Colectia de poze worldofnaruto.3xforum.ro
Total 2913 poze.

InapoiInainte

 
:dsi chiar ma intreb cine imi va zice primul in regula macar sa-mi spuneti cum este pe sall everyone:Dsi chiar ma intreb cine imi va zice primul sall:)).......este in regula macar sa-mi spuneti cum este pe aici....:))
16.02.200912.2KB
sry nu-i asta
asta e propria kunoichi!sry nu-i asta asta e
09.05.200933.9KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: .... o vreau acasa la mine... glumesc mai pu si yo va bag si un video...:nebun: :nebun: :nebun: .... o vreau acasa la mine... glumesc mai pu si yo una.... dar va bag si un video... .... e klumea :nebun: :nebun: :nebun: dar ce ziceti de img mea.... cred ca mam indragostit :nebun: .... ma duc in japonia dupa hinata din img mea.... glumesc :rotfl: :hi:
09.01.200934.4KB
e tare pozee tare
23.07.200910.7KB

 
a 34 pozea 34
23.12.200725.4KB
yo vreau think blue :d....dak mai vine  :nod: ranguriyo vreau think blue :D....dak mai vine administratorul :nod:
16.01.200951.6KB
poze cu kisame pozePoZe Cu KiSaMe
24.12.200734.2KB
-de ce...???a zis naruto  :uimit:  :uimit:  :uimit:  ce se...
-a intarziat la zis hinata adaptezi de-De ce...???a zis Naruto plangand sasusakuino: :uimit: :uimit: :uimit: ce se... -A intarziat la intalnire...a zis Hinata nervoasa -Hinata,te adaptezi repede...preea repede... -Dar de cand sunteti voi un cuplu? a intrebat Ino cascand ochii mari -De cand eram in Japonia,a fost secret,acum spuneti-i sa-mi dea drumul -Hinata,Naruto a zis sa.... -Am auzit!Spuneti-i ca m-a enervat si acum plateste a zis Hinata cu o unda de ezitare in glas dar pe care nimmeni nu o remarca. -Naruto,Hinata a zis... -Am auzit!Spuneti-i sa dea unde vrea numai la cap nu! -Hinata,Naruto a zis... -Bine! Pa,baieti! Va las sa lamuriti lucrurile si il duc pe Naruto la macel. *pleaca* -UOU!!!au zis cei trei ramasi -In fine...a zis Sakura venindu-si in fire...Sasuke,vi in gradina? -Da... -Si eu????a zis Ino trista ca nu sta si ea cu brunetul. -Nu...
21.05.20096.7KB

 
tari poze
pun si eu una cu team 10 pozetari poze pun si eu una cu team 10
07.12.200847KB
si asta pozesi asta
31.03.201128.2KB
salut sabaku temari salzi!salut sabaku temari
27.03.20083.6KB
asta ii urez eu lui sasuke anti sasukeasta ii urez eu lui sasuke
19.06.200823.9KB

 
a 19 :cool: pozea 19 :cool:
22.12.200732.3KB
pun si eu cateva pozepun si eu cateva
03.01.200828.3KB
buna poze narutobuna
24.10.201044.8KB
altaalta
15.06.200829.7KB

 
inca una pozeinca una
28.12.200719.8KB
inca una.. poze amuzante din narutoinca una..
30.03.200862.8KB
next pozenext
29.04.200829.6KB
mai fhaiina din meex:x: :rotfl: va place hinata?Hinata:X:XCea mai fhaiina din Narut`oo:X:Xparerea meeX:X: :rotfl:
01.12.201027.3KB

 
sigur o va alege pe este cum nu se poate mai enervanta si sasike doar se foloseste de ea.
sakuraSigur o va alege pe Sakura! Karin este cum nu se poate mai enervanta si Sasike doar se foloseste de ea. Sakura este mai dragutza , mai puternica si nu se dadea chiar asa de tare la Saske.
01.10.20118.6KB
mai am poze mikoto uchihamai am
22.05.20083.6KB
ii ador pareriii ador
18.06.200829.2KB
26 :zzz: poze26 :zzz:
23.05.200832.6KB

 
hei  :x .dar ce aveti cu biata tenten ma referl la naruxhina de ce crezi ca e trevestit mie mi sehei :x .dar ce aveti cu biata tenten ma referl la naruxhina de ce crezi ca e trevestit mie mi se pare chiar draguta uitate si tu cum arata in realitate.e chiar daraguta.scuze m-am cam enervat pt ca tenten e una din preferatele mele dupa hinata.si nu vreau ca cineva sa se i-a de ea.scuze inca odata
13.04.200941.3KB
:rotfl: 
asta e tare :rotfl: pozelooooooooool :rotfl: asta e tare :rotfl:
24.12.200733.6KB
hokage:o privire ii trebuia si cand te vedea se inrosea!de te si........ nu-ti pierde speranta!hokage:o privire ii trebuia si cand te vedea se inrosea!de ce?deoarece te iubeste,admira si........
16.01.20097.8KB
urmatoarea poze amuzante din narutourmatoarea
27.02.20089.7KB

 
iar hinata :diar hinata :D
26.09.200935KB
:cool: sasuke and naruto:cool:
25.10.200818.9KB
a 37 pozea 37
23.12.200717.5KB
a 70 pozea 70
23.12.200713.9KB

 
exact cum a zis ea :nono: the 5th hokageexact cum a zis ea :nono:
22.03.200820.9KB
next pozenext
01.07.200840.9KB
asta am facuto ieri,sper ca va placeasta am facuto ieri,sper ca va place
22.05.201147.1KB
a 20 pozea 20
24.12.200724.4KB

 
salutare si multumesc mult pentru urare :*
apropo si mie mi-ar placea sa fim prietene ^^
si incaSalutare si multumesc mult pentru urare :* Apropo si mie mi-ar placea sa fim prietene ^^ Si inca ceva sper ca nu crezi ca am 60 de ani :D :D :D :D :D :D
05.06.20109KB
a si sper ca o s-a faci :)  :)  :rotfl: naruto-al 6 hokagea si sper ca o s-a faci :) :) :rotfl:
26.11.20084.2KB
eu spun ca este cel mai potrivit cuplu pozeeu spun ca este cel mai potrivit cuplu
07.02.200819.3KB
si acum eu pozesi acum eu
23.05.200825.4KB
InapoiInainte