Colectia de poze worldofnaruto.3xforum.ro
Total 2913 poze.

InapoiInainte

 
e tare pozee tare
23.07.200917.5KB
si a doua propria kunoichi!si a doua
09.05.200934.7KB
i'm love hinata ..
la cat de multe episoade mam uitat incepe sa-mi placa de hinata ..doammne ce ziki'm love hinata .. la cat de multe episoade mam uitat incepe sa-mi placa de hinata ..doammne ce zik doar e personaj dar o iubesc aja ca tuturor hinatelot de la mine o inima:****si desigur un pupik...:D:** :hi: :wink2:
16.02.200912.2KB
serios sasuke cosplayserios
14.03.20106KB

 
-calm down,my little angel...a zis :dinti: dar sa ne lase echipa 7-viata de cartier-Calm down,my little angel...a zis Sasuke -Bine! :dinti: Dar sa ne lase odata... -TRECI AICI,NARUTO!!!!!
21.05.20099.6KB
care e fan gaara shi vrea sa vb sa ma caute pe :-* :razz:  :razz: gaaracare e fan gaara shi vrea sa vb sa ma caute pe Adynutza_me_17 :-* :razz: :razz:
20.02.20083.2KB
next pozenext
08.06.200833.8KB
:nebun:  :limba: poze amuzante din naruto:nebun: :limba:
16.05.200810.7KB

 
mmm>>shtiu ka o sa fie inpreuna pozemmm>>shtiu ka o sa fie inpreuna dar.....-_-"
12.03.200845.1KB
altaalta
15.06.200817.8KB
:)))fain poze:)))fain
24.10.201024KB
asta e ultima poze amuzante din narutoasta e ultima
19.06.200835.6KB

 
:rotfl: poze:rotfl:
27.03.200841.8KB
next asta e ultima poze amuzante din narutonext asta e ultima
27.04.200812.6KB
familia imreuna poze mikoto uchihafamilia imreuna
22.05.20083.7KB
27 :zzz: poze27 :zzz:
23.05.200830.2KB

 
girls girlsgirls
01.10.201138.2KB
in cer..ha ha poze amuzante din narutoin cer..ha ha
30.03.200864.2KB
si inca una pozesi inca una
19.12.200722.1KB
a 31 pozea 31
23.12.200721.1KB

 
cui ii place de hinata :rotfl:  :rotfl: ????e personajul meu favorit(a) :)  :)  :rotfl:  :rotfl:cui ii place de hinata :rotfl: :rotfl: ????e personajul meu favorit(A) :) :) :rotfl: :rotfl: poop dea bia astept continuarea :nod: :nod:
09.11.200838.7KB
hey sall critina .....:pnu e nimik si eu sunt nou:) ...tot ce conteaza este sa te simti bn ...:)sihey sall critina .....:Pnu e nimik si eu sunt nou:) ...tot ce conteaza este sa te simti bn ...:)si eu ma simt in largul meu aici parca am cu cine vb despre naruto...:)la jcoala miam infintat un club naruto...dar unii dintre ei nici nu jtiu cine este nu stiu prea putin...ei totusi sallsi walcome distreazate siteul e sooperlativ absolut:)a invatat azi la jcoalaa gradele de comaparatie:)) scz ca am scris prea mult ...
16.02.200912.2KB
acum poze:
(si sa sarim peste dublu postare chiar daca nu eu tot postez) the 5th hokageacum poze: (si sa sarim peste dublu postare plssssssssss................si chiar daca nu eu tot postez)
15.05.200829.9KB
dragut sasuke cosplaydragut
14.03.201018.3KB

 
uiteo pozeuiteo
07.12.200836.8KB
tsunade pozetSuNaDe
24.12.200728KB
si ultima poze amuzante din narutosi ultima
07.04.200824.6KB
naruto al meu  :razz: este un personaj principal de amuzant si ales el ar fi totul pierdut innaruto al meu :razz: este un personaj principal unic,extraordinar de amuzant si dragutz,mai ales copilaros.fara el ar fi totul pierdut in animeul acesta(adica putea sa bage p alcineva pers principal....)si el insufleteste totul :razz: cel mai de apreciat este cat tine el la prietenie,si mai ales cum critica un om cand vede ca nui pasa de restul si cand face ceva gresit,majoritatea criticilor probabil,spunandusile singur odata.mi se pare chiar minunat de exemplu sasuke cnva putea sa renunte sa zica ce mai am nevoie de ala dal drk.............si el a continuat sal caute fara sa renunte niciodata,nu din cauza faptului ca orochimaru luaindui corpul lui sasuke..........vai de konoha si toate!!!!! p mn ma impresioneaza copilaria lui trista,cum a rezistat el inconjurat doar de dusmani si ura cu vulpea in el. :( :( =( =(
01.01.200824.2KB

 
alta pozealta
11.05.20082.4KB
altaalta
15.06.200848.3KB
sasuke e greu de enervat. fiind asa de calm te enerveaza el pe tine    .  dar ce cred eu ca ilSasuke e greu de enervat. fiind asa de calm te enerveaza el pe tine . Dar ce cred eu ca il enerveaza cel mai mult e Naruto, din toate punctele de vedere . Sasuke s-ar enerva daca itachi l-ar fi batut atunci cand s-au batut adik in naruto manga dar tot la invins fiind si el epuizat pai sasuke se enerveaza cand se dau fetele la el mai ales sakura si ino :nod: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
24.10.201029.7KB
:hi: poze amuzante din naruto:hi:
27.04.200829.2KB

 
e yo poze amuzante din narutoe fffffffffffffff amuzanta acum yo
19.06.200869.7KB
sata da :nod:  :nebun: sai cosplaysata da :nod: :nebun:
05.07.201121.5KB
si vreau ffffffffff mult sa stiu parerea voastra despre aceasta poza poze amuzante din narutosi vreau ffffffffff mult sa stiu parerea voastra despre aceasta poza
18.06.200820.5KB
22 :zzz: poze22 :zzz:
23.05.200838.8KB

 
toate sunt super faze :rotfl: 
da voi uitati de sarutul dintre naruto si sasuke  :rotfl: intamplariToate sunt super faze :rotfl: Da voi uitati de sarutul dintre Naruto si Sasuke :rotfl:
01.10.201111.9KB
:limba: poze amuzante din naruto:limba:
30.03.200824.1KB
next pozenext
29.04.200819.7KB
ink una pozeink una
17.02.200833.1KB
InapoiInainte