naruto, sare hinata in ajutorul lui si ii va zice ca il iubeste si ca isi va da viata pentru el(chestii de astea) din pacate hinata este ranita grav... si naruto vazando pe hinata la pamant era atat de infuriat incat sa transformat in vulpe , si avea 6 cozi (stiti ca Naruto ajungea doar pana la 4 cozi)... sa speram ca il va bate pe pain si ca hinata e bine....

life (viata unui (naruto hinata) hai veste pentru fanii manga hinata zis lui naruto iubeste...

55.5KB


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
naruxhina
Sannin

Din: departe de casa:P
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 779
va pun tot cap... si apasati pe imagine sa se vada mai mare

life (viata unui (naruto hinata) pun tot cap... apasati imagine vada mai mare

71.4KB


_______________________________________
Naruto & Hinata 4 EVER...:*




naruto violat de hinata Mwahahahahahaha

pus acum 17 ani
   
Pagini:  1 2 3  

Mergi la