Colectia de poze worldofnaruto.3xforum.ro
Total 2913 poze.

InapoiInainte

 
a 22 pozea 22
23.12.200726.6KB
naruto pozenaruto
31.12.200743.4KB
(ups am utat img uite-o!) nu-ti pierde speranta!(ups am utat img uite-o!)
16.01.20095.7KB
:wink2: .e chiar konohamaru kinohamaru cosplay:wink2: .e chiar konohamaru
14.04.200931.5KB

 
next pozenext
08.06.200829KB
naruto: o iubire intre sasuke si ayameNaruto:
15.03.200927.5KB
poze cu jiraya: pozePoZe Cu JiRaYa:
23.12.200725.1KB
echipa 7-viata de cartier-Sakura.......
24.05.20096.8KB

 
naruhina e cuplul meu preferat :nod: va place cuplul naruhinanaruhina e cuplul meu preferat :nod:
07.12.200827.4KB
:zzz:  :zzz: poze amuzante din naruto:zzz: :zzz:
16.05.200850.9KB
uooopss pozeuooopss
22.03.20083.9KB
next poze amuzante din narutonext
01.07.200820.8KB

 
pai cel mai mult imi place si busshunter in schimb urasc manelele si muzica populara ce fel depai cel mai mult imi place cascada,aqua si busshunter in schimb urasc manelele si muzica populara
09.11.200866KB
uitati-o ca na mers sper sa nu fiu banata pentru postari .cel mai mult mi-a luat la ochi.stiu ca e ouitati-o ca na mers sper sa nu fiu banata pentru postari consecutive .cel mai mult mi-a luat la ochi.stiu ca e o porcarie dar e primu meu desen in paint.sper sa va placa si nu uiatati mi-a luat 3 ore si sunt incepataore
08.03.200915.6KB
inca una pozeinca una
24.12.200715.8KB
a 11 a pozea 11 a
03.01.20083.4KB

 
a 45 pozea 45
22.12.200724.9KB
pun 2:karin vs sa iesi cu mine la o plimbare dupa nu te sasuke numai astepta nici un raspuns,si ookzzzz....o pun akm....:D CAP 2:Karin vs Sakura FLASHBACK D-da........spuse Sakura. -Vrei sa iesi cu mine la o plimbare dupa ore? -Pai...nu stiu.....nici nu te cunosc...... Dar Sasuke numai astepta nici un raspuns,si o saruta pasional.Rozalia era rosie ca un ardei rosu. END OF FLASHBACK -Ce faci?!?!?!?Ai innebunit?!?!?Nici macar nu te cunosc!! -Vai...ce tragedie........si care-i faza?Tie frica? -Auzi...mie nu imi este frica de un RATAT ca tine! -O sa iti fie....te asigur de asta....spuse Sasuke,dupa care pleca in clasa. Fanele erau rosi ca rosile(ce artista sunt XD).Sakura a ramas cu gura cascata.Hinata,speriata o intreba: -Sakura-san...ce ai patit? -Hinata!Tu nu vezi ca ma sarutat?Eu nu vroiam!!!spuse Sakura nervoasa. -P-pai...nu trebuie sa tipi.......... -Imi pare rau Hinata-chan....dar sunt nervoasa..... -Te inteleg....hai in clasa...o sa se sune. -Hai!(inseamna da) Cele doua se duceau cu pasi marunti spre clasa.Cand intrara,toti ramasesera nemiscati.Baietii erau deja fermacati de frumusetea rozaliei.Clopotelul suna.Elevii erau agitati(in adevaratul sens al cuvantului).Toti se dusera in bancile lor.In clasa intra un barbat de vreo 26 de ani cu parul gri.Avea pe fata o masca de culoare albastra.Toti elevii se ridicara si spusera: -Buna dimineata sensei! -Buna dimineata copii!De azi vom avea o noua colega.Sakura!Vino sa te prezinti. -Konichi wa!Ma numesc Sakura Haruno,am 18 ani si vin din Satul Ascuns In Nisip. -Sakura...Tsunade-sama mi-a zis ca tu lucrezi ca medic ninja...este adevarat? -Da Kakashi-sensei!Sunt medic ninja profesionist! -Ok...acum poti sa te asezi langa.....Sasuke Uchiha! Rozalia era toata rosie( :rusine: ).Stia cine este acel Sasuke.Inca nu uitase de ce s-a intamplat in curte.Se indrepta cu pasi marunti catre banca.Sasuke nu schita nici macar un zambet.Sakura se aseza incet si ora incepu.Clopotelul dadu veste de pauza.Toti venira la banca SasuSaku(XD misto fraza). -Konichi Wa!Ma numesc Naruto Uzumaky!Credeti-ma!!!!!XD -Aaaaa....incantata...... -Sakura-san!Haide sa ti prezint pe colegi! -Da Hinata-chan!Ascult... -Ok ...intai pe fete:cea din dreapta mea este Ino,cea din stanga mea este Temari......fata care sta langa tine este Tenten...si aia care sta la geam este Karin.... -Dar de ce nu a venit si ea aici? -Pai....este o nesimtita....o intereseaza doar de Sasuke.... -Aha...ma rog....continua! -Ok...acum baieti:cel care sta in banca din spate este Neji,cel cu catelul este Kiba,cel care doarme este Shikamaru...si cam atatia stiu... -Multumesc Hinata-chan! -Cu placere Sakura!! -Hei Sakura!!!spusera toti in cor. -Sakura...pot sa vorbesc putin cu tine?intreba Sasuke -Aaaaa.sigur.....raspunsera Sakura. Asta veti afla maine....pana atunci JA NE!!!! :hi:
21.01.200918.6KB
inka una pozeinka una
29.12.200726KB
moment ce ai numele sakura.101 dc tii cu ino??? :uimit: sakura vs inoCiudat...din moment ce ai numele Sakura.101 dc tii cu Ino??? :uimit:
07.07.200936.5KB

 
hinata:hinata:
07.06.20092.8KB
a 94 pozea 94
22.12.200721.5KB
inca una (e funny) pozeinca una (e funny)
29.12.200729.9KB
:hi: poze:hi:
23.12.200735.5KB

 
si ultima pozasi ultima poza
22.06.200832.4KB
a23a pozea23a
22.03.20086.6KB
next the 5th hokagenext
24.05.200856.9KB
am sa pun  si yo una pozeam sa pun si yo una
21.06.200833.1KB

 
a 53 pozea 53
23.12.20076.7KB
next pozenext
18.05.200840.9KB
next pozenext
15.05.200829.5KB
o3 pozeo3
02.02.200832KB

 
:limba: poze:limba:
12.11.201156.6KB
sa mai pun: sasusakusa mai pun:
13.06.200922KB
si acum eu pozesi acum eu
16.05.200823.6KB
7 inca unul7 inca unul
26.09.200919.5KB

 
uite si campionul :cool:  :cool: pozeUITE SI CAMPIONUL :cool: :cool:
22.05.201133.7KB
si acum urmez eusi acum urmez eu
22.06.200817.2KB
si ultima pozesi ultima
18.05.200836.1KB
ta tam desenele mele si ale voastreta tam
19.04.20086.7KB
InapoiInainte