Colectia de poze worldofnaruto.3xforum.ro
Total 2913 poze.

InapoiInainte

 
sasuke pozesasuke
27.01.200824.4KB
asta e ultima ca asa pot pune si eu ipod pozeasta e ultima ca asa pot pune si eu 10000000 cu ipod
17.02.200822.2KB
a13a pozea13a
22.03.200867KB
next the 5th hokagenext
24.05.200836.9KB

 
i'm naruto uzumaki and i well by a have 12....and i am from :hi:  :)  :rotfl:  :rotfl: only love isI'm Naruto Uzumaki and i well by a hokage....i have 12....and i am from Konoha. ps:HELLO!!! :hi: :) :rotfl: :rotfl: pspsPS:My only love is Hinata :hi:
16.02.200912.2KB
o1 pozeo1
02.02.200823.1KB
next... poze amuzante din narutonext...
04.04.200811.6KB
next poze amuzante din narutonext
18.06.200827.9KB

 
37 :zzz: poze37 :zzz:
23.05.200826.8KB
:zzz: poze:zzz:
03.02.200834.6KB
adoor poza asta poze narutoadoor poza asta
01.10.201140KB
pai.....e putin cam prea timida!!si prin chestia  asta  e enervanta !!dar in rest .....e dragutzapai.....e putin cam prea timida!!si prin chestia asta e enervanta !!dar in rest .....e dragutza !!nu am nimic impotriva ei dar nici numi place de ea.........
08.03.200831.5KB

 
next pozenext
08.06.200811.2KB
desigur ca cu ce topicuri cu sasuke?? :uimit:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :d hinata va fi cu narutoDesigur ca cu naruto...Mai ce topicuri cu sasuke?? :uimit: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D
25.10.201024KB
next pozenext
19.05.200841.6KB
ma inscriu si eu anti sasukema inscriu si eu
27.03.200816.9KB

 
e o idee buna!! :) 
am eu doua banere dar din pacate sunt doar cu sakura si sasuke sugestiie o idee buna!! :) am eu doua banere dar din pacate sunt doar cu sakura si sasuke
10.02.20088.8KB
tantam: pozetantam:
20.02.200855.9KB
next pozenext
08.06.200819.6KB
ceao pozeceao
24.12.200727.3KB

 
next poze amuzante din narutonext
01.07.200822.1KB
next.. poze amuzante din narutonext..
16.05.200857.5KB
:zzz: poze:zzz:
22.03.20084.1KB
hai ca  mai pun o img naruhinahai ca mai pun o img
01.03.20096.8KB

 
e misctoare vedeti dak se misca pozee misctoare vedeti dak se misca
23.07.20093.9KB
mi-a placut partea cu :d  :d amuzanta parte cand nu ai neuronimi-a placut partea cu ramenburger :D :D amuzanta parte
08.11.200811KB
ino de ce dar mi se pare ca i se da prea multa atentiei sakurei,si poate mai exista si alte kunoichiINO ROCKS! nush de ce dar mi se pare ca i se da prea multa atentiei Sakurei,si poate mai exista si alte kunoichi kre au calitati mai mari decat cele ale ei si nu sunt atat de bagate in seama.
07.05.200944.2KB
cap. 12 konoha este in alerta

in acel loc,unde focul continua sa arda,toti erau s-a reintors inCap. 12 Konoha este in alerta In acel loc,unde focul continua sa arda,toti erau stupefiati.Sasuke s-a reintors in sat,insa nu oricum.Avea alaturi de el trei prieteni,ce aveau ganduri marete,dar pline de distrugere in ceea ce priveste satul.Sakura continua sa planga,avand ochii atintiti la mainile pline de sange.Mostenitorul clanului Uchiha a patruns-o cu privirea,indreptandu-se spre ea.Insa chiar atunci a aparut Tsunade,punandu-se intre cei doi.Vazand acest lucru,brunetul s-a oprit.Blonda a privit trupul taiat pe jumatate al barbatului,dupa care s-a uitat la Asuma si Naruto.Cei doi se ridicau cu greu dupa puternica izbitura,tinandu-se de copacii din jur. -Ce crezi ca faci?Intreaba aceasta furioasa. -Ce trebuia sa faca Orochimaru cu mult timp in urma:sa distrug acest sat si pe toti cei care locuiesc in el.Al cincilea Hokage,nu?Ciudat.Din cate imi amintesc,Naruto trebuia sa fie.Doar asta zicea ca e visul lui.Doar un ratat caruia ii place sa viseze cu ochii deschisi.Sakura,o alta persoana care nu a stiu altceva decat sa se ascunda in spatele celor mai puternici.Niciodata nu ai fost in stare de nimic. -Taci...in momentul asta.Poti sa spui de mine ca sunt ratat,fraier,prost si toate acele lucruri.Nu imi pasa.Insa de ea,nu ai voie sa te legi.Nu mi-am dorit decat sa te aduc inapoi si sa formam echipa numarul sapte,ca in urma cu trei ani.Si voi reusi asta,chiar daca e ultimul lucru pe care il fac.Spune blondul punandu-si mana pe obraz. Sasuke a inceput sa rada,dupa care s-a reunit cu echipa lui. -Konoha,acesta e inceputu sfarsitului.Ne mai vedem. Acestia au disparut intr-un vartej de flacari,lasandu-i pe jounini absolut stupefiati.Vazand ce s-a intamplat,Tsunade a strans puternic din pumni,privindu-si eleva.Aceasta statea cu privirea plecata,in timp ce lacrimile se combinau cu sangele avut pe trup. -Mergeti sa ii cautati.Cu siguranta s-au despartit.Neji,Naruto,Shikamaru mergeti dupa Sasuke. Cei doi chunini au plecat,in cautarea brunetului.Blondul a ezitat un moment,privindu-si colega,insa in cele din urma a disparut alaturi de prietenii lui.Vazand ca rozalia nu isi revenea din soc,Tsuande i-a dat un pumn,trantind-o la pamant.Aceasta si-a acoperit obrazul,privind-o pe blonda.Ochii ei erau calmi,insa in adancul lor se putea citii agitatia si starea de nervozitate. -Mergi.Doar nu o sa il lasi sa creada ca inca esti o persoana slaba,nu? -Asa e.Multumesc doamna. Aceasta a inceput sa sara de pe o creanga pe alta,indreptandu-se spre adancul padurii.Era sigura ca acolo aveau sa se ascunda inamicii.Inspre acel lor au pornit si Naruto impreuna cu ceilalti doi.Nu se putea gandii decat la un singur lucru:colegul ei,baiatul de care a fost indragostita,era acum un monstru.Unul care avea o frumusete debordanta.Insa in acelasi timp,se temea de acesta.Stia ca acum,ar fi ucis-o in orice moment.Nu ii mai pasa de ce s-a intamplat in urma.Si in plus,in echipa lui,era o fata.Acesta putea sa simta ceva pentru ea.Dar nu asta conta acum.Important era ca satul sa supravietuiasca unui nou asediu.Poate cel mai groaznic din cate s-au intamplat. Intr-un loc inalt,pe o stanca plata,brunetul-ul statea.Acesta privea cerul,in timp ce vantul ii ravasea suvitele negre de par.In spate,Karin tinea palma pe pamant,incercand sa indentifice ceva.Asta era puterea ei:era capabila sa distinga chakra de la o distanta foarte mare. -Simt trei tipuri de energie...sunt foarte puternice.Insa mai este una care ma paralizeaza. -Hah...Vulpea cu Noua Cozi isi face simtita prezenta.Sefu,il omoram pe pusti? -Nu.Voi ocupativa de ceilalti.De el,am eu grija. Acestia au aprobat din cap,dupa care au disparut.Ramas simgur,Sasuke privea luna sangerie.Vantul rece purta parfumul mortii,in timp ce norii grosi se puneau in fata astrului noptii. -In curand,totul va fi istorie.Spune acesta calm. In padure,cei trei baieti continuau sa inainteze printre crengile arborilor.Erau foarte precauti.Stiau ca in orice moment puteau fi atacati de unul dintre coechipieri lui Uciha.Brusc,un val de apa l-a izbit pe Neji in abdomen,trantindu-l la pamant.Speriati,Naruto si Shikamaru s-au oprit din drum,coborand alaturi de prietenul lor.Acestia au ramas uimiti cand au vazut ca lichidul s-a adunat din toate colturile,formand un trup.Era acelasi baiat care il insotea pe Sasuke. -Se pare ca drumul vostru se sfarseste aici.Rolul meu este sa va ucid.Si asta voi face. Chunini se uitau unul la celalalt.Vor reusii oare sa il invinga?Va castiga satul?Sau Sasuke va fi cel care va invinge,distrugand totul?
09.03.201048.5KB

 
32 :zzz: poze32 :zzz:
23.05.200830.1KB
next poze amuzante din narutonext
18.06.200827.5KB
poze amuzante din narutourmatoarea..
30.03.200881.1KB
seamana cu mine :nod:  :nebun: pozeseamana cu mine :nod: :nebun:
09.05.20086.2KB

 
mai pun una dar numai sa nu-mi vedeti fata :rotfl: poza shi viatzamai pun una dar numai sa nu-mi vedeti fata :rotfl:
13.01.200914.1KB
nimeni nu a mai pus poze ..hai ca pun eu una... pozenimeni nu a mai pus poze ..Hai ca pun eu una...
25.10.201016.1KB
salut ma numesc andreea imi place naruto 50 cent dar cel mai mult si mai mult imi place sa-mi petrecsalut ma numesc andreea imi place naruto 50 cent dar cel mai mult si mai mult imi place sa-mi petrec timpul cu prietenele mele cele mai bune dintre care doua dintre ele sunt logate pe acest sait :zzz:
27.03.200846.9KB
next 50 centnext
19.06.200826.5KB

 
next pozenext
19.05.200831.2KB
frumoase poze pozefrumoase poze
10.02.20085.2KB
si una naruto sasuke pozesi una naruto sasuke
07.12.200835.7KB
am mai facut o poza sry acolo trebuie sa scrie:
i'm a sweet princess and you're nothing dar nu amam mai facut o poza sry acolo trebuie sa scrie: I'm a sweet princess and you're nothing dar nu am mai avut loc :rotfl:
31.12.200824.7KB
InapoiInainte