Colectia de poze worldofnaruto.3xforum.ro
Total 2913 poze.

InapoiInainte

 
img 2 naruhinaimg 2
07.03.200945.1KB
a 60 pozea 60
22.12.200716.2KB
hinata. pozeHinata.
11.10.200925.5KB
ink una pozeink una
29.12.200716.5KB

 
sasuke pozeSaSuKe
23.12.200732.3KB
despre hinata... si o intamplare mea)
despre Hinata... Si o intamplare haioasa...(parerea mea) " Intr-o zi Sakura era pe pod cu Naruto si ii povestea lui naruto prin cate a trecut ca sa ajunga aici, in Konoha. Deodata apare si Hinata: - Bun, Sakura! Buna si tie... Naruto! - Salut Hinata... Care ii treaba?? Intreaba Naruto curios. -Eu am chemat-o Naruto -Si eo tre' sa plec?? =( :rusine: -Da, Naruto... Imi pare rau, dar este o discutie ce ma priveste doar pe mine si Hinata. -Bine...:( Hinata putin suparata pe Sakura, ii zice: - Ce vrei, Sakura? - Ei bine... Vreau sa iti spun ceva despre trecutul tau. - De ce ? - Cred ca a venit momentul sa stii cine esti tu.... cu adevarat. - Sakura... Nu vreau sa aud de trecut =( ... - Dar trebuie... Bine nu mai insist. Eu doar am vrut sa afli de la mine si nu de la altcineva :( . - Bine, te ascult... Daca e vorba de o asa urgenta. - Asculta-ma. Cand mama mea, Adonnisse m-a nascut, stii ca satul Cimitirului fara Oseminte... -Ala e satul in care te-ai nascut?? - Da, da' Nu ma mai intrerupe... Asa si cum ziceam: satul era in razboi cu cei din Minastoplia. Ei... eu mai trebuia sa mai am o sora geamana, dar mama a fost ucisa inainte de a mai naste-o si pe ea. Asa ca a nascut-o in cer. Iar peste vreo 4 ani, mama ta te-a nascut,dar moarta. Atunci vazand una ca asta, mama mea a trimis sufletul surorii mele in tine, Hinata. In camera spitalului se facuse o lumina mare si toti medicii se minunau de aceasta in tamplare. Apoi mama ta, dupa ce te-a vazut si te-a sarutat, ea a murit. - Asta inseamna ca... suntem surori??? Hinata se umpluse de lacrimi si se citea pe fata ei ca era fericita. O lua in brate pe Sakura, mai s-o sufoce. - Da Hinata. Tu esti sora mea. - O veste mai buna ca asta... nici ca se putea. Sakura , am si eu sa iti zic ceva. - Zi-mi ca te ascult cu cea mai mare placere. :nod: - Surioara, il iubesc pe Naruto. - Si asta e o veste noua?? - Se observa??????? :rusine: Bine da' asta u pre conteaza. Ideea e ca nu stiu cum sa ii spun! :rolleyes: - Pai... Fa-l sa te placa! - Cum? Sakura Si Hinata mersera in camera Echipei 3 (cea a Sakurei) si se asezara pe pat. Incepura ele a vorbi... pana au adormit. Pe la 1 si juma' iata ca vin Naruto si Sasuke certandu-se ca la usa cortului, pe tema cine a fost mai bun la antrenamente. Si cand deschid usa camerei, le cazura fata. Sasuke, panicat: - Naruto... Am gresit cumva camera?? :uimit: - Nu. Este camera noastra! - Si ... mai imporatant... ce dracu' cauta Hyuga aici? :x Lui Naruto ii iesea foc pe nas si pe urechi: - Ai grija cum vorbesti de Hinata! :nono: - OOO! Da' ce?? O iubesti cumva? :rolleyes: - Ticalosule! Mai taci. Si ii da una lui Sasuke, de-i dadu-se lacrimile. Sasuke incepe sa se smiorcaie =( . Nedumerit, intreaba: - Si noi?? Ce facem? Stam aici in tocu' ushii si le privim cum dorm?? Da' noi une dormim? E 2 noaptea. Ti-a trebuit 7 portii duble de taietei. :x - Taci si intra, fara zgomot! - SA CE??? SA INTRU? TE-AI STRICAT LA CAP? - Iti mai dau inca una! :x Hai intra, ne intindem langa ele. - SA CE? Naruto... :rusine: - Hai ca nu-i asa rau. ;) Au adormit la foc automat langa fete. Dimineata, Hinata se trezi cu capul pe pieptul lui Naruto si isi zise: " In sfarsit ma simt in siguranta!". Naruto deschise ochii, o vede pe Hinata langa el si incepe sa o mangaie pa par. Se gandi:" Hinata este ciudata mea! Si nimeni in-afara de mine, nu mi-o poate lua!" Hinata chicoti: - Naruto, 'neata! - 'Neata, Hina! Vrei sa facem o plimbare pe pod? - Acum? da' cat este ceasu'? - 5 si 26 de minute. - O sa imi fie frig... - Lasa frigul in seama mea! O linisti Naruto. Pe pod, Hinata Il intreba: - Naruto, am o intrebare: ce ai face daca o fata ti-ar spune ca te iubeste... Tu ce ai face? - Depinde. Tre sa stiu ce capacitati de lupta are ... cum arata... - Si daca aceasta fata ash fi eo? - Hina ... Tu ma iubetsi? - DA, Naruto. Da' stiu ca tu o iubesti pe Sakura. - Pe Sakura??? AI innebunit? - Nu o iubesti??? Da' pe cine atunci? - Poi, este o fata draguta... ochi mari... care este puternica... TU esti Hina. - Serios??? - Tu esti "ciudata mea" pentru tot'deauna. O lua in brate si o saruta. El da sa se intoarca sa plece, dar Hinata il trage inapoi. Apoi intinde gatul si il saruta ea... cu pasiune... daruire... si totodata... teama; teama de a-l pierde... - Naruto, te iubesc cate-n lune si in stele... sper ca v-a placut.... :zzz:
20.12.200929.2KB
a4a pozea4a
22.03.200811.6KB
a 40 pozea 40
23.12.200724KB

 
cele mai am dreptate spuneti si voi... girlscele mai frumoase!!!nu am dreptate spuneti si voi...
25.10.200831.7KB
urasc rbd ma primesti si pe mn :) anti rbdurasc rbd ma primesti si pe mn :)
26.02.200845.5KB
tot el pozetot el
04.04.20084.4KB
salut sunt iulia am 12 ani anu viitor o sa ma duc la sc generala din tarnaveni nr 4. personajul meuSalut sunt Iulia am 12 ani anu viitor o sa ma duc la sc generala din Tarnaveni nr 4. Personajul meu favorit din Naruto ca fata este Hinata iar ca baiat toti . :hi:
24.06.20089.3KB

 
hey! ma numesc larisa si sunt din 12 ani si sunt inebuita dupa animeuri .  desenez animeuri de la 4hey! ma numesc larisa si sunt din bucuresti..am 12 ani si sunt inebuita dupa animeuri . desenez animeuri de la 4 ani si ce sa mai zik...a da personajul meu preferat este HINATA HIYUGA . si KIBA INUZUKA ..mda si normal ca si NARUTO UZUMAKI .....ANIMEUL MEU PREFERAT DIN TOATE CELE 120 ESTE Konoha High School jea ne by Arisa Arishima
10.11.20119.5KB
si inca una pozesi inca una
03.01.200836.5KB
next pozenext
02.06.200851.6KB
horro_r pozeHoRrO_R
27.01.200815KB

 
tot ea sakura cosplaytot ea
05.01.200820KB
2
sasu poze2 sasu
22.09.200923.8KB
next pozenext
18.05.200847.7KB
a 65 pozea 65
23.12.200728.8KB

 
:zzz: poze:zzz:
22.03.20084.8KB
ok pun si eu pozeok pun si eu
24.12.200715.8KB
si alta :zzz: pozesi alta :zzz:
03.01.200817.1KB
tayuya: o iubire intre sasuke si ayameTayuya:
13.04.200930.8KB

 
a 65 pozea 65
22.12.200715.2KB
inca una pozeinca una
29.12.200723.9KB
e tare ofmg zici cai zucarie pozee tare ofmg zici cai zucarie
23.07.20097.1KB
a 2-a ti-a iesit mult mai bn ;) 
pun si eu :da 2-a ti-a iesit mult mai bn ;) pun si eu :D
09.11.200818.6KB

 
negru propria kunoichi!Miruko-Ingerul Negru
09.05.20095.1KB
imi pl de tsunade. e  :zzz: the 5th hokageimi pl de Tsunade. E drăguţă. :zzz:
26.03.20086.7KB
temari pozeTemari
19.12.200719.9KB
well...yo nu am nik impotriva lui naruto e muuuuult mai frumos in :rusine: cine nu crede ca sasuke ewell...yo nu am nik impotriva lui sasuke........dar Naruto e muuuuult mai frumos in shippuuden........ :rusine:
16.01.20094.3KB

 
a 33 pozea 33
23.12.200728KB
naruto si-a scos la plimbare umbrela  :rotfl: :p naruto cosplaynaruto si-a scos la plimbare umbrela :rotfl: :P
14.03.201029KB
:hi:  hy >.< ! sunt alexandra (ma rog mi se zice iris >:p )  :rotfl: imi place sa ma fapt asta fac:hi: hy >.< ! sunt alexandra (ma rog mi se zice iris >:P ) :rotfl: imi place sa ma distrez.....de fapt asta fac tot timpul O_O kam atat.... :dinti: bye all !
12.12.200715.2KB
sall eu sunt nou sall tuturor si tie ady x si tuturor jtiu ce rank vreau dar oti sami pui narutosall eu sunt nou sall tuturor si tie ady x si tuturor hinatelor:*** nu jtiu ce rank vreau dar oti sami pui Naruto Sage sau poate Hinata Lover de preferat 1 si poti sami spui cum este pe aici fiindca sunt cam nou :D multumesc esty tare;))
16.02.200912.2KB

 
next pozenext
08.06.200853.9KB
:zzz:  :d  ;)  poze amuzante din naruto:zzz: :D ;) :surprised:
16.05.200842KB
tare pozetare
01.06.201153.2KB
d:)) pozed:))
24.10.201037.1KB
InapoiInainte