Colectia de poze worldofnaruto.3xforum.ro
Total 2913 poze.

InapoiInainte

 
si a 2 poza ... pozesi a 2 poza ...
04.02.20085.1KB
ink una pozeink una
17.03.200815.6KB
scuze greseala mea pozescuze greseala mea
23.12.200718.4KB
13 :limba: poze13 :limba:
23.05.200817.7KB

 
sai and ino pozesai and ino
28.10.200917.3KB
sa fim seriosi poate narusaku se inteleg mai bn cand pleaca sasuke dar tot pe sasuke il iubestesa fim seriosi poate narusaku se inteleg mai bn cand pleaca sasuke dar tot pe sasuke il iubeste sakura si in plus in ultimul ep din shippuden aparut sakura nu e cu naruto si tot il asteapta pe sasuke tot intr-un ep din shippuden sasuke ii spune lu sakura ca o iubeste voi care va loati dupa anime gresiti ,k sa intelegeti serialul cititi mangaua si eu sunt deacord cu cei care suporta narusaku kisimoto a dezvoltat relatia lor inca din episodul 1. sacura e cea mai potrivita dupab mine pentru naruto deoarece ia ie singura care a fost si la bine si la rau langa el.si e singura care poate sal tina in frau. :cool:
27.03.20118.3KB
pun si eu de pe frunte nu mi-a prea iesit... desenele mele si ale voastrepun si eu unul...semnul de pe frunte nu mi-a prea iesit...
11.02.200814.2KB
:finger: poze :finger:
08.02.200818.7KB

 
inka una! pozeInka una!
23.12.20079.3KB
poze
21.05.200827.3KB
:limba: poze:limba:
27.03.200827KB
atunci asta e anti sasukeatunci asta e
27.04.200829KB

 
stie da nu se uita toti din clasa de la mine nu se uita da eu da e pesonajul meu :razz: poze narutoStie da nu se uita toti din clasa de la mine nu se uita da eu da e pesonajul meu preferat..... :razz:
04.11.201039.6KB
a 7 a pozea 7 a
03.01.200820.5KB
inca ca gaara a avut o copilarie trista dar afost si vina lui ia fcacut pe toti sa le fie frica deAAAAAAAAAA......SI INCA CEVA!!POATE CA GAARA A AVUT O COPILARIE TRISTA DAR AFOST SI VINA LUI IA FCACUT PE TOTI SA LE FIE FRICA DE EL !! SI EL MACAR STIA DC LUMEA IL URATE DAR NARUTO NU STIA NU INTELEGEA CE PUTERE URIASA ARE !!NARUTO AAVUT CURAJUL SI PUTEREA SA SE IMPOTRIVEASTA LUMII CARE LA URAT ATAT PRIN VISUL SAU DE A DEVENI HOKAGE SI SA STROFOCAT ATAT MUNCIND MULT !!EL A SUFERIT MAI MULT CHIAR DACA (UNEORI( FUGEA PE GEAM CU SHIKAMARU CHOJI ETC......NARUTO SIA FACUT PREITENI PRIN FELUL LUI DE AFI!! EL IA SCHIMBAT PE TOTI!! NARUTO VREA SA LE DEMONSTREZE TUTUROR CA ESTE DIFERIT FATA DE CEILALTI JINCUURIKI !! iar eu cred ca naruto este cel mai puternic dintre toti jinchuuriki !! nu din cauza puterii lui kiuubi ci din cauza propriei sale puteri!! e cel mai tare !! oricum naruto la schimbat pe gaara si ia arata ca tre sa lupti pt prietenii tai si sa te impotrivesti lumii!! si chiar daca naruto a afost de multe ori la jumate' de pas de moarte nua murit si asta doar pentru visul sau !! cand naruto la infrant pe gaara au venit temari si kankurou ca sal ia iar naruto a ramas jos pe iarba si a inchis ochii si a zambit!sasuke la vazut dar nu cred ca a inteles dc a zambit!! dar eu da !! naruto a zambit pentru ca stia ca la schimbat pe gaara si ca sia salvat prietenii!! era fericit!!!
08.03.20089.8KB
am sa pun si eu o poza cu naruto si hinata pozeam sa pun si eu o poza cu naruto si hinata
08.06.200843.9KB

 
pun si eu :zzz: pozepun si eu :zzz:
18.12.200730.1KB
n-ai facut decat sa stergi o coada :limba: pozetemari&sikamaru, n-ai facut decat sa stergi o coada :limba:
19.11.20083.5KB
coafura e ca si cum poarta cu acul acela prins in par o iubire intre sasuke si ayamenext:aceasta coafura e ca si cum poarta chinezoaicele cu acul acela prins in par
16.04.20092.5KB
pun o poza cu kiba si akamaru kiba cosplaypun o poza cu kiba si akamaru
14.04.200954.8KB

 
pun si eu una pozepun si eu una
08.12.200832.1KB
hai k pun si eu o poza ce mi sa parut asa dulci in poza asta pozehai k pun si eu o poza ce mi sa parut romantica...sunt asa dulci in poza asta
17.02.200930.8KB
cool sakura vs inocool
02.11.200836KB
a 18 pozea 18
23.12.200737.3KB

 
sasuke pozesasuke
31.12.20078.2KB
next pozenext
01.04.200824.4KB
pai yo cred ca o so aleaga pe sakura pt ca e etc,shi despre karin o urasc (nu o suport) :hi:  :hi:pai yo cred ca o so aleaga pe Sakura pt ca e desteapta,dragutza etc,shi despre karin o urasc (nu o suport) :hi: :hi: :hi: :hi:
17.01.20107.5KB
16 :limba: poze16 :limba:
23.05.200817KB

 
mie imi place pop si :rotfl:  :limba: ce fel de muzica ascultati?mie imi place pop si pop-rock......:D :rotfl: :limba:
18.03.200829.5KB
a 29 pozea 29
22.12.200755.7KB
poze
21.05.200819.4KB
ma am mentionat mai sus ca e plagiat , si nu mam suparat mi-a placut acest fic si am vrut sa vadama am mentionat mai sus ca e plagiat , si nu mam suparat mi-a placut acest fic si am vrut sa vada toata lumea un fic misto si nu te teme am sal continu;) si plus ca nu prea am imaginatie ptr ficuri :(
28.02.201048.5KB

 
salut, eu sunt monik si vreau sa imi postez si eu unul dintre ficuri pe sait . e prima oara pentruSalut, eu sunt Monik si vreau sa imi postez si eu unul dintre ficuri pe sait . E prima oara pentru mine asa ca.... oricum sper sa va placa. :wink2:
26.02.201218.7KB
d poze narutod
16.06.201017.7KB
asta mam cam chinuit dar a esit.fai programul astaasta mam cam chinuit dar a esit.fai programul asta
21.05.201136.7KB
sa pun si eu o poza... pozeSa pun si eu o poza...
16.02.200811.8KB

 
mie imi place asta sunt doolci  :zzz: naruhinamie imi place asta sunt doolci :zzz:
27.02.200923.2KB
:razz: poze:razz:
22.03.20083.2KB
next pozenext
18.05.200823.1KB
:limba: poze amuzante din naruto:limba:
03.04.20087.5KB
InapoiInainte