Colectia de poze worldofnaruto.3xforum.ro
Total 2913 poze.

InapoiInainte

 
alta pozealta
22.12.200716.1KB
:hi: 4th hokage:hi:
19.05.200851.7KB
ma numesc andreea am 12 ani....imi place sa stau pe net si sa vb cu prietenele mele cele mai bunema numesc andreea am 12 ani....imi place sa stau pe net si sa vb cu prietenele mele cele mai bune dintre care doua sunt logate pe acest sait
27.03.200821.2KB
o si yo intru cum as putea sa lipsesc? poze amuzante din narutoo si yo intru cum as putea sa lipsesc?
20.02.200842.4KB

 
acum e randul meu sa pun poze pozeacum e randul meu sa pun poze
08.06.200849.3KB
hinata: pozehinata:
03.02.200836KB
pun si eu cateva :rolleyes: 
asta e prima pozepun si eu cateva :rolleyes: asta e prima
03.01.200833.7KB
next.. poze amuzante din narutonext..
16.05.200816.5KB

 
acum yo pozeacum yo
13.04.20083KB
si acum yo: pozesi acum yo:
22.03.200824.4KB
kiba and akamaru :zzz: pozekiba and akamaru :zzz:
27.01.200838.2KB
;)  :nod: incep eu...pai aici punem poze cu noi shi ne descriem asha cum ne vedem noi :nod:  :zzz:;) :nod: Incep eu...pai aici punem poze cu noi shi ne descriem asha cum ne vedem noi :nod: :zzz: Sunt o fata singuratik,always alone...... :x :x :x urasc cand is cea mai buna prietena a unei persoane atunci cand are nevoie de mine>>>>incerk sa ajut pe oricine cum pot shi cand am ocazia,sunt altruisata,nu'mi plak "prietenii cei mai buni" atunci cand nu sunt cand am nevoie de ei.........cand sunt trisata ma inchid in lumea mea =( =( =( (ma inchid in camera shi ma gandesc cum ar fi dak...blabla) :cool: ......iar eu ma consider o fata sensibila din punct de vedere sufletesc....pt k atunci cand ma calci pe coada dai de bai :nod: :nod: :zzz: Well cam atat despre mn... :hi: :hi: poza mai jos....a da shi cea mai buna prietena a mea e la fel k shi mn(o cunosc de cand aveam 3 ani :cool: )
05.01.200836KB

 
o1 pozeo1
02.02.200832.8KB
kibaKiba <3
16.12.201111.6KB
am bagat si despre 50 cent
cu cate gloante a fost ce grup face este numele real a lui 50 cent?
cineam bagat si jocuri: 1)intrebari despre 50 cent cu cate gloante a fost impuscat? din ce grup face parte? care este numele real a lui 50 cent? cine l-a lansat? :rotfl: va astept sa raspundeti
16.03.200835.2KB
sakura la plaja :limba:  :limba: pozesakura la plaja :limba: :limba:
23.12.200717.9KB

 
44 :zzz: poze44 :zzz:
23.05.200817.4KB
si eu cred ca hinata este mai mai multe foloseste lupta corp la corp iar hinata poate sa o invingaSi eu cred ca Hinata este mai puternica! Are mai multe avantaje.Sakura foloseste lupta corp la corp iar Hinata poate sa o invinga usor cu Byakugan!
02.10.201134.5KB
next poze amuzante din narutonext
18.06.200841.7KB
:zzz: poze amuzante din naruto:zzz:
02.04.200840.9KB

 
:nod: pozekakashi::::::::::::::::: :nod:
01.03.200824.9KB
altaalta
15.06.200821.4KB
fain pozefaIN
31.10.201119.3KB
alta: sasusakualta:
05.06.20094KB

 
pai bine pozepai bine
08.02.20092.8KB
next  :d pozenext :D
19.05.200822.6KB
sall :hi: !sunt noua aici!ma numesc din calarasi si sunt fana iubesc pe sasuke :nebun:  :rusine:sall :hi: !sunt noua aici!ma numesc alexandra.sunt din calarasi si sunt fana naruto.recunosc...il iubesc pe sasuke :nebun: :rusine: !imi pare bn ca m-am inscris pe forum :nod: :rotfl:
25.10.200850.3KB
alta sasusakualta
13.06.20095.1KB

 
hinata the best.... hinata cea mai tare din naruto va place hinata?HINATA THE BEST.... HInata cea mai tare din Naruto
26.11.200869.3KB
a 14 pozea 14
24.12.200721.3KB
next pozenext
01.07.200827.4KB
sakura y sasuke pozesakura y sasuke
27.01.200823.5KB

 
a 57 pozea 57
23.12.200715.6KB
my foxy:-* pozemy foxy:-*
13.12.200731.4KB
hmmmm.....  :(  :(  :(  :(  sa va uitati  da.... :(  :(  :( life (viata unui (naruto & hinata)hmmmm..... :( :( :( :( sa va uitati da.... :( :( :(
28.02.200980.5KB
inca una pozeinca una
29.12.200717.8KB

 
a 46 pozea 46
23.12.200719.7KB
00saske poze00saske
23.07.20092.4KB
pun si eu :d ;) pozepun si eu :D ;)
25.10.200832.6KB
a 5 a pozea 5 a
24.12.20073KB
InapoiInainte